• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem možná těhotná, mám dál užívat léky na hubnutí?

30. října 2013 
Ahoj mamiky, rada bych na vas mela otazku, budu rada za kazdou odpoved. Prejeme si miminko a nevim jestli jsem nebo nejsem,nebo je to jen moje domenka. Posledni men. jsem mela 17,9, . Dela jsem si teh.test a prvni carka byla silna,ale ta druha byla slabounka. mam takove divne tlaky v podbrisku. Obcas me boli i vajecniky. Tak jsem tako na vaskach. dala sem se na hubnuti a a lecich pisi ze neni vhodne pro tehotne. tak nevim jestli mam pokracovat. Budu moc rada jestli mi nekdo poradi. Dekuju
29. říj 2013 ve 12:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už mužeš být klidně 7 tydnu těhotná to užby chtelo gynekologa ne,i slabounká čárka značí těhotenství
29. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s ratatooy. utíkej na gyndu a budeš vědět víc
29. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano to urcite. 10,10 jsem byla na prevenci a doktor nic nerikal. dekuji za odpovedi
29. říj 2013 ve 13:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli je tam druhá čárka, byť slabounká, tak bys měla být dle mého názoru těhotná. Letěla bych na gyndu - kvůli těm práškům.
29. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na tom stejně, já měla poslední 18.9. a vyšly mi dvě čárky, i když jsou slabounké, tak to platí :slight_smile: Dnes jdu na gyndu, tak uvidíme.
29. říj 2013 v 15:18  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak drzim pesticky at to dopadne! Dnes jsem si delala dalsi a byli uz obje dve videt! tak zitra taky volam a objednavam se!
29. říj 2013 v 18:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měla poslední 24.9. a mám taky dvě // :slight_smile: ve čtvrtek byla slabá, ale dneska ráno už byla pěkně vidět a naskočila hned. Verudni: jak jsi dopadla na gyndě, bylo už něco vidět? Dneska jsem volala na gyndu celý den a asi mají dovolenou, to čekání mě asi zabije :D
29. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty prášky bych určitě vysadila, na 99,9999% jsi těhulka :wink:
29. říj 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuji :slight_smile: Doufam ze ano! ale to cekani nez pujdu k doktorovi me asi umucí.
29. říj 2013 ve 20:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza421 Je tam :slight_smile:Máme velkou radost, ale zároveň je to hodně brzy, tak mám samozřejmě trošku obavy, aby to klaplo a nic se nepřihodilo. Mám hodně strčesující práci a tak se bojim, abych kvůli blbý práci nepotratila :(
30. říj 2013 v 09:14  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
verundi, moc gratuluju :slight_smile: no já půjdu k doktorce nejspíš příští týden, asi to nevydržím :grinning: taky mám stresující práci, ale počítám, že jestli to půjde tak jak má ( což půjde :slight_smile: tak valím na marodku a kašlu na to.
30. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza421 taky jsem přemýšlela o marodní, uvidíme jak to půjde :slight_smile:
30. říj 2013 ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek