• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem nebo nejsem těhotná? Na testu dvě silné dálnice

5. dubna 2014 
Ahoj, včera jsem si dělala test značky Pepino, 2 dny po očekávané MS mi ukázal dvě silné dálnice. Mám zkušenost s falešným duchem, ale teď to je dálnice. Těhotná bych být mohla, protože se snažíme. Mám v plánu testovat ještě dnes, nějakou kvalitnější značkou. Fotit test nebudu, jsou to opravdu dvě tlusté, červené čárky. Co myslíte ? ukázal někdy někomu test falešnou dálnici ?? Díky
5. dub 2014 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda hned po prvním dni vynechané MS ukázal test // . víc už jsem netestovala a objednala se na gyndu. Takže podle mě ano jsi těhotná :slight_smile:
5. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ano, určitě budeš těhotná :slight_smile: Zatím jsem se s tím nesetkala spíš falešné duchy ,takže pomalu mužu gratulovat :slight_smile:
5. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
falešnou dálnici asi těžko test ukáže... Jak je to dálnice, tak to už by muselo sakra být, aby nebylo... Falešní jsou spíš opravdu jen duši...
5. dub 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokud máš dvě stejné čárky, tak tam už chyba být nemůže, to seš určitě těhotná, test může udělat falešného ducha ale určitě ne falešnou dálnici :wink:
5. dub 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to víš, že nejjistější budeš po návštěvě gyndy ;) Ale, pokud Tě to uklidní, tak já jsem si dělala test od dr. Maxe (také jeden z nejlevnějších), cca 4 dny od vynechání MS a hned jsem tam měla dvě plné čáry a teď už jen čekám, kdy mimčo vyleze na svět :grinning:
5. dub 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek