Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ještě někdo? Kdo čeká na pozitivní test do konce roku? 🙂

haninan
25. pro 2017

Ahooooj 🙂 je tu ještě někdo, kdo čeká na druhou čárku na tt. Nebo někdo kdo jí už objevil? Teď v posledních dnech tohoto roku?? Ja mam dostat MS za 2 dny.. tak uvidim. Snažíme se půl roku. Tento měsíc jsem to nějak vypustila z hlavy-netestovala neměřila BT.. prostě nic. Tak uvidíme. Zatím mě bolí prsa a mám citlivé bradavky..ale nevím. Necháme se překvapit jestli ms dojde..
KDYŽTAK VKLÁDEJTE FOTKY VAŠICH TESTŮ 😍
Hezký zbytek svátků holky 💕

alexkisss
26. pro 2017

Ahoj jak aky čekám na dvě čárky na TT našla sem zatím ducha tak uvidime co se ukaze v sobotu

nellinkaa10
26. pro 2017

Ahoj, já měla už jasně viditelné // před Vánocemi, takže manžel dostal jako dáreček pod stromečkem. Zkoušela jsem i digitální tt a byla jsem na krvi a vše pozitivní. Dnes mám zpoždění 8dni. K Dr se chystám po novém roce. 🙂

peggy_5
26. pro 2017

Já mám termín MS 29.12.. Moc nevěřím tomu, že by nepřišla, i když malinkatý plamínek naděje stále doutná... ❤

vendelinka08
26. pro 2017

Zkusila jsem test jen tak na Stedry den...co kdyby. Termin MS mam 28.12. A vysel mi slaby dusik. Dnes uz je trosku vice viditelny. Takze pak budu testovat az tak za 3 dny. Takze takovy darecek pod stromecek. Snad bude vse ok. Objednam se az tak za 3 tydny nebo pozdeji. Az bude srdicko drive se stresovat nechci.

markethy235
26. pro 2017

Ahoj, ja cekam prichod MS zitra, pripadne pozitri. Ale po 4.pokusu IUI a skoro 2 letem snazeni by byl pro nas nejlepsi darek k Vanocum kdyby jiz nedorazila.

ines76
27. pro 2017

Ja mam zpozdeni 4 dny, ale nechci si delat nadeje, tenhle cyklus byl takovej rozházenej, tak mozna to mam jen posunuty... uvidim, jestli se mi podari nepozorovane se stavit v dmku pro test, jinak si pockam po Novym roce 🍹 (nebo mezitim dorazi ms a nebude co resit)

danecka
27. pro 2017

Ahoj holky, taky se pridavam. Ja měla mít MS včera, 25.12. rano jsem udělala test a dalnice😉 Tak jsem ho ještě soupla pod stromeček. Tak uvidíme, snad bude vše v pořádku. Dejte vědět🙂

alexkisss
27. pro 2017

Tak u me dnes dělány test a nikde ani zmínka po druhé čárce bříško boli blíží se další ovulka tak se budem snazit dal snad nám to vyjde snažíme se od cervence

haninan
autor
27. pro 2017

@danecka supeer!! Gratuluju a držím palečky 💕

biedronca
27. pro 2017

No já jako kazdý měsíc po OVU jsem přece jasně přesdvečená, a naivně si myslím že to konečně "tentokrát vyšlo" :D takže i tento měsíc. Ovu byla někdy 19-20.12 takže do konce roku čekám MS. Citlivé bradavky, a sem tam pobolívání v podbrišku ale jasně ukazují na přicházející MS (dávám tomu max 2-3 dny).
A to jsem si v dubnu letošního roku řekla,že přece do Vánoc se musí zadařit.... už to bude pomalu rok snažení. Jsem mladá, oba zdraví, nekouříme, 27 let. A ono to nejde..od října jsme se na snažení vykašlala, zadné OVU testy, zadný vitamíny, kontryhel nic. Vše volně, přírodně....a stejně to nepomohlo. Je to v hlavě, tam je problem!!

littleannie
27. pro 2017

Taky čekám! Ms až 31.12. snad nedorazí. Ale dnes dělaný test a nevím jestli se mi to nezdá🙂co myslite?

nellinkaa10
27. pro 2017

@littleannie Slabý duch tam je, tak ať sílí 😍

littleannie
27. pro 2017

@nellinkaa10 strasne blbe se to fotilo, a dneska by to melo byt 9-10DPO, tak snad to klaplo. 😍 dekuju a snad nas bude viic 👍👍👍

maaadar
27. pro 2017

Ahoj, taky bych rada videla do konce roku //. Ms by mela prijit kolem silvestra, ale nechci si delat falesne nadeje, abych pak nebyla zklamana

kockakacka
27. pro 2017

😍

kockakacka
27. pro 2017

Vid iiim @littleannie

vendelinka08
28. pro 2017

Tak mě dnes teplota klesla a na testu čárka slábne... u mě je konec.... bohužel...takže happy end se nekoná.... 😔

littleannie
31. pro 2017

Dočkala sem se 😍 kdo se ke me prida???

kreveta1
31. pro 2017

Ahoj holky, já čekám na // každý měsíc. Poslední 4 měsíce jsem měla MS pravidelně. Na mimi čekáme 2 roky. A ted máme 4 dny zpožďo, ale nemám odvahu udělat test. Mám strach že tam bude jen jedna /. :(

alexkisss
31. pro 2017

@kreveta1 tak bud hlavně v klidu ja taky čekám na dvě čárky už skoro od brezna byla sem na vyšetření u dr a ted sem mela ovulaci snažily SME se s přítelem tak uvidíme zda se nam to povedlo držím ti palecky

uzivatelkapetra
31. pro 2017

Já dnes takto🙂

bamimi
31. pro 2017

Vsem maminkam ktere nasly na tt // carky moc gratuluji,a tem co na ne cekaji preji hodne stesti aby se jim carka brzy ukazala.Ja na // take cekam,je to 3 mesice co jsme prisli o miminko ve 23tt a tak nejak jsem doufala ze se podari ale zatim nic, tak treba priste.

vendelinka08
31. pro 2017

Nasla jsem dve carky na testu na Stedry den...ma obrovska radost trvala presne 4 dny....takze ted uz vim....ze dve carky jeste neznamenaji vzdy stastny konec ani zarucene dite..je to jen zacatek...velmi dlouhy....vsem preji aby to bylo jen a jen dobre...

maaadar
31. pro 2017

Tak jsem si taky udelala test a carka jen jedna ☹. Moc gratuluju tem, co to vyslo a zbytku preju, at se dockaji miminka pristi rok 🙂

sarivojvodova
31. pro 2017

Na poslední chvíli ale naděje tam přece nějaká je 💕Přeji všem ať to vyjde!!!! Naděje umírá vždycky poslední

sarivojvodova
1. led 2018

Holky tak prave teď přišla ms :(

haninan
autor
1. led 2018

@sarivojvodova tak to me mrzi ☹ ale snad priste to vyjde 💕

biedronca
1. led 2018

Holky, tak jsem z toho jelen. MS pořad nikde, a TT pred 2 dny negativní. Tak jako toto mě nebaví ...ani tak, ani tak. Uz mě bolí týden podbřišek klasicky, ze má dojít MS. Cekam kazdym dnem...

vendelinka08
1. led 2018

@sarivojvodova mela jsem stejnou carku a MS nakonec dorazila...bohuzel...tak do noveho roku nejen dve carky...ale hlavne zdrave mimco. To bych prala vsem...kdo si to preje.

sarivojvodova
1. led 2018

@vendelinka08
@haninan Holky Dekuju!!! Jste hodné 😘 Všem krásný nový rok 2018 a všem ty //

Sem začni psát odpověď...

Odešli