Jsem těhotná? Bolí mě prsa, jsem unavená, špiním

berenika5
17. zář 2014

Ahoj, jsem na konci cyklu. Mám ho dlouhý 35 dni. Ovulační testy jsem začala dělat tři dny po skončení menstruace. Ani jeden mi přesnou ovulaci neukázal. Tak teď vůbec nevím jestli se mnou není něco špatného. Miminko si moc přejeme Já i manžel ale zatím to nijak nehrotime. Ovu testy jsem dělala spíš abych zjistila kdy zhruba mám ovu. Ke konci cyklu mne začaly bolet prsa, dokonce mi po praskaly mikrozilky, jsem unavená, střídají se mi nálady a skrabe me v krku. Za dnes nebo zítra mám mit menstruaci. Začala jsem slabě špinit ale jen malinko a taha mě pod pupikem. Mens. bolesti se zatím nedostavily. Špinění je hnědo růžové. Holky ze to není menstruace 😯test jsem si ještě nedělala. Je brzo.

evcann
17. zář 2014

Brzo je na jakékoliv závěry 🙂, vyčkej dva dny a bude jasno

emakr
17. zář 2014

Ahoj tak pokud to tak řešíš, zkus test 🙂

emakr
17. zář 2014

Já tedy příznaky žádné , jen nemám MS. Minulý týden v pondělí malinko špinění, uterý nic, středa malinko špinění, pak nic. Takže jsem šla včera k DR. - říká - vidím vajíčko a nebo žluté tělísko , sliznice obrovská, a pak - já možná vidím malou dutinku. Ale já mám testy negativní. Tak mi vzal HCG a dnes uvidím. Hrozně se bojím. Je mi už 34 - takže tak

veroniquecz
17. zář 2014

Bez testu nic nezjistíš. Jestli máš mít MS dnes nebo zítra, tak už bych určitě testla.

veroniquecz
17. zář 2014

@emakr Držím pěsti!!

cottie
17. zář 2014

@berenika5 Utíkej do lékarny pro nějaký z těch drahých těhutestů který to pozná už teď 🙂

emakr
17. zář 2014

veroniquecz @ Jsem jako na trní. Kolem 13 hod mám volat. Dnes ráno mamatest a opět nic . Ale četla jsem , že některé holky, to taky tak měly

makula18
17. zář 2014

@berenika5 ahoj. Já mám taky delší cykly a ovulaci jsem měla až 29 DC. 🙂

berenika5
autor
17. zář 2014

@makula18 Ahoj, no ale kdybych měla ovulaci i takhle dlouho tak to by na ovulačních testech byla.. je možné že na mě ovu testy nefunguji?

berenika5
autor
17. zář 2014

@emakr držím ti pěsti ať se to povede. Už jen půl hodiny. 😉 mě je 26 takže máme čas ale stejně se bojím aby bylo všechno pořádku.

sway24
17. zář 2014

@emakr Jak si dopadla?

makula18
17. zář 2014

@berenika5 Tak možné to asi je. 🙂

berenika5
autor
17. zář 2014

@makula18 a nebo si to prostě namlouvám a třeba vůbec neovuluji. 😩

berenika5
autor
17. zář 2014

@sway24 ještě není jedna hodina. Taky na ni myslím. 😉

sway24
17. zář 2014

No jo jsem vůl 🙂
🙂

berenika5
autor
17. zář 2014

@sway24 😀 fakt jsi mi zvedla náladu 😀

sway24
17. zář 2014

Holky já mám taky depku už jsem tady na to taky založila forům.....Posledni MS byla 17.8....těhotenské testy 4 pozitivní v pondělí mě bolelo hodně břicho tak jsem raději došla na gyndu ale doktor na UZ nic neviděl a řekl že těhotná nejsem dá se říct že mě skoro vyhodil z ordinace a už si mě nepozval.Podle poslední MS jsem v to pondělí byla 4plus1.Už mě ale znovu neobjednal.Stále nemám menstruaci a těhotenský test mi i dnes vyšel pozitivní tak nějak nevím co dál.

makula18
17. zář 2014

@berenika5 uvidíš časem. A už jsi zkusila test? 🙂

soleilll
17. zář 2014

@sway24 No rozhodně změnit gynekologa.

sway24
17. zář 2014

Tak to určitě udělám ale jsem k novému objednaná až za 14 dní a ted vlastně ani nevím na čem jsem.....jsem z toho docela rozhozená.

berenika5
autor
17. zář 2014

@sway24 souhlasím, takovej doktor je na prd... když máš pozitivní testy tak musíš být těhotná ne?

berenika5
autor
17. zář 2014

@makula18 ještě ne, stále špinim tak počkám až jestli se rozjede ms. Mam doma clear blue ale nechci ho zbytecne vyplacat. ...

sway24
17. zář 2014

Cler Blue je super ten mi dokonce ukazal i tyden

terinka1989
17. zář 2014

@emakr mne test ukazal DUCHA v 5tt :D takze ziadna panika.... proste niekto ma nizsie Hcg a neukaze to... a to som si robila testov asi milion :D a stale nic... az v 5tt a to mi uz aj MUDr. potom potvrdila...

berenika5
autor
18. zář 2014

Tak se dnes v noci mrcha rozjela 😡 normalne jsem to obrečela.

sway24
18. zář 2014

@berenika5 tak to mě mrzí :( já furt nic ale kdo ví co se se mnou děje

cabalkova
18. zář 2014

@sway24 Hele, jestli mas pozitivni ten digitalni Clear Blue, tak bych mu verila, mne vzdycky fungoval naprosto spolehlive. 🙂

emakr
18. zář 2014

Ahoj holky, takže HCG negativní, takže bohužel nic ☹

emakr
18. zář 2014

Jsem z toho docela rozhozená. MS stále nikde, ale laboratoř bohužel neošidím. Tak třeba příště. Už an nevím kdy mám ovulaci - mám to nějak celé rozhozené ☹

2hanah
18. zář 2014

@sway24 Přesně tohle se stalo mně, doktor měl zastaralý ultrazvuk a bylo moc brzo, takže tam nic neviděl, ale já měla taky pozitivní test, tak mě ten vůl prozměnu poslal do nemocnice, že mám mimoděložní a kdybych nebyla chytřejší než doktoři, byla jsem po zbytečné laparoskopii, dneska je mému "mimoděložnímu" těhotenství 7 let. Doktor Ti měl vzít krev a pozvat znovu, rozhodně bych změnila doktora, absolutně hrozný přístup, nezajímáš ho a to je špatně, já už mám třetího a jsem až teď spokojená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru