Jsem těhotná? Benu test

vincent_kris
21. lis 2016

Ahoj holky, predem upozornuji, ze na gynekologii jdu zitra. Abych objasnila situaci - od zari mam zavedeno nehormonalni telisko GynePlus, uz pres 3 tydny mam lehce slabou menstruaci (ne spineni), proto jsem se v patek objednala na gynekologii. Dnes rano jsem si delala test Benu a vyslo mi tohle, coz nechapu co to vlastne znamena a jestli to muzu brat vubec v potaz? Nebo mam byt v klidu a povazovat test za negativni ci proste neplatny? V pripade, ze bych byla tehotna tak bychom si s pritelem samozrejme dite nechali.
Pridavam fotku - v pripade pozitivity bych mela mit dve carky svisle (coz tam duch je), ale vodorovne ne. Tak ted nejak tapu co s tim.
Dekuji moc za nazory.

tammm
21. lis 2016

@vincent_kris koupit a zkusit nový test.Moc jsi ho počůrala asi 🙂

vincent_kris
autor
21. lis 2016

@tammm právě že ne. udělala jsem to klasicky tak jak vždycky. a ukázalo se mi tohle.

tammm
21. lis 2016

@vincent_kris tak nekvalitní test,uvidíš zítra.

vincent_kris
autor
21. lis 2016

@tammm tak uvidím, dítě chci, ale až tak za rok. dám vědět zítra 😕

tammm
21. lis 2016

@vincent_kris dej vědět,a máš zpožděnou ms?

tammm
21. lis 2016

@vincent_kris vidím že špiníš,tak snad nebudeš mít mimoděložní ☹

klaraslavickova
21. lis 2016

Takhle vypada neplatny test..

vincent_kris
autor
21. lis 2016

@tammm jde o to, že mám zavedené nitroděložní nehormonální tělísko GynePlus, tudíž se může objevovat špinění a tak, nicméně já už víc jak 3 týdny v kuse permanentně krvácela (slabá ms, ale přece) a navíc po zavedení tělíska jsem měla 5.den sex s přítelem a říká se že začne fungovat až se usadí - týden až dva.... tak kdoví jak to bude. možná jesti se dostanu dnes do obchodu tak si koupím a udělám ještě dnes, uvidí se ale až zítra definitivně.

tammm
21. lis 2016

@vincent_kris já si myslím,že ti dělá neplechu to tělísko.

monikaa_p
21. lis 2016

@vincent_kris test je špatný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru