• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná, když 2. čárka na testu je bílá a zřetelná?

18. února 2016 
A dělali ti utz? A zkoušela si teď někdy další test? To ti jen tak píchli injekci a ahoj?
17. črc 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, ultrazvuk mi dělal v pátek...nic nenašel...teda aspoň nic neříkal...píchl injekci a hotovka...test jsem zkoušela včera - opět negativní....no co už...asi nejsme na řadě :slight_smile:
17. črc 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to nějaké divné.Asi bys měla znova k dr.,když injekce nezabírají.
17. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,pipi tak jak jsi na tom?????? :confused:
22. črc 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně jak jsi na tom jsi těhu :grinning:
22. črc 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, na utz je vidt něco malého, ale čekáme až se objeví srdíčko. Jinak mě bolí prsa mám na nich modré žilky a píchá mě v podbřišku jako bych to měla dostat, tak snäd se už konečně povdlo :wink:
27. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vím že je tady moc témat o tom jestli jste nebo nejste těhotné. Ale už nevím kam se obrátit. Mám příznaky jako když jsem těhu (nateklé a bolavé prsa, nechutě k jídlu, nevolnosti po jídle a ve večerních hodinách,občasné bolení v podbřišku). MS mi mešká asi 4 dnem, jenže po vysazení HA (rok a půl) mám MS děsně nepravidelnou. S bývalým přítrelem jsme se snažili rok a nic, pak jsme se rozešli a mám nového přítele, také jsem momentálně nezaměstnaná a poseldní půl rok na dítě nemám ani pomyšlení :( A ještě stojí za zmínku že jsem brala antibiotika a dr. říká že to pmůže být po práškách, jenže už je neberu a je to snad horší..... můžu být těhu??
27. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 běž si udělat test, já už testovala 2 dny před očekávanou MS a byl pozitivní, takže by se ti to ukázalo, jinak já tak chtěla miminko, že těhu příznaky jsem měla skoro půl roky vždy po ovulaci :(
27. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr no počkám do zítra a udělám si ho. Jo ty příznaky se dají dobře vsugerovat to vím, jenže je pravda že jsem vůbec na dítě nemyslela. A říká se, že když se člověk dostane do těžké situace (jako ztráta zaměstnání apod.) tak to přijde snadno a rychle.
27. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 právě když to člověk nejmíň čeká je to hned
27. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr jj, no uvidíme.
27. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak testík negativní :( no zkusím to ještě později....
28. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka jak si dopadla,
2. únor 2016 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@modroocko29 zatím se pořád nepodařilo :frowning2:
18. únor 2016 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek