• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhotná nebo mám halušky?

9. května 2013 
prosím o názory
19. dub 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Muj nazor je,ze jsi tehulka:slight_smile: Gratulace velika:slight_smile:
19. dub 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
i já tam vidím dost zřetelnou čárku.
19. dub 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marketa1008
@jana21278 tak to vam teda pěkně děkuji..... :wink: a ja zrovna v tydnu potvrdila nastup do prace s tim že na druhy zatím prdíme....
19. dub 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vidím ji :slight_smile:
19. dub 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasná čárka :grinning:
19. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádné halušky, mimi:o)
19. dub 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chtela jsem poprosit o radu..s pritelem jsme meli nechraneny sex 4.4. A 8.4. Jsem to dostala(presne podle vypoctu) potom me zacalo pobolivat v podbrisku,jenom mirne tak jsem si udelala test (17.4. Byl negativni ). Ted mam porad bolesti v podbrisku jako pri ocekavane menstruaci a taky si pripadam nafoukla..byva mi obcas na zvraceni (slabsi picity nevolnosti ) ale zvracet se mi nechce..taky mi Je obcas vedro (vetsinou mi Je porad zima ) a prsa me neboli..hrozne si miminko preji tak nevim jestli si neco. Jen nenamlouvam..vim ze Je nejlepsi pockat jestli se mi to zpozdi a pak si udelat test jenze jsem hrozne netrpeliva takze moc dekuji za kazdou radu :slight_smile:
19. dub 2013 ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@p_ch je tam hezká čárka,nj ono se vždy takhle zadaří :wink: ,ale gratuluju
19. dub 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba83 Ahoj,v podbříšku tě může bolet i v době ovu i po ní,záleží kdy tě tam bolí.Těhotenské příznaky ani mít nemusíš a můžeš být i těhotná.Taky pak záleží i na tom jaká MS byla zda slabá atd. Jak píšeš ono ti nic jiného ani nezbývá než počkat a testnout.Popř. skoušet dál.
19. dub 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasné těhotenství!!!! Gratulace!!!!
19. dub 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za rady :slight_smile: No tak ja pockam jestli to dostanu nebo Ne a pak udelam test..to cekani Je hrozny ale Nic jinyho me stejne nezbyva..drzte mi palecky :slight_smile:
19. dub 2013 ve 20:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba83 pak dej vědět jak jsi dopadla :wink:
20. dub 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dle mého názoru jsi, já to měla stejně, ale nedalo mi to a dělala jsem další testy....a pak už druhá čárka byla čím dál víc čitelnější :slight_smile:
20. dub 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
halušky jo?? asi jo, když to nevidíš... :wink: snad to dopadne, jak má :wink:
20. dub 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
žádne halůšky :D těhotná jsi, veliká gratulace :slight_smile:
28. dub 2013 ve 14:25  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tři dioptrie a vidím to taky ....to poděkuj partnerovi :slight_smile:
28. dub 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim poradte..myslite ze jsem tehotna? Na testu vydim ducha ale je to ten elektronickej a ukazalo mi to ze nejsem tehotna tak ja uz nevim..mam zpozdeni uz ctvrty den (mam to pravidelny a nikdy se mi to tak nezpozdilo ) a predtim kdyz jsem si delala stejny test tak tam zadny naznak ducha nebyl..je mozne ze ten test nerozezna ducha jen silnou carku? Diky za vsechny rady :fearful:
9. kvě 2013 v 10:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba83 ja tam druhou carku vidim,ale s temahle elektronickejma nemam zkusenosti...zkusila bych jeste mamatest:slight_smile: hodne stesti
9. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ziju ve skotsku a mamatest jsem tady nevidela..zkusim zaskocit do lekarny a koupit si neelektronicky a uvidim..moc bychom si miminko prali :slight_smile:
9. kvě 2013 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek