• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná? Čárka na testech každý den sílí

29. dubna 2014 
Ahojda, když jsem si dělala první test, tak jsem od něj odešla že tam nic nevidím, přišel přítel a řekl mi, že je tam slaboučká čárka, a taky že jo. Druhý den jsem si udělala další, a tam byla o trošičku viditelnější, a včera byla ještě o něco silnější. Myslíte, že můžu být těhotná.. MS mám dostat 3.4. a včera mě bolelo břicho, jaky když to mám dostat, a taky mě dost bolí bradavky.
Bohužel mi nešly udělat kvalitnější fotky
29. dub 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
29. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z fotek toho vazne moc videt nejde, kdyz jsou tak mazle, al na te spodni se mi zda ze na poslednich 2 testech carku vidim.. Ja mela taky pocit ze musim kazdym dnem dostat menstruaci, uplne stejne pocity, proto jsem nejprve test ani nedelala.. A neprisla :slight_smile:
29. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyyseek gratuluji,určitě bude čárka sílit, já ji vidím i na takové fotce :slight_smile:
29. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyyseek na tých 2 spodných určite je 2. čiarka. Takže gratulujem :slight_smile:
29. dub 2014 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyyseek Určitě by to chtělo lepší foto ale když se hoodně soustředím tak vidím :slight_smile: takže gratluju a teď ať prospívá !
29. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vercas01 Já vím, snažila jsem se, a tohle byly nejlepší výtovry, co se mi povedly :D Bohužel nemám u sebe mobil a tohle je foták na prd, ale aspon něco tam je :slight_smile: Jinak všem děkuji :slight_smile:
29. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek