Jsem těhotná?

lucie594
24. říj 2016

Ahojky, 3 dny mi meska menstruace, dnes jsem si dělala test hned,co jsem přišla z práce (cca v 5 odpo) a test jasně pozitivní. Bolí mě břicho trochu jako při menzes, bolí me prsa a věčný hlad. Přikládám fotku a prosím o názory zda je možné, aby to test ukázal takto brzy? Moc děkuji za rady postřehy 🙂

luczinek
24. říj 2016

@lucie594 to je jasné, moc gratuluji! Mi se test ukázal pozitivní už den před čekávanou ms.

kokina90
24. říj 2016

Ja si ho delala den pred ms a vysel mi nejak takto..takze pokud tam je druha carka, tak ano, jste tehotna:D🙂

katerinaf27
24. říj 2016

Závist ze <3 Krásné! Taky chci už tohle vidět co nejdřív 🙂

23363
24. říj 2016

Větina testů to pozná 1. den zmeškané menstruace. Je dobré si přečíst návod...

lucie594
autor
24. říj 2016

Jsem strašně v šoku, nedochází mi to...12.listopadu mám přijít na gynekologii, asi se do te doby zblaznim..

lucinka58
24. říj 2016

Je to o tom, kdy byla ovulace 🙂 Já měla dvakrát pozitivní test 2 dny po zmeškané menstruaci a 1x v den očekávané menstruace. Takže určitě je to správné a dobré 🙂

katerinaf27
24. říj 2016

@lucie594 Hele, 12. (sice teda října), jsem poprvé byla na gyndě, ve 22 letech! A vše bylo super. Takže u tebe bude taky 🙂

lucie594
autor
24. říj 2016

Přitom jsme na to nějak v poslední době netlačili..tak snad bude mimisek tam kde ma být 🙂 moc děkuji 🙂

zuuzzkkaaa
25. říj 2016

gratuluji jo je jasné miminko 😉

lucie594
autor
25. říj 2016

Tak jsem byla na krvi a hCG 482 🙂

isabelafuentes
25. říj 2016

@lucie594 Paráda, gratuluji! 🙂 A můžu se zeptat, zda jsi měla nějaké těhotenské příznaky?

tetr
25. říj 2016

@lucie594 Gratuluji, ať je vše v pořádku

lucie594
autor
26. říj 2016

Příznaky mi dochazi az ted..Neplánovali jsme to..2 dny před očekávanou MS jsem se na sebe dívala do zrcadla a přišla jsem si hezčí...taková vyčištěná pleť a divně leskle oči.. No nějak jsem to nedávala za vinu tehu 🙂 ale litala jsem častěji a častěji curat, a 2 dny po sobě ve stejnou hodinu večer takové lechtani v podbřišku co mi šlo trochu i do beder 🙂 pak už to nebylo simrani ale takové píchání od pánve směrem k trislu. Trošku zvýšená únava, ale nic hrozného. Vim, ze se mi to řekne lehce, ale neupoutavejte se na to tolik, přijde to az to bude nejméně čekat. Hlavně necist na netu příznaky,můžete si je snadno vsugerovat 🙂 v pulce cyklu jsem byla u kadernice, nechytla mi skoro barva, tak si dělala srandu jestli náhodou nejsem v tom a já s přesvědčením že ne, no už se mimisek uhnizduje 🙂. Jako největší příznak beru to, ze jsem vůbec necítila,ze by měla přijít MS..cítila jsem se jako bych byla tak v půlce cyklu a byla jdemnaprosto vyrovnana 🙂

upuska
26. říj 2016

@lucie594 já jsem si teď před MS řikala, že určitě těhotná nejsem, protože jsem si vůbec nepřipadala hezká, naopak..a usoudila jsem, že takhle ošklivá, prostě nemůžu být těhotná..a taky že nejsem 😀
jinak moc gratuluju 🙂

nadla
26. říj 2016

@lucie594 gratuluji, mě vyšel pozitivní test 4 dny před menstruací 🙂

oktavie
26. říj 2016

@lucie594 gratuluju moc! Mimísek tam je 🙂 Já měla hcg 9. den zpoždění 559, ty ho máš vysoké už teď, to je paráda 🙂

lucie594
autor
26. říj 2016

Snad máte pravdu, bojím se aby bylo vše v pořádku ☹

lucie594
autor
26. říj 2016

Jinak moc moc gratuluji holky k mimisku 🙂

lucie594
autor
31. říj 2016

Tak už máme fotku 🙂 :*

nadla
31. říj 2016

@lucie594 gratuluji. Zatím takový nic, a člověk, jak je šťastnej, co 🙂

lucie594
autor
31. říj 2016

Přesně tak 🙂 dekuju moc!

katerinaf27
31. říj 2016

Tak to je paráda 🙂 Mě včera vyšel pozitivní testík 🙂

lucie594
autor
31. říj 2016

Gratuluju!!🙂 at je vše v pořádku 🙂

nik29
22. srp 2022

Ahoj holky, mate nekdo zkusenosti s Clearblue ultra prosim? Testovala jsem vcera odpoledne a vysel takto. Na Pepinu snehobilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru