Jsem těhotná? Bolest prsou a podbřišku, nevolnost

zikylucinka
19. lis 2015

Zdravím všechny holky,měla bych dotaz vím je toho tady dost okolo těhu...
už 3 týden mě bolí prsa na dotek i vnitří bolest i bradavek,bradavky mám už otekle,a svědí mě prsa!
dopoledne mívám nevolnosti od žaludku jako by na zvracení,bolesti podbříšku mám jako kdy bych to měla někdy zabolí i vaječníky... 😒
mám i různé chutě... 😉 nálady! 😒 test jsem měla druhou čárku slabší a další už jsem si nedělala....!
Za názor moc děkuji 🙂

terez225
19. lis 2015

@zikylucinka Ahoj , pokud byla čárka slabší tak samozřejmě těhotná být můžeš. Pokud už mešká MS tak jediná rada ,která je : opakuj test a po pozitivním výsledku se objednej na gyndu. 🙂 přeji ať to vyjde .

zikylucinka
autor
19. lis 2015

Děkuji za odpověď 🙂 do MS mám ještě 5-6 dní! 😒

martinkka
19. lis 2015

kdy jsi si dělala ten test? a to tyhle stavy od poslední MS? a ta proběhla normálně?

zikylucinka
autor
19. lis 2015

poslední MS byla 29.10.,a tyhle stavy mam už 2 týden... 6 dní trvala MS! test jsem dělala 15.11.! :/

martinkka
19. lis 2015

tak to je divný, to by jsi jedině musela otěhotnět minulý cyklus, ale jestli byla MS dlouhá a normálně silná, tak nevim, jestli je to pravděpodobný.
Příznaky co popisuješ začínají až tak min. 2-3 týdny po oplodnění, dřív ne, protože souvisí s rostoucím hCG. To znamená, že když takové příznaky máš, je druhá čárka na testu už opravdu dost silná.
Na druhou stranu - ty příznaky se dají strašně lehko vsugerovat ( já jsem je měla vsugerované vpodstatě každý měsíc, když jsme se snažili o mimčo), psychika je opravdu mocná čarodějka.
Doporučuju zopakovat test, nebo zajít na odběr krve klidně jako samoplátce a budeš mít jistotu

zikylucinka
autor
19. lis 2015

měli jsme s přítelem nehráněný styk pátý den MS ☹ myslíš tě se tak dálo uchitit? my už se snažíme 2 měsíce o miminko 🙂 moc si to přejeme... ☹ nebo prostě počkat do MS jestli přijde,ale bolesti podbříšku mám takoví tako kdy bych měla 2 dny MS 😠

martinkka
19. lis 2015

5. den MS zpravidla nebývá ovulace, i když nějaká vyjímka se může stát, ale těhotenské příznaky opravdu nenastupují hned po oplodnění

zikylucinka
autor
19. lis 2015

to jsem neměla hned po oplodnění po více jak týdnu! tet sleduji 3 den silný výtok,včera jsem byla u známé a ta mi povídá že jsem bledá jiné oči mám... ☹ a už druhý den mám teplejší tělo včera jsem měla vyší tlak,slabost po těle..... 😠

martinkka
19. lis 2015

zkus zopakovat test nebo odběr krve 🙂 jsou vyjímky, které otěhotní během MS

zikylucinka
autor
19. lis 2015

a poslední MS byla slabší! zkusím počat do MS ☹

martinkka
19. lis 2015

tak by jsi mohla být těhotná už od minulého cyklu, to se taky někdy stane, že těhule ještě 1 nebo i 2 MS dostane, i když už je těhotná. nebo zopakuj test a máš jasno hned, jestli byla minule druhá čárka slabá, po těch pár dnech by měla pěkně zesílit 🙂 přeju hodně štěstí

zikylucinka
autor
19. lis 2015

děkuji

terez225
19. lis 2015

Známá taky měla hodně dlouho MS , než vůbec došla na to ,že je těhotná 😀 stát se mže všechno ,ale teď jsi to trochu zamotala s tím cyklem no 😒 opravdu nejlepší bude ten test.

jaydeep
19. lis 2015

Se synem jsem mela MS dva mesice normalne, az.treti.mesic mi to.rano zacalo vecer.skoncilo a bylo vymalovano 🙂

jitiss
19. lis 2015

Ja si myslim, ze to mozne je 🙂 a moc bych to to prala. Ja sama jsem objednana k doktorce, abych zjistila jestli jsem tehotna nebo ne. Test jsem si delala a byl negativni. Avsak mela jsem spozdenou ms a pred me bolely prsa., coz normalne na to netrpim. Ms mi nakonec dorazila, ale je slaba. Volala jsem s doktorkou a ta mi potvrdila, ze muzu byt tehotna, ale muze to byt i hormonama a hlavne i tim jak si treba zena moc mimco preje 🙂 . Hodnne stesti.

zikylucinka
autor
19. lis 2015

Děkuju 🙂 i vím přeji hodně štěstí.... 😉

emilia543
23. říj 2020

Dobrý večer mám bolesti hlavy týden a prsa taky týden mě bolej mívám nevolnosti od žaludku jako by na zvracení mám také i bolesti pod břichu často mě bolí i vaječníky test jsem si dělala abyl negativní za nazor noc děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru