Jsem těhotná, když 2. čárka na testu je bílá a zřetelná?

Holky prosim Vas,pocita se tehotensky test za platny,jestlize se vlozi do moci a druha carka je videt s tim,ze neni cervena jak ta druha,ale je bila a zretelne videt?Po chvilce zmizne a objevi se slaboucka cervena.Co myslite?
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
svoma
17. črc 2008
A dělali ti utz? A zkoušela si teď někdy další test? To ti jen tak píchli injekci a ahoj?
blueberry
17. črc 2008
Jojo, ultrazvuk mi dělal v pátek...nic nenašel...teda aspoň nic neříkal...píchl injekci a hotovka...test jsem zkoušela včera - opět negativní....no co už...asi nejsme na řadě 🙂
svoma
17. črc 2008
Stejně je to nějaké divné.Asi bys měla znova k dr.,když injekce nezabírají.
arin
22. črc 2008
Ahojky,pipi tak jak jsi na tom?????? =-)
nensy
22. črc 2008
no jasně jak jsi na tom jsi těhu 😃
pipinkaautor
27. črc 2008
ahoj holky, na utz je vidt něco malého, ale čekáme až se objeví srdíčko. Jinak mě bolí prsa mám na nich modré žilky a píchá mě v podbřišku jako bych to měla dostat, tak snäd se už konečně povdlo 😉
bjoucik.15
27. lis 2010
Ahoj, vím že je tady moc témat o tom jestli jste nebo nejste těhotné. Ale už nevím kam se obrátit. Mám příznaky jako když jsem těhu (nateklé a bolavé prsa, nechutě k jídlu, nevolnosti po jídle a ve večerních hodinách,občasné bolení v podbřišku). MS mi mešká asi 4 dnem, jenže po vysazení HA (rok a půl) mám MS děsně nepravidelnou. S bývalým přítrelem jsme se snažili rok a nic, pak jsme se rozešli a mám nového přítele, také jsem momentálně nezaměstnaná a poseldní půl rok na dítě nemám ani pomyšlení 😞 A ještě stojí za zmínku že jsem brala antibiotika a dr. říká že to pmůže být po práškách, jenže už je neberu a je to snad horší..... můžu být těhu??
mkr
27. lis 2010
@bjoucik.15 běž si udělat test, já už testovala 2 dny před očekávanou MS a byl pozitivní, takže by se ti to ukázalo, jinak já tak chtěla miminko, že těhu příznaky jsem měla skoro půl roky vždy po ovulaci 😞
bjoucik.15
27. lis 2010
@mkr no počkám do zítra a udělám si ho. Jo ty příznaky se dají dobře vsugerovat to vím, jenže je pravda že jsem vůbec na dítě nemyslela. A říká se, že když se člověk dostane do těžké situace (jako ztráta zaměstnání apod.) tak to přijde snadno a rychle.
mkr
27. lis 2010
@bjoucik.15 právě když to člověk nejmíň čeká je to hned
bjoucik.15
27. lis 2010
@mkr jj, no uvidíme.
bjoucik.15
28. lis 2010
tak testík negativní 😞 no zkusím to ještě později....
modroocko29
2. únor 2016
@pipinka jak si dopadla,
pipinkaautor
18. únor 2016
@modroocko29 zatím se pořád nepodařilo 😞
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další