Jsem možná těhotná, mám dál užívat léky na hubnutí?

kaajcenkaa
29. říj 2013

Ahoj mamiky, rada bych na vas mela otazku, budu rada za kazdou odpoved. Prejeme si miminko a nevim jestli jsem nebo nejsem,nebo je to jen moje domenka. Posledni men. jsem mela 17,9, . Dela jsem si teh.test a prvni carka byla silna,ale ta druha byla slabounka. mam takove divne tlaky v podbrisku. Obcas me boli i vajecniky. Tak jsem tako na vaskach. dala sem se na hubnuti a a lecich pisi ze neni vhodne pro tehotne. tak nevim jestli mam pokracovat. Budu moc rada jestli mi nekdo poradi. Dekuju

ratatooy
29. říj 2013

to už mužeš být klidně 7 tydnu těhotná to užby chtelo gynekologa ne,i slabounká čárka značí těhotenství

blahova_andrea
29. říj 2013

souhlasím s ratatooy. utíkej na gyndu a budeš vědět víc

kaajcenkaa
autor
29. říj 2013

ano to urcite. 10,10 jsem byla na prevenci a doktor nic nerikal. dekuji za odpovedi

uztotakbude
29. říj 2013

Jestli je tam druhá čárka, byť slabounká, tak bys měla být dle mého názoru těhotná. Letěla bych na gyndu - kvůli těm práškům.

verundi
29. říj 2013

Jsem na tom stejně, já měla poslední 18.9. a vyšly mi dvě čárky, i když jsou slabounké, tak to platí 🙂 Dnes jdu na gyndu, tak uvidíme.

kaajcenkaa
autor
29. říj 2013

tak drzim pesticky at to dopadne! Dnes jsem si delala dalsi a byli uz obje dve videt! tak zitra taky volam a objednavam se!

zuza421
29. říj 2013

Já měla poslední 24.9. a mám taky dvě // 🙂 ve čtvrtek byla slabá, ale dneska ráno už byla pěkně vidět a naskočila hned. Verudni: jak jsi dopadla na gyndě, bylo už něco vidět? Dneska jsem volala na gyndu celý den a asi mají dovolenou, to čekání mě asi zabije :D

malaradost
29. říj 2013

Ahoj, ty prášky bych určitě vysadila, na 99,9999% jsi těhulka 😉

kaajcenkaa
autor
29. říj 2013

dekuji 🙂 Doufam ze ano! ale to cekani nez pujdu k doktorovi me asi umucí.

verundi
30. říj 2013

@zuza421 Je tam 🙂Máme velkou radost, ale zároveň je to hodně brzy, tak mám samozřejmě trošku obavy, aby to klaplo a nic se nepřihodilo. Mám hodně strčesující práci a tak se bojim, abych kvůli blbý práci nepotratila :(

zuza421
30. říj 2013

verundi, moc gratuluju 🙂 no já půjdu k doktorce nejspíš příští týden, asi to nevydržím 😀 taky mám stresující práci, ale počítám, že jestli to půjde tak jak má ( což půjde 🙂 tak valím na marodku a kašlu na to.

verundi
30. říj 2013

@zuza421 taky jsem přemýšlela o marodní, uvidíme jak to půjde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru