Je tohle pozitivní test?

pasodoble
4. únor 2017

Prosím o vaše názory...je tohle pozitivní test?

pasodoble
autor
6. únor 2017

@viti Děkuji!😉 vy taky čekáte mimi?❤

viti
6. únor 2017

@pasodoble no uz je mi 39 a mam dg tehu u dr.je to zatim jen zlout.vacek je jeste brzy, ale doufam ze bude vse ok🙂

lenka080
6. únor 2017

Holky ja bych si taky dala asi rict na treti.ikdyz je to zahul to miminkovsky obdobi.kdyby se to rodilo uz dvoulety 😁.ale ja se tak strasne bojim porodu.ja uz to znovu proste nedam ☹ a taky nejsem po porodech uplne ok ☹ sex me boli ☹ ach jo

lenka080
6. únor 2017

Jsem 11 tydnu po porodu

pasodoble
autor
6. únor 2017

@lenka080 Leni, to chce čas a zase to bude dobré! 11 týdnů po porodu je ještě vše příliš čerstvé☹️

lenka080
7. únor 2017

@pasodoble hele ted me tak napadlo...proc jsi testila jeste pred ms? Mela jsi podezreni?

pasodoble
autor
7. únor 2017

@lenka080 Ano...cítila jsem se jinak, podrážděná, unavená, neklidná...stejně jako u předchozích těhu. Tak jsem to prostě jen zkusila, abych se asi uklidnila a nehlodala ve mě ta myšlenka...
Dnes jsem byla na odběru krve...hcg 422.
Manžel už to ví, ale zatím pořád řešíme pro a proti...

verusky
7. únor 2017

@pasodoble prece byste tu holcicku nedali pryc!!! takovy zazrak!!! vis, jaka to bude zivotni zkusenost pro jejich brachy?!??! pro Vas rodice?! rozhodne ano!!! budete stastni... i kdyz je narocne mit ctyri deti... chtela k Vam, dejte ji sanci a dejte sanci Vam vsem 🙂 🙂 🙂

misulinka44
7. únor 2017

@verusky a kde je dáno,že to je holka;)
@pasodoble chápu obavy...I se třema to musí být náročné... Záleží,jak jste na tom finančně...Největší investicí bude nejspíš auto, abyste se vešli... Jinak oblečení hracekate určitě hafo...Nebo se nakoupi na bazarcich...Ono moc už není rozdíl mít tři nebo ctyri děti... A kluci máš už dost velké...

pasodoble
autor
7. únor 2017

@verusky Koukám, že vám na počtvrté vyšel naopak chlapeček❤ Ono vše má rub a líc a tím, že je to neplánované, tak si pořád na tu myšlenku neumím zvyknout. Tím, že jsou kluci větší, jsou už i samostatní a vím, že by mi hodně pomáhali...Přiznám se, že se toho asi bojím...ale taky přiznávám, že stejně tak se bojím jít na přerušení...

pasodoble
autor
7. únor 2017

@misulinka44 Finance...no právě, to je asi to, z čeho mám největší obavy... Ale to nemá člověk nikdy jisté, i když to teď třeba vypadá dobře, kdo ví, co bude za rok, za dva...
Možná to zbytečně moc řeším...čím je člověk starší, tím asi více přemýšlí.

verusky
7. únor 2017

@pasodoble ja jsem na ty ctyri sama... zadny med... zatim zvykam, za mesic to bude rok, co jsem musela od muze pryc. na vyzivnem mam v prumeru 2000kc na dite a materska 3800... takze ziju ze zasob... o male deti se ex soudi a ted resim pridavky na deti. rodice stoji pri me, takze kdyz jsem pred par dny zjistila, ze ex veskery majetek (tri domy...) a pul firmy prepsal na sveho nejstarsiho syna, byla jsem zklamana. a nasi mi na to rekli, ze to utahnem, at penize neresim, ze naopak deti z nouze byvaji ty nejodolnejsi, nejsikovnejsi...
@misulinka44 v nasi rodine se opakovane neplanovane dari vzdy opacne pohlavi... a kdyz chces, nic 🙂

markyspu
7. únor 2017

@verusky Taky by me zajimalo kde je ta jistota te holky :D :D

lenka080
7. únor 2017

@pasodoble jedno je jiste...chtel/la k vam 😀

verusky
7. únor 2017

@markyspu proste mi to tak najednou prislo 🙂 jako posledni dilek skladacky 🙂 ale mylit se samozrejme muzu 🙂

lenka080
7. únor 2017

Ja si taky myslim ze je to ta holcicka 😉

pasodoble
autor
7. únor 2017

@lenka080
@verusky
No, holky, den D byl 11DC, takže pokud je pravda, že holčičí spermie jsou pomalejší a vytrvalejší, nic jiného to ani být nemůže😂 Jen pro doplnění cyklus mývám dlouhý 27-28 dní😉

lucinka58
7. únor 2017

@pasodoble Naprosto souhlasím. U nás taky dopadlo oplodnění ze sexu 3 dny před ovulací a čekáme holčičku 🙂 Prostě fakt ty holčičí spermie mají větší životnost a dýl vydrží 🙂 Ale my to přesně takhle plánovali 🙂 Syna máme ze sexu v den před a v den ovulace 🙂

pasodoble
autor
7. únor 2017

@lucinka58 Přesně tak u nás!😉 Kluci jsou přesně v období ovulace😉
Tak to jsi mě potěšila, že bych se konečně dočkala?❤❤❤

lenka080
7. únor 2017

Mame holku a kluka.ale kdy byla ovu teda faaakt nevim 🙂

apollena
8. únor 2017

Holky, uz existuje nejaka skupinka pro rijnovky, nevite?

netopejr
8. únor 2017

@apollena urcite, vyplň si termín na profilu a slupinu Ti to ukaze 😉

apollena
8. únor 2017

@netopejr
Děkuji, ale přidám se později, pověrčivost, počkám aspoň na srdíčko...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru