Je to těhu?

janina419
11. únor 2014

Posilam dnesni testik co myslite jsem tehotna?

janina419
autor
12. únor 2014

@senoritapetra jo tak to jsem ráda zítra si budu dělat ještě test a pak jdu k dr tak dám vědět jak jsem dopadla díky

kristl85
12. únor 2014

@kettrinka Já myslim ze ano. Ten hormon tým proste je a tim padem jsi v tom;)

pipinka
12. únor 2014

ahoj, krásný duch. já našla dnes o trochu výraznějšího ducha a také jdu zítra k mudrovi 🙂

adriankavalo12
12. únor 2014

Co myslíte?

adriankavalo12
12. únor 2014
kettrinka
12. únor 2014

@adriankavalo12 Já nevím, když se dívám na ten první test tak tam možná je pidi pidi duch.. Zkus jinej test..

adriankavalo12
12. únor 2014

co ten?

kettrinka
12. únor 2014

Tady je to vidět líp 🙂 myslím, že tam je..

adriankavalo12
12. únor 2014

no budu na začatku

kettrinka
12. únor 2014

Asi ano, kolik si dpo? Ja jsem testovala 10 a 11dpo a už to tam bylo..

adriankavalo12
12. únor 2014

@kettrinka hele já mám nepravidelnou MS ale mám jí tak že furt krvácím klidně i skoro 2 měsice u mě je to hodně nepravidelní no a přestala mi v pondělí takže teprve to budou 3 dny já to tak beru no 🙂 a špinila jsem 1 den 🙂 nevim jestli budu těhotná nebo nebudu ale na těch testech fakt něco je a ryska to nebude rysku máš až dole ne?

senoritapetra
13. únor 2014

Dobré ranko 🙂

@adriankavalo12 Vyzkoušej testík ještě dneska nebo zítra a uvidíš, jestli čárka sílí (u někoho rychleji, u někoho pomaleji, záleží, jak moc roste hcg 🙂). Ale na tom prvním zespoda něco vidím 🙂

@janina419 Tak cooo? Zesílila? .-))) nenapínej 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra Ahoj vyzkouším ale až zitra ráno 🙂 ale furt MS nemám divné

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 Ahojky 🙂 No uvidíš zítra, ale něco slabounkého tam fakt je, který DPO zhruba jsi, nevíš? 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra já ti to řeknu tak že mám nepravidelnou MS aspon sem ji měla a přestala mi v pondělí od ponděla do uterka jsem špinila a ted nic žádné krvacení prostě čisto 🙂 jinak umě je to fákt zázrak protože já klidně MS mívám klidně 2 měsíce 🙂 jo jinak ovulaci jsem měla před 14 dnima to vím protože jsem byla z mím pro ovu testy a zrovna jeden jsem si dělala večer a byl pozitivní 🙂 jinak ovulaci nesleduju když mám tu nepravidelnou MS nebo měla jsem nu co myslíš?

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 Ty jo, tak to máš takové zakleté 🙂 Mi taky občas haprují cykly, ale nic vehmentného, možná snad minulý rok v listopadu jsem měla 40DC, což se mi nikdy nestává. Ale jinak 30-35 a nikdy nevím, kdy mrcha přijde 🙂.. no 13-14DPO už to vidět bývá, takže pokud Ti dušík zítra zesílí, tak jsi fakt jasná, jinak možná jedině zajít na krev či počkat do MS 🙂 a neřešila jsi nějak s gynekologem tu Tvou nepravidelnou MS?

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra no dřív jsem brala antikoncepci Depoo -Provera a moje doktorka řekla že to budu mi po ní že se to srovná tak jako mě to příjde vážně dívný hlavně že mi ta MS přestala ale mě i pobolivalo v podbřišku ale jenom chvílí no pokud jsem v tom tak ale už nějaký pátek protože ovulaci jsem měla před 14 dněma a fakt jsme měli sex 3 dokonce i 4 dny pak jsme si dali pauzu no a v ponděli mi přestala nevím fakt ale na testech něco je u mě to je prostě taková záhada kdybych nebyla v tom tak mám furt tu mrchu nikdy mi nepřestala uplně vždycky jsem krváce bud silně ale fakt silně a nebo málo ale furt MS byla a ted se furt sleduju jestli nepřijde ale furt nic jsou to teprve 3 dny hlavně jsem špinila jak sem psala od pondělká do uterka ale jako že bez krve fakt jen světle nahnědlí výtok já nevim jestli tak vypadá? když se vajíčko uhnizduje?

janina419
autor
13. únor 2014

@senoritapetra ano zesílila dnes u dr něco tam vidí ale je to malinké ale mám přijít za 14 dní to uz bude vidět srdce tak díky

janina419
autor
13. únor 2014

@pipinka držím pěsti ať vyjde to

senoritapetra
13. únor 2014

@janina419 Tak moc gratuluji 🙂 😎

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 Já měla rozhozený cyklus 3-4 měsíce po vysazení HA, někomu se to srovná samo, zobeš kyselinu listovou? No vajíčko doputuje z vejcovodu do dělohy asi 5-6 den a 7-12 se začíná pevně uhnizďovat a jak se zanořuje, tak může narušit drobné cévky, z toho pak vzniká to hnědé špinění (nidační), nebo taky narůžovělý výtok 🙂, většinou to do 2-3 dnů přejde, pak už se do krve vylučuje hcg 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra nezobu ☹ ale jako mám ji akorát nerada beru prášky jinak piju čajik kontryhel ale tak ty jsi určo zkušena měla bych brát tu kyselinu listovou?..takže myslíš že můžu být v tom? ale jako začiná mě pálet žáha ale jinak nic 🙂

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 Zas tak zkušená nejsem 🙂, miminko ještě nemáme, snažíme se o první .-), ale kyselina listová je základ, tu už bys měla zobat předtím, než plánuješ otěhotnět 🙂 Zaprvé posiluje děložní sliznici, za druhé snižuje riziko potratu a za třetí je důležitá pro vývoj miminka 🙂 a tělo si ji samo nevytváří, takže ideální je nějaká forte - 800mcg 🙂 Ať už jsi nebo nejsi těhotná, tak ji určitě začni brát, není drahá (rozhodně levnější než si kupovat Femibion za 400Kč) 🙂 A jinak kontryhelový čaj je dobrý, ale může se stát, že zrovna on Ti prodlouží nebo rozhodí cyklus, vím, že pár kamarádkám už to tak udělal, tak ho přestaly pít 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra dobře začnu ji brát 🙂 no uvidin za chviličku jdem koupit testy těhotensky tak se dozvím víc 🙂 ale doufám že to vyjde 🙂 o mimčo se snažíme už přes pul roku

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 Nám to taky nějak nejde, a pak se mě právě kamarádka ptala, jestli beru listovku, gynekolog říkal, že je to vhodné a důležité začít s tím už s předstihem, takže teď zobu o 106 🙂 A je fakt, že i mršku jsem měla méně bolestivou a kratší než normálně, nevím, jestli to bylo listovkou, ale pokud ano, tak super 🙂 Uvidíme, budu Ti držet pěsti a určo mi dej vědět, jak dopadl test 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra to je dobře jak dlouho se snažiš ty o mimčo? jinak budu ji muset zobat 🙂 no myslím že to asi udělala ta listovka 🙂 jj dám vědět 🙂

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 No HA jsem vysadila teď v září, ale říjnový a listopadový cyklus byl jeden velký bordel, takže to bylo takové "snažení nesnažení", v prosinci jsem to vůbec neřešila, ale začla jsem od ledna s tou listovkou, to už jsem dostala v lednu mrchu slabší, víceméně bezbolestnou a zhruba jak bych měla, jen o den později 🙂, ale ty 2-3 se tak moc prý neřeší 🙂 A teď jsem si zkoušela v únoru ovulační testy, ať zhruba vím, kdy mám vlastně ovu 🙂 Takže tak 🙂 Teď mám mít ms kolem 16-18. 2., tak uvidíme 🙂

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra snad ti to vyjde ale myslím si že jo 🙂 no pak dej vědět 🙂

senoritapetra
13. únor 2014

@adriankavalo12 Já nevím no, jsem už docela skeptická 🙂 Tak uvidíme, zatím je brzy testovat 🙂 Já budu držet pěsti Tobě, ať ten dušík není jen planý poplach 🙂 Teď nevím, jestli jsi to psala či ne - ovulační testy jsi zkoušela? .-)

adriankavalo12
13. únor 2014

@senoritapetra Ano zkoušela 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru