Jsem těhotná? 3 dny zpožděná MS, bolesti v podbřišku

bastienek
7. pro 2015

Zdravím Vás holky, můžete mi sdělit své názory na toto 🙂
Ovulace byla 20.11., menstruace měla přijít 4.12., do dnešního dne nic, jen slabé nepravidelné bolesti v podbřišku. Dnes jsem si dělala test a vyšel negativně..... Nikdy jsem neměla zpoždění ani o den..... Co myslíte, je nějaká šance, že jsem těhotná?

cerberos1306
7. pro 2015

Ahoj, je to velice brzy. Počkej minimalne tyden a zkus dalsi test. Potom až navstiv lekare.

bastienek
autor
7. pro 2015

@cerberos1306 týden 😀 to nemůžu vydržet 😀 ale šance asi je, že? Nijak to nechci zbytečně hrotit ať pak nejsme zklamaní.....

cerberos1306
7. pro 2015

Nekterym se objevi čarka az po 3 tydnech, takze par dnu urco vydrzís. Ale ani pozitivni test neni zarukou tehotenstvi... pockej tyden, at uz vyjde test jakkoliv, zavolej dr a objednej se. Drzim palec ☺

misulka246
7. pro 2015

muzu byt tehotna mam spozdeni mesic a tyden . Testy byly negativni

cerberos1306
7. pro 2015

@misulka246 okamzite k doktorovi! Muze to byt cysta nebo nejaky problem... test byl delany rano?

kaciska7
7. pro 2015

@bastienek me se // ukazaly az po 6 ti tydnech a mela sem normalne ms 🙂 ted vedle me spi nas pulrocni poklad ❤🙂

axianka
8. pro 2015

Ahoj holky, asi to bude blbý dotaz, ale myslím, že takových dotazů je na světě nespočet mnoho. Jen by mně zajímalo, co byste na to řekli. Měla jsem nepravidelnou MS, proto jsem navštívila gynekologa i z důvodu, že s manželem chceme miminko, ale nedaří se zatím. Po první léčbě a žádné změně jsme přešli na druhou léčbu. Nyní beru clostík na podporu ovulace a pak duphaston na to, kdyby se to povedlo, ať se to udrží, tak mi to vysvětlil doktor. Pokaždé před MS jsem mývala křeče v podbřišku, asi pravděpodobně, jak se tělo připravovalo na MS, taky jsem měla citlivé prsa... ALE tento měsíc, mně nic nebolí, ani prsa a ani podbřišek. MS má dorazit 10.12., dnes jsem 27DC a mám už normálně strach si udělat těhu test, abych nebyla opět zklamaná ze zbytečné naděje jak tomu bylo každý měsíc už 2,5 roku. Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo co na to říkáte? Díky za odpověď

cerberos1306
8. pro 2015

@axianka ahoj, mela jsem velice nepravidelnou menstruaci, nedostala jsem to nekolik mesicu atd. Doktor mi rekl, ze mam poruchu a nasadil leky. Doma po precteni pribaloveho letaku letely do kose. Brala jsem antinu skoro deset let a nasekalo mi to poradnou paseku. O miminko jsme se jeste snazit nechteli, ale chtela jsem, at se mi cyklus upravi a je po svatbe na tehotenstvi pripraveny. Moje maminka nemohla otehotnet 3 roky, tak jsem si rikala, jestli u me taky nebude neco spatne.

Zacala jsem pit kontryhelovy caj a chodit do fitka a cyklus se upravil na 44 dni. Vubec jsem nepredpokladala, ze otehotnim o svatebni noci, protoze jsem na to vubec nemyslela.

Proc si chces delat test jeste pred opozdenim menstruace? Akorat se timto stresujes.

bastienek
autor
8. pro 2015

Holky: misulka246 a axianka nechci být neslušná, ale tuto diskuzi jsem založila kvůli svému dotazu.......

libidrozdova
8. pro 2015

@bastienek ahoj, já myslím pozitivně🙂 to, co má být, bude🙂 ale chvilku vydrž a pak bych zkusila ještě testík. Držím pěsti a dej vědět🙂

bastienek
autor
8. pro 2015

@libidrozdova já si to taky říkám, jen ráda vždy všechno hned vím..... 😀 vzhledem k tomu, že jsme to úplně neplanovali, respektive jsme tomu nechávali volný průběh, tak se stresovat negativním testem nebudu.... Dám vědět, v patek si udělám testik 😉

axianka
8. pro 2015

@bastienek tak promin,nevedela jsem,ze je to jen tva konverzace

misulka246
8. pro 2015

@cerberos1306 ano test byl delany rano uz jsem vyzkousela 4 k doktorovijdu bohuzel ale az 14teho listopadu drive nema volny termin

libidrozdova
8. pro 2015

@bastienek posílám něco pro štěstí🙂

bastienek
autor
9. pro 2015

@libidrozdova jeee jste hodná, děkuji moc, stále jsem bez MS, v pátek vlitnu na test, v pondělí na gyndu. Ale tak nějak vnitřně tuším 🙂

jogurtekp
9. pro 2015

@bastienek Přeju Ti hodně štěstí 🙂 ale jen poznámku k tomu, že jsi diskuzi založila kvůli svému dotazu. Pokud vím, tak se tady právě moc nechce, aby měl každý svou diskuzi na otázku, která je tu točená už milionkrát. Kdybys fórum trochu prolezla, tak zjistíš, že na totéž se tu ptalo už plno holek před tebou. Těhotná samozřejmě být můžeš, pokud jsi měla nechráněný styk. 😉

bastienek
autor
9. pro 2015

@jogurtekp pardon, jsem tu třetí den, nemám čas tu číst všechny problémy- navíc píšu z mobilu a zároveň jsem chtěla rychlou odpověď..

libidrozdova
9. pro 2015

@bastienek držím pěsti a posílám pro štěstí🙂

luciasek1987
11. pro 2015

holky... bolesti v podbřišku a divný pocit k tomu už 5 dní.. MS má přijít 15.12... testovat nemá smysl, že?

elsissn
13. pro 2015

@bastienek mám teď stejný problém.. napiš jak si dopadla😊

martinal612
13. led 2017

@luciasek1987 mám stejný problém

tehulkamaminka
16. lis 2020

@cerberos1306 no přispívám do staré diskuze. Já měla pozitivní test den před MS a No pak jsem stejně to odolavila s krví a bolestí břicha. 2 týdny na to hcg negativní a na ultrazvuku nic akoratkrasny vajíčka připravené no a v den ovulace jsme na to hop a teď mám 3 dny spoždění, a pobolivani tak uvidíme. 2 už přeci máme a počkáme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru