Jsem těhotná? 2 dny před MS na testu jedna čárka

straznovska
20. lis 2015

Ahoj chci se zeptat snažíce se o druhé miminko teď je to první měsíc v neděli 22.11. (ne)očekávám menstruaci pociťuji na sobě slabé příznaky jako nevolnost z určitých v§ní a chití bolesti v podbřišku citlivost prsou.. před menstruací jsem takovéto problémy nikdy neměla a tak doufám ale na těhotenském testu mám pořád jen jednu čárku dělám si ho každý den a pořád nic a tak se chci zeptat mám naději že jsem těhotná ? nebo spíše ne ?

515ka
20. lis 2015

@straznovska ahoj jsem na tom podobně s tím rozdílem že mám MS dostat zítra,bolest v podbřišku neskutečná a na testu jedna čárka... a jsem z toho na prášky..:(

straznovska
autor
20. lis 2015

@515ka tak to jsme dvě :D já straším s testem už tejden a pořád doufám že už se tam konečně oběví ale ona pořád nic a tak se pořád uklidňuju že je ještě čas že se tam prostě oběví ale zároveň mám strach a možná i deprese z toho že se prostě neoběví a už vidím ty problémy že se mi to nepovede bůhví jak dlouho a manžel je ze mě taky vykolejenej ale asi jenom straším

515ka
20. lis 2015

@straznovska přesně! :D zrovna dneska jsem si koupila další 2 testy :d a modlím se ať MS nedorazí a ať prostě dorazí ta 2. čárka :D přítel mi dneska řekl že mi na Vánoce koupí balíček 10 testů asi :D u nás je to tím horší že se jedná o první miminko a byl to teprv 1. pokus...ale říkám si...proč by se to nemělo povést ne? 😒

straznovska
autor
20. lis 2015

@515ka já si dneska taky koupila další těhu test v řadě už asi pátej je to teda druhé mimi ale taky první pokus mno :D :D tak držím ti každopádně pakce aď dorazí druhá čárka a ozvi se potom jak jsi dopadla a zítra ráno taky budu dělat další test a budu se modlit že aspoň duch tam bude

515ka
20. lis 2015

@straznovska taky budu ráno dělat a určitě se ozvu a ty taky :D snad se podaří ;) jinak se asi můj nastavající odstěhuje :D

straznovska
autor
20. lis 2015

@515ka já se ozvu na 100% ale až odpoledne ráno musím do práce ale jakmile přijdu tak jdu odpovídat

semisovamys
20. lis 2015

Ahojky holky, jsem na tom stejně. Snažíme se o druhé a já si dělala pořád testy.. Měla jsem tam 2x slabší i druhou čárku a pak se se zpožděním dostavila menstruace. Měla jsem i priznaky-bolest prsou atd.. Teď naposledy si s MUDr. Myslíme se to byl ranny potrat...ale ať už byl nebo ne a bylo to třeba jen chemické těhotenství,tak mne to pak strašně zklamalo. Takže už neřeším..nebudu si dělat testy.. MS o týden dva opožděna nic není.když nepřijde 3 týdny tak to už bude jiná 🙂.. A rádim to i vám ať nejste zklamane...ale samozřejmě držím pěsti 🙂

artee01
20. lis 2015

Taky se pokoušíme o druhé, MS by mela dojít v pondělí... Příznaky...no když hodně chci tak si něco vymyslím ale dle mě je to jen vsugerovane, spis si myslim ze z toho nic nebude, ale preci jsem si dnes udelala test... samozrejme nic... a to sem si rikala ze honit duchy nebudu... takže ja si pekne pockam do MS a kdyz nedojde tak zkusim dalsi test par dni po... Drzim Vam moc palce at Vám to vyjde 🙂

straznovska
autor
20. lis 2015

@artee01 Děkuji já si taky říkám že to nebudu řešit ale zvědavost mi prostě nedá mno :D

artee01
20. lis 2015

@straznovska Plně tě chápu 🙂

straznovska
autor
20. lis 2015

@artee01 Já si právě říkám jestli mám v§bec naději že jsem když 2 dny před menstruací test pořád negativní co myslíš ty mám naději že se tam ta druhá čárka ještě oběví ?

artee01
20. lis 2015

@straznovska Určitě je naděje 🙂 u prvního těhu jsem mela slabší čárku až 10 den co sem nedostala MS. Vydrz 🙂

straznovska
autor
20. lis 2015

@artee01 dobře budu to zkoušet dál mno ale už si připadám jako hypochondr ☹ ráno natěšeně letím na wc a po chvilce se vracím se skleslým výrazem že zase nic ☹ ale budu čekat mno sle moc doufám že ms se konat nebude a ještě mě napadá mohou být třeba nějaké změny v hlenu ?

artee01
20. lis 2015

@straznovska Takhle sem to nikdy neresila takze nevim... hlen sem nezkoumala 🙂 a i ty testy doporucujou az kdyz ms nedojde tak nevěs hlavu 🙂

straznovska
autor
20. lis 2015

@artee01 dobrá já se jen snažím jakkoliv zjistit jestli ano nebo ne ale už asi blázním :D

artee01
20. lis 2015

@straznovska Tak to na chvilku vypust z hlavy a uzij si krasny patecní večer 😉

bajana
20. lis 2015

@straznovska na čo je dobré robiť si testy pred meškajúcou MS? Nechápem....
Aj ja som sa snažila 2r ale popri tom som si zachovávala aj chladnú hlavu a rozumne uvažovanie a teda netestovala som, pokiaľ nemeškala MS. Žiadny test predsa nie je pred MS spoľahlivý. Pozitívny ani negatívny.

monini28
20. lis 2015

Ahoj, první měsíc snažení... to je přeci ještě strašně brzy. Chápu, že byste miminko moc chtěli a nedá ti to, ale je málo maminek, kterým to vyšlo na první pokus (na druhý, třetí cyklus třeba jo, ale první je fakt výjimka).
Snaž se zabrat do něčeho jiného (práce - jestli máš první dítko starší, užívat si v rámci možností - chodit ven s kamarádkami, do fitka - prostě dle libosti 🙂 ) a nemyslet na to. Milování má být "zábava", ne abyste se trápili pokaždé tím, jestli to zrovna vyšlo nebo ne... to by vám brzo hráblo 😅
Budou Vánoce, což je (aspoň pro mě) dost stresový období jako takový (dárky, pečení, nic nestíhám... 😀 ), tak si užívejte pohodu a ono to přijde, neboj 😉

515ka
21. lis 2015

@monini28 znám hromadu maminek kterým to vyšlo napoprvý 🙂

515ka
21. lis 2015

@straznovska tak jsem ráno testla a nic.... ale MS nikde...tak už nevím co si o tom myslet...

im4fun
21. lis 2015

Ze sve zkusenosti teda muzu rict, ze nadeje je vzdycky. Nam se obe tehotenstvi letos povedla hned napoprve...
Ale byt tebou, tak se neztresuju tim sebepozorovanim a testovanim, akorat te to pokazde zklame a navic pred MS to fakt nema vyznam a i kdyby ti vysel pozitivni, tak to nic neznamena, bohuzel. Lip testovat treba tak tyden nebo dva po meskajici MS. To uz vydrzis tech par dni

straznovska
autor
21. lis 2015

Všem děkuji já vím že trochu jančím ale zvědavost je zvědavost jinak pro 515ka jsme na tom stejně a pro všechny zítra má přijít ms tak uvidím mno jestli dorazí a když jo tak to postím z hlavy nebudu t řešit až to přijde tak to přijde ale bylo by to krásé kdyby to vyšlo hned na poprvé

artee01
23. lis 2015

Tak co jak ste na tom? 🙂

515ka
23. lis 2015

@artee01 já pořád nic...MS měla přijít 21. a nic..testy negativní...:/

artee01
25. lis 2015

@515ka U mě je to stejné, MS nikde a test negativní.

winter
25. lis 2015

Jsem na tom podobně, zkoušíme 1. měsíc, jelikož jsem po vysazení HA, tak vůbec nevím nevím, kdy MS dorazí. Rozhodně by to mělo být tento týden. Včera jsem ze zvědavosti testovala a nic... Při prvním těhotenství jsem měla 2 hoooodně silné čárky již v den předpokládané MS. Jelikož nemám vůbec žádné příznaky přicházející MS a bohužel ani jiné příznaky, vidím to spíš příští týden na vyvolávačku. Při minulém vysazení HA jsem to měla stejné. Dnes jsem si objednala Femigard na srovnání cyklu, snad mi pomůže.

515ka
25. lis 2015

@artee01 no já už nevím co si o tom myslet....pořád nic...testy negativní...takže fakt už nevím ://

straznovska
autor
26. lis 2015

Ahoj všichni tak u mě j už rozhodnuto dorazila Ms takže budeme zkoušet dál tak všem hodně štěstí a pevné nervy

artee01
27. lis 2015

@straznovska Tak hodně štěstí at se brzy zadaří 🙂

replykatee
27. lis 2015

@winter po vysazení se mi zpozdila ms o 3 dny. Další měsíc o pět, ale myslím, že jsem v ten měsíc neovulovala. Organismus se s tím snažil srovnat. No a po té druhé MS od vysazení jsem otěhotněla. Dnes je u toho desetitýdenní fazole 🙂
Tak hlavu vzhůru.
Gynekolog mi říkal, že normální doba snažení je až rok. Že procento, že žena otěhotní i přesto že dobře ovuluje je celkem nízké, třeba jen 30%... sehrává na tom spostu faktorů.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru