Jsem snad těhu?

pavlisak
8. kvě 2013

Už 3 dny přemýšlím jestli tu mám napsat,vím že už je tu spousta takových debat. Chtěla bych poradit,nebo to aspoň s někým probrat.. Poslední menstruaci jsem měla od 18.4. Do 26.4. Mám + - 29 denní cyklus,fázi mám 14 dní. Jestli jsem to dobře spočítala a pocítila,tak ovulaci jsem měla 1.5. Snažili jsme se s od 28.4.do 5.5. A 5.5.mě bolelo v podbřišku jak před menstruaci,do toho jsem cítila tlak v prsou a pořád mám ten tlak..Vím,že na test je ještě brzo a někde jsem slyšela,že to ani není dobré si dělat test před příchozí menstruaci. Bojím se doufat,že by to mohlo byt těhu,nebo zase jen blbnu. Děkuji vám za váš názor.. a i radu..

speedygon
8. kvě 2013

Jediná rada je: vyčkat, jestli MS dorazí a pokud ne, udělat si testík....je pravda, že MS může dorazit i v těhu, takže pokud bys moc chtěla, tak se testni po skončení MS pro jistotu....

monavika
8. kvě 2013

ja tohle resila ted úred menstruaci.....ppred posledni ms jsem mela styk,pak po ni.....oboji nechraneny a stala se nam nehoda.....v dalsich dnech se mi objevili tehu priznaky,cca po tydnu uz se mi to zdalo divne,pac jak mi je ted mi bylo u prvniho tehu a to ze jsem tehotna jsem u nej zjistila az v 9tt,kdy mi to teprve potvrdil tehu test,jinak jsem dva mesice normalne menstruovala......ted uz mam jak jsem psala delsi dobu tehu priznaky,v den ocekavane ms se mi dostavil bily hlenovity vytok,dalsi den ms,ktera po necelych dvou dnech vymizela,zitra jdu konecne na gyndu,tak jsem zvedava,co s edozvim,jestli jsem podruhe tehu nebo ne,ale ty priznaky tomu nasvedcuji,ze jsem.....mam je stejne jak u prvniho,tak uvidim.....od te doby,ale co jsem mela ted tak kratkou ms mi je silene zle,ze mam problem v sobe udrzet i jidlo a z kazdeho jidla me silene pali zaha.....drzim palecky

maudn
8. kvě 2013

ahoj, já cítila tlak a nevolnost v době uhnizdnovani vajíčka (asi 4 den) a asi 8 den mi nechutnalo víno a 12 den jsem měla hrozné bolesti zad, v době ms jsem měla lehký tlak v podbřišku

weweruschka
8. kvě 2013

Já měla zezačátku než jsem vůbec zjistila, že jsem těhu záchvaty žravosti jinak nic, nevolnost se dostavila až kolem 6 týdne těhotenství.

pavlisak
autor
8. kvě 2013

Já budu muset asi počkať,protože jak jsem byla v únoru těhu,dělala jsem si test 26DC a 5+3 jsem prodělala zamlkle těhu,tak si říkám,že počkám,ale je to hrůza. MS mám dostat až za 8 dní.. Tak stále doufám,že nedojde a že všechno bude O.K.

pavlisak
autor
8. kvě 2013

@monavika Tak Ti hrozně moc držím palce aby Ti to vyšlo a dej vědět,jak jsi dopadla.

pavlisak
autor
8. kvě 2013

@maudn Mě bolelo v podbříšku 5 den,je možné,že se uhnízdilo vajíčko i když jsem nešpinila? (Zní to asi divně že se na to ptám když už mám 6-ti letého syna ale byl neplánovaný a zjistila jsem to až v 7tt,tak jsem o žádných příznacích neměla ani páru)

angelsb
9. kvě 2013

@pavlisak nic nezní divně já mám dvě děti a až teď studuji čtu atd😉vše mě zajímá něco jsem ani nevěděla také se ptám , jinak ja jsem nepoznala kdy se uhñizďuje vajíčko,ale poznala jsem vždy ovulaci to mě vždy bolel podbříşek a těhu test jsem si dělala první den před ms byla tam úplně slabá čárka pak v den ms a už byla vidět

sonka.77
9. kvě 2013

@pavlisak je ještě hrozně brzo, já měla kolikrát příznaky těhu před MS a nic z toho nebylo. Mysl je mocná, dokáže si vsugerovat leccos. Počkej zda nepřijde MS a pak teprve testuj. Do té doby to hoď za hlavu.

bett87
9. kvě 2013

Dobrý den, také toužíme po miminku. HA jsem vysadila v únoru ...mentruace se se dostavila asi 38den cyklu takže 24.3. ...7.4. Jsem lehce spinila 8.4. bylo tuleni a 9. a 10.4. pichani v levém vaječníku a ovulacni hlen....ted čekám na ms a zatím nic...občas se mi motá hlava a pobolívá mě podbřišek.... 7.5. jsem si dělala test a vyšel negativně.... mohu pořad doufat nebo mám čekat ms?15.5 jsem objednána k dr....děkuji

gaba83
9. kvě 2013

Prosim poradte..myslite ze jsem tehotna? Na testu vydim ducha ale je to ten elektronickej a ukazalo mi to ze nejsem tehotna tak ja uz nevim..mam zpozdeni uz ctvrty den (mam to pravidelny a nikdy se mi to tak nezpozdilo ) a predtim kdyz jsem si delala stejny test tak tam zadny naznak ducha nebyl..je mozne ze ten test nerozezna ducha jen silnou carku? Diky za vsechny rady

naomi6
9. kvě 2013

@gaba83 já tam ducha vidím 😉 Kup jiný test

naomi6
9. kvě 2013

@pavlisak Ahoj, já teď řeším úplně to samé. Ovu byla 2.5. a za týden bych měla dostat ms, takže čekám a čekám, držím moc palce, ať nám to vyjde. Papa

pavlisak
autor
9. kvě 2013

@gaba83 taky to tam vidim,ja byt Tebou tak to zkusím s jiným testem.

pavlisak
autor
9. kvě 2013

Já právě vím,že je ještě moc brzo. Jenže těch 7 dní bude nekonečných ☹ A hlavně jak nato nemyslet? Ach jo. Ale všem Vám děkuji za vaše příspěvky 🙂

pavlisak
autor
9. kvě 2013

@naomi6 kéž kdyby to vyšlo. Držím pěsti.

naomi6
12. kvě 2013

@pavlisak Ahoj, tak jak je? Já už každým dnem čekám ms, jsem podrážděná a už mě pobolívá břicho. Mám náladu pod psa.......Držím palce

pavlisak
autor
12. kvě 2013

@naomi6 Třeba to nebude tak horké...Tak ja mam ještě 5 dní do MS. Včera večer mi bylo na zvracení,ale to může být i ze stresu..Dneska mě začala bolet i hlava a bolí mě v podbřišku... Tak nevím jestli je to PS Tak M,ale příjde mi to celkem brzo... Tak uvidime ve čtvrtek popřípadě v pátek...

naomi6
13. kvě 2013

@pavlisak No vidíš, to vypadá už na těhu příznaky. Já mám také ms dostat někdy ve st, nebo čt, tak uvidíme 😉

pavlisak
autor
13. kvě 2013

@naomi6 Přeju Ti aby Ti to vyšlo.. Moc bych si přála mimi, ale při mém štěstí, se mi tomu moc nechce věřit.. 😒 ☹

naomi6
13. kvě 2013

@pavlisak Díky, já tobě taky. Já mám dneska děsný stavy, mám šílenou depku, bolení břicha, zad, prostě všechny příznaky pms. Už ať začne nový cyklus 🙂. A jak dlouho se snažíte?

pavlisak
autor
13. kvě 2013

@naomi6 Jejda,tak to mi je líto ☹ My se snažíme od září 2012.. Zkoušela jsem si teď večer udělat test a ani náznak ☹ To bude zase jen menstruace ☹ A Vy se snažíte jak dlouho?

elnina
13. kvě 2013

@pavlisak Zkus si udělat test s citlivostí 10. Já jsem to taky dostala 18.4., ovulaci jsem měla taky kolem 1.5, a včera jsem si dělala test a byl pozitivní. Je pravda, že čárka je dost slabá, ale je tam 🙂

bett87
14. kvě 2013

Dneska je 52DC.....zítra jdu k dr...přestávám doufat, že bych byla těhu.......tak snad příště =(

pavlisak
autor
14. kvě 2013

@elnina Zkoušela jsem test a je úplně bílý. Takže žádné těhu,jenase planý poplach. Za 2 dny příjde MS a už ani nedoufam @

bett87
14. kvě 2013

@pavlisak: zkus testovat, až když budeš mít zpoždění....

pavlisak
autor
14. kvě 2013

@bett87 jenom jestli nějaké zpoždění bude. Už tomu moc nevěřím.. ☹

bett87
14. kvě 2013

@pavlisak ...já jdu zítra k dr. Tak uvidím....chtěla bych mimi, ale už v to ani nedoufám...TT negativní ☹

dajda28
14. kvě 2013

já mám něco podobnýho:tlak v prsou,bolest v bodbřišku a dokonce mám krůpějky mleziva-test je sice negativní a do toho přišla MS.Mám už jednoho syna,ale tohle jsem s ním vůbec neměla.Vím,že si každej řekne,že si to jen namlouvám,ale nikdy jsem tohle neměla ani za normálních okolností.Je to pro mě velká záhada. ☹
Kdyby se to tu některé z vás taky stalo,tak bych se ráda o tom dozvěděla víc.Moc děkuju 🙂

naomi6
14. kvě 2013

@pavlisak na test je myslím ještě brzo, nevěš hlavu, udělej si ho až po zpoždění ms. No já jsem asi trapná, protože my se snažíme zatím jen první měsíc, jenže u snažení o první dcerku jsem se dost natrápila, takže mám strach už dopředu. Já na to zkátka neumím nemyslet a nervuju se. Už teď vím, že to nevyšlo, zítra mám dostat ms a všechny příznaky na to ukazují. Takže začnem další cyklus.... Držím moc moc palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru