Jsem těhotná? Výtok plus špinění

lucie0205
4. led 2018

Dobrý den dámy. Prosím o radu. Mám syna 7 let. Během loňského roku jsem bohužel v 12tt Potratila. Aktuální otázka je. Menstruace od 21.12. 2017 do 25.12.2017 ... dle výpočtu kalkulačky jsem měla mít plodné dny 4.1.2018 a 5.1. 2018 ... dle ovulacnich testu jsem je měla 1.1. Celkem tmave čárky (byl sex) 2.1. Hodně tmave (byl sex) a 3.1. Hodně tmave (nebyl sex) silné bolesti v podbrisku cely den výtok a dnes 4.1. Výtok plus špineni. Co myslíte uhnizďovani nebo ne? Jinak tehu testy brzy ráno mi ukázaly 2 čárky - kontrolní světla dopo tmavějši a teď nic. Takže vůbec nevím co se děje. Děkuji za vaše názory a přeji hezky a úspěšný den.

lucie0205
autor
4. led 2018
elwe
4. led 2018

Moc nechápu tvoje počítání, ale pokud jsi měla ovulaci mezi 1.1.-4.1.( tzn. dneska), tak ti těhotenský test ještě v žádném případě těhotenství neukáže, a ani ještě nedošlo k uhnízdění, to bývá až 7-10 (výjimečně 5-12) dnů po ovulaci. Podle tvého popisu bych řekla, že ovulace byla dneska nebo včera, a nemá smysl testovat dřív než za deset dní. Kdy jsi měla nejsilnější čárku na ovulačním testu? 3.1.? Byla stejně silná jako kontrolní? Pokud ano, tak 4.1., tzn. dnes, by měla být ovulace. Btw, pokud ti těhotenské testy ukazují druhé čárky, tak jsou buď vadné, nebo máš nějaký zdravotní problém, obvykle to ukazuje na cystu.

lucie0205
autor
4. led 2018

@elwe děkuji za odpověď ... vím ze to zní nepochopitelně ale opravdu jsou datumy tak jak píšu ☹ příkladam foto ovu testu

elwe
4. led 2018

@lucie0205 Pozitivní ovulační byl 2.1., takže ovulace nejspíš 3.1., a těhu testy bych zkoušela nejdřív od 13.1.

lucie0205
autor
4. led 2018

@elwe Děkuji

vendelinka08
5. led 2018

Nejsou ty první dva testy ovulační? těhu test by ti to asi ještě neukázal... i kdybys byla

juliemichal
5. led 2018

já si myslím,že to spíše vypadá na cystu díky těm těhu testů :-O ty dva zelené jsou pepina,že?a potom ten modrý je dr max. a tam taky vidím slabší čárku.anebo těhotná s předešlého cyklu?

vendelinka08
5. led 2018

Na tom spodnim vidim take stinek...asi bych zasla na gyndu. Pro jistotu.

lucie0205
autor
5. led 2018

@juliemichal ano jak píšeš zelené pepina a modré Dr Max ... cysty mi vyloučili zhruba 2 měsíce zpět
Je mi zle na zvracení bolí mě prsa ... no uvidíme 18.1. Mám to mám dostat a když ne tak doktorka

lucie0205
autor
5. led 2018

@vendelinka08 nejsou Ovu ale klasické těhu

juliemichal
5. led 2018

@lucie0205 nepotěším tě já jsem to takto měla před 2 cykly taky jsem měla krásného ducha na tt ☹ a dozvěděla jsem se,že mi praskla cysta ☹ ona se ti mohla udělat minulý cyklus,protože ti třeba nepraskl folikul a z toho se stala cysta ☹ ale nechci tě strašit.kdyby jsi byla těhulka z min cyklu tak už by jsi měla mít dálnice ☹ ale určitě dej vědět jak jsi dopadla 🙂

lucie0205
autor
5. led 2018

@juliemichal tak mi to nedalo a zkusila sem to znova s Divej ... už fakt nevím a asi na to prdim a uvidím co bude časem

juliemichal
5. led 2018

@lucie0205 no ten pepino je fakt krásný 🙂 🙂 jsem fakt zvědavá jak dopadneš 🙂 držím palečky 🙂

kolapav
5. led 2018

Poslední menstruaci jsi měla normální, nebyla slabší nebo kratší ? Klidně jsi mohla mít ovulaci těsně před ms a pokud byl styk můžeš být těhulka toby síla čárek odpovídala, nebylo by to poprvé že je někdo těhu i přes ms 😉

juliemichal
5. led 2018

@kolapav souhlasím s tebou 🙂 🙂 že by to nebylo poprvé,že by byl někdo těhu i přes ms 🙂 vím,že moje prababička otěhotněla jedině v době ms.jinak nemohla 🙂 🙂
tak buď fakt měla ovulku těsně před ms,nebo v době ms a je to těhotenství.anebo jí minulý cyklus nedozrál folikul k prasknutí a má cystu.kdo ví

lucie0205
autor
5. led 2018

@kolapav slabší a kratší ... začala večer 21.12. A 25.12. Ráno Konec ... sex 21.12. Asi 2x no uvidíme co přinese čas ☺️

lucie0205
autor
5. led 2018

@juliemichal Tod otázka zda byla ovu před ms (21.12) když přes testy mi ovu ukázalo 2.1. No holky fakt nevím ... uvidíme

juliemichal
5. led 2018

@lucie0205 a minulý cyklus ti ukázaly ovu testy kdy ovulaci? 🙂

lucie0205
autor
5. led 2018

@juliemichal to kdybych si pamatovala 😄

vendelinka08
5. led 2018

@lucie0205 tak si myslim...ze ty ovu testy ti ukazuji tehotenstvi..ne ovulaci. Protoze pokud jsi mela mS 21.12. Myslim ze ovulku jsi mela jindy a ted ti to ukazuje tehotenstvi...i na tehu testech se to uz ukazuje.

lucie0205
autor
15. led 2018

@juliemichal Ahoj tak jsem zpět v konverzaci. 3 dny před M/S ... stav furt stejný, prsa ještě horší a divej: už si připadám fakt divně 😀 ze si buď věci vsugerovavam a nebo ze je vidět chci.

nellinkaa10
15. led 2018

@lucie0205 vidím duchy, na všech 3 😉 ať sílí.

biedronca
15. led 2018

@lucie0205 No jasný, na všech třech jsou duchy !! Zkus treba zítra digitální, tak by klidně už mohl ukázat 1-2 tydny od početí jestli to tak je !! 🙂 Vypadá to dobře....

lucie0205
autor
15. led 2018

@biedronca to Jo jenže to samé mi ukazovalo 5 ledna ... na 9 hod. jedu k doktorce ... bliju jak šakal ... a sranda je ze mám i silný pruh na ovu testu

biedronca
15. led 2018

@lucie0205 jsem se ted musela zasmát prý "bliju jak šakal" :D prostě tam je jeste málo hcg. Uvidíš, co ti na UZ dnes reknou 🙂 určo naberou i krev. Testy vem sebou, kdyby nahodou.

vendelinka08
15. led 2018

Tak to jsem zvedava co ti doktorka rekne...snad to bude tehu a ne neco jineho.

absintka19
15. led 2018

@lucie0205 urco nam dej vedet. Snad to bude tehu a ne viroza.

lucie0205
autor
15. led 2018

@biedronca
@absintka19 Zdravím dámy. UTZ ukázal hodně zvětšenou sliznici "JEN". Cysty jsou vyloučeny, nic nenaznačuje ani příchozí MS. Dostala sem Emesin proti nevolnostem a ve 14 hod. volat na výsledky krve.

absintka19
15. led 2018

@lucie0205 at ti je brzy lepe. Neboj, miminko si te urcite najde, bud ted nebo pozdeji. Drzim palecky.

juliemichal
15. led 2018

@lucie0205 tak to držím palečky aby hcg bylo pozitivní.ty testy jsou docela pěkné 🙂 a když to cysta není a nic nevypadá na to,že by měla dojít ms tak to vypadá hodně nadějně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru