Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jsem či nejsem těhu?

eri399
28. pro 2015

Ahojky, nemám s testy žádnou zkušenost a nevím co si o mém výsledku myslet. Jsem 4 dny po vynechání... přikládám fotku a prosím vás o názor 🙂 děkuji

nika82
28. pro 2015

ano si tehotná, gratulujem

pety91
28. pro 2015

Jasnačka, je to tam 🙂 🙂

bajana
28. pro 2015

Prepac, ale precitala si si navod na teste? Nepochopila si ho? Kazda ako sme tu sme raz testovali po prvy krat bez akychkolvek skusenosti a nespamovali sme to tu zbytocnymi otazkami...

bledulka84
28. pro 2015

mě zase udivuje, jak dokáže někdo být už od rána protivný jako @bajana
Zakladatelka otázky si třeba nemusí být jistá silou čárky a potřebuje ujištění. Místo toho se tu zase najde někdo, kdo je milý, jako osina v zadku 😖

sari_nka
28. pro 2015

Vykasli se na hloupé komentáře a oslavuj, test je pozitivni 🙂 gratuluju!

elisity
28. pro 2015

Taky jsem zveřejňovala fotku, protože jsem tomu nemohla uvěřit 🙂 a bála se, že je čárka slabá. Tenhle test je pozitivní, takže gratuluji.

sarivojvodova
28. pro 2015

Ano ale tady těch otázek je už milion, když vidím čárku, tak udělám za dva dny další jestli sílí a jdu k dr. Nevím, ale taky je to už na palici. Jinak gratuluji a jsi. 🙂

lajla
28. pro 2015

Jsi.gratuluji

pampalin
29. pro 2015

🙂 Jejda, další těhulinka! 🙂

nininka23
29. pro 2015

Gratuluju je to tam. Jinak já jsem u prvního těhu taky dávala k prozkoumání podobnou čárku, protože jsem žila v tom, že má být stejně výrazná jako kontrolní. Nikdy před tím jsem si test nedělala, takže se Vám nedivím, že si nejste jistá 🙂

lith
30. pro 2015

Myslim, ze na zacatku skoro kazda z nas potrebuje ujisteni jestli spravne vidi. Ja byla taky u prvniho testu tak v soku, ze se mi nechtelo verit. Gratuluju. Carka je krasne videt ;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli