• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná? Duch na testu 4 dny před menstruací

18. října 2017 
@veru2208 podle testu si tehotna:blush: gratuluju
20. čer 2016 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru2208 myslim ze je to tam :slight_smile: gratulace
20. čer 2016 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja se bojim, aby to neodeslo s menstruaci, ale vyzkousim to bud zitra nebo za ty dva dny, pokud nedorazi MS. Ale jak se znam, testovat budu zitra rano z rani moce :slight_smile: kez by to vyslo hned napoprve :slight_smile:
20. čer 2016 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru2208 to je víc než jasný, co by si na tom ještě víc chtěla vidět? :sunglasses:
20. čer 2016 ve 20:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, myslite? Ja se tak bojim, ze ta mrcha dorazi a budu zklamana. Nu uvidime, jen jsem chtela slyset nazor i ostatnich, zda to neni jen mini duch a prehnane plasim :wink:
20. čer 2016 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru2208 nam vyslo prve i ted druhe na první sup :slight_smile: Takze mozne to je :slight_smile:
20. čer 2016 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru2208 tak tohle je ale uplne jasny positivni test. To asi nevis co je duch na testiku :slight_smile: :slight_smile: gratulace nejvetsi. :wink:
20. čer 2016 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuji moc, holky, mam hroznou radost, ale az se mi spozdi menzes, budu klidnejsi, ale jste zlaticka, celkem mi to dalo velkou nadeji :slight_smile: :-*
20. čer 2016 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru2208 ja melamjeden den ducha (kdyz rikam ducha myslim tak slanou carku ze byla bidet jen na svetle pod urcitym uhlem cca 3dny pred ms) druhy den byl i z rani moci test negativni a takto se to opakovalo i po dvou dnech spozdeni.... hormy si semnou pekne hraly. Lelar po 14dnech spozdeni mi rekl tehotenstvi tam je,ale nevypada to dobre. (Odebral hcg z krve a za tyden jsem.mela dorazot znova)... za tyden mi oznamil ze cekam dvojcatka. Takze mi ver ze uplne vim jakou nejistotu citis. Dnes jsem stale v nejistote protoze jsem 8+2tt jenze priroda je mocna a stat se.muze cokoliv. Ver ze nejistota do ukonceni 12tt je jeste vetsi. Jenze ja verim ze nasi gumidci jsou naprosto vporadku. A ze i nadale budou. Moc se na ne tesim. Takze hlavinku vzhuru a priroda si s tim poradi. :wink:
20. čer 2016 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, moc gratuluji :slight_smile: ty jo, rovnou dva spuntici, to je nadhera. Moc moc ti preji, at jste zdravi a vse vychazi, jak ma :slight_smile: a posilam dnesni testik, mrska nedorazila a na testiku jsou krasne dve carky :slight_smile: mam nesmirnou radost a stale tomu nemuzu uverit :slight_smile:
21. čer 2016 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky :slight_smile: Jsem tu nová a ráda bych znala Váš názor... Včera ráno jsem si dělala první testík a ukázala se mi slaboučká čárečka. Zbývají mi ještě 3 dny do menstruace, a tak se nechci předem moc radovat,kdyby to byl náhodou jen planý poplach a ta mrcha přeci jen přišla :unamused: Předem díky za názory :slight_smile:
24. lis 2016 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mic90 vypada to dobře ale raděj bych koupila test dr maxe ten je spolehlivej ,tenhle je určitě mamatest že?
24. lis 2016 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ano,mamatest :confused:
24. lis 2016 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic90 ty dělaji dost často falešnaky,ale tohle vypada velice dobře mooc držim pěstičky :dizzy_face:
24. lis 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: Snad se zadařilo :slight_smile:
24. lis 2016 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus můžu se zeptat ten mamatest není dobrý? Chci testovat až tak týden po vynechání, myslíte že i v tuto dobu by to mohlo hodit falešně pozitivní výsledek?
24. lis 2016 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cikom me mamatest ukazoval vždy blbe hodne často dělal falesnaky:neutral_face:.za me bych radila koupit dr maxe ukázal vždy poctivé a hlavně nikdy ne falesnaky.
24. lis 2016 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus tak zkusím otestovat když už ho mám doma a uvidíme dyštak si to potvrdím tím dr. maxem když by byl pozitivní :slight_smile:
24. lis 2016 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mic90 ja si myslim ze si muzes gratulovat. :wink:
24. lis 2016 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:blush: Test z dnešního rána... Myslim,ze se nam to asi povedlo:wink:
25. lis 2016 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mic90 asi? myslim, ze urcite :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
25. lis 2016 v 07:16  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mic90 ano moc gratuluji :wink: a přeji pohodové těhulkování :wink:
25. lis 2016 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moc vam dekuju,holky:blush::wink:
25. lis 2016 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu moc gratuluji :slight_smile:
25. lis 2016 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus
Předně gratuluji :slight_smile:
A mám dotaz myslíte že i takto může být test falešně pozitivní? :slight_smile:
26. lis 2016 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Cikom gratuluji moc.:four_leaf_clover:
26. lis 2016 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je pozitivní to by nebyla taková dálnice :D gratuluji
26. lis 2016 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem si ještě nikdy test nedělala a tak sem nevěděla jestli to může být falešně pozitivní když je tam takto výrazná čárka :grinning:
26. lis 2016 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím.Chci se zeptat.S přítelem se snažíme o miminko.v březnu jsem si dělala test byla tam slabší druhá čárka tak jsem měla radost.a po 4dnech jsem to dostala.Tak teď nevím jestli jsem byla těhotná.:wink:
3. dub v 07:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla jsi byt a mohlo to bohuzel odejit s menstruaci, proto by se vetsinou nemel test delat pred termin menstruace, ale az po vynechani ( kdo to ale dela, ze? Jsme vsechny tak zvedave) :wink: ale taky to muze znamenat, ze pokud mas slabsi menzes, ktery bude trvat treba 3 dny, tak to taky muze znamenat tehotenstvi... Jsou pripady, ze zeny normalne menstruovaly a byly tehotne :wink: preji hodne stesti, aby se to co nejdriv povedlo :slight_smile:
3. dub v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek