Jsem těhotná? Poraďte mi prosím

rakvicka19
29. srp 2016

Ahoj potřebovala bych poradit myslím na to každý den každou noc . S přítelem jsme minulý týden asi ve středu měli něco jako nechraneni sex. Byl ve mě tak minutu vytekla ze me voda a nevím jestli se udělal on nebo ja. Jinak kdyz máme sex používáme kondom bohužel antikoncepci ještě nepoužívám. Měla bych to dostat někdy tento týden ale jsem nervózní prosím pomoc. 😒

misula29
29. srp 2016

něco jako nechráněný sex? Tak to být těhotná můžeš a nemusíš .

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@misula29 ano něco jako nechraneni sex. Ale ted mám kvasinky tak nevím jestli můžu být těhotná...?

lichtakova
29. srp 2016

@rakvicka19 muzes,sance je prakticky kdykoliv.Kdy mas dostat menstruaci?

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@lichtakova někdy tento týden podle kalendáře by to mělo být ve středu ale nevolno mi nebylo jenom me bolela hlava ale to i mého bratra máme nízký tlak

hanulkaha
29. srp 2016

Podle tveho prizpevku soudim, ze asi mimi jeste nechcete, proto ve vasem pripade nechraneneho styku bylo jako nejlepsi reseni pouziti pohotovostni tabletky. Pojud jsi ji nevzala, nezbyva ti nic jineho, nez pockat, jestli prijde menstruace nebo zkusit tehotensky test s vysokou citlivosti (napr. 10), ktery by uz cca 2-3 dny pred ms mohl neco ukazat...

misula29
29. srp 2016

@rakvicka19 můžeš a nemusíš, to je otázka pro babu Vangu... Máš pravidelnou ms? Kolik dnů? ...

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@misula29 7 dnů mívám menstruaci

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@misula29 ne není pravidelná

lichtakova
29. srp 2016

@rakvicka19 rekla bych,ze pravdepodobnost je mensi,ale neni to 100%, jak pise vyse hanulkaha,pockej do stredy a muzes zkusit test.

lichtakova
29. srp 2016

@rakvicka19 jestli neni pravidelna,taj riziko tehotenstvi vetsi-dala by se priblizne urcit ovulace a plodne dny.

lichtakova
29. srp 2016

@rakvicka19 ona myslela,kolik dnu mivas cyklus.

misula29
29. srp 2016

@rakvicka19 jak dlouhý míváš rozestupy mezi ms? 28,30 35 dnů?

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@lichtakova aha dobře děkuji

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@misula29 asi 28

hanulkaha
29. srp 2016

@rakvicka19 a kdy jsi mela posledni ms?

misula29
29. srp 2016

@rakvicka19 spíš bych se přikáněla,že ne, ale koncem týdne si kup test poku to nedostaneš . On ti stejně nikdo nic víc teď nepoví.na pilulku "po" je stejně pozdě

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@hanulkaha 29.7 to začalo

lichtakova
29. srp 2016

@rakvicka19 tak jestli ho mas +- 28 dni-coz je teda spis kratsi,tak podle me je spis mensi pravdepodobnost,protoze ovulaci jsi mela nekdy pred 14 dny. I kdyz stat se muze cokoliv. Muzes zkusit test Clear Blue digital,ten ukazuje hodne casne tehotenstvi (i 1-2 tydny).

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@misula29 dobře děkuji

rakvicka19
autor
29. srp 2016

@lichtakova dobře děkuji

englerova14
29. srp 2016

Podle délky cyklu nelze brát ovulaci. Já ji mám již 9dc, někdo i pár dní před ms. To je věštění z koule. Test a příště se chránit. Mykóza v otěhotnění nebrání.

hanulkaha
29. srp 2016

@rakvicka19 tak to by si pri 28dennich cyklech uz mela mit...zkus koupit ten testik a uvidis, treba dr. Max je spolehlivy a delaji se "desitkove", ten by mel urco ukazat pripadne tehu uz ted

hanulkaha
1. zář 2016

@rakvicka19 Ahoj tak jak jsi dopadla?

rakvicka19
autor
25. zář 2016

@hanulkaha ahoj nakonec jsem mela menstruaci 1 září jako vždy, byla jsem u gynekologa kvůli kvasinkam a zeptala jsem se ho na tohle řekl mi ze není to možné abych byla. Abych řekla neni to ten nejlepší gynekolog v okolí ale je nejbliz . Ale pořád mam takový divný pocit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru