• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem těhu? Slabá menstruace, bolest prsou, výtok mleziva

12. května 2014 
Ahoj holky já,už jsem z toho svýho těla teda zmatená,tento týden mě bolely prsa dokonce mě i teklo mlezivo,bolel mě hodně podbřišek,ms měla přijít 31 den cyklu jako minulý měsíc ale přišla včera 28den.Vždycky to mám tak ,že první 4 dny to ze mě teda,,teče jako vodopád" děsně silný nestíhám lítat na záchod a ted to mám druhý den oproti tomu teda poloviční a to dost první den skoro nic a dneska taky žádný vodopády ale je...test sem si dělala včera ráno než to začalo a to sem byla 13dpo a byl negativní..tak jsem z toho teda zmatená protože takovouhle ms neznám.asi bude nejlepší počkat do konce no uvidíme jestli teda bude celejch těch 7 dní jako vždy.....snad bude pozitivni:slight_smile:máte někdo zkušenosti? :confused:
11. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ms vzdycky slabouckou... mam ji 3 dny I s cestou.. vydrzim klidne se 2 tamponama na celej den... a ted poslednic par mesicu to mam mea silny bolesti... mlezivo mam taky. a tehu nejsem
11. kvě 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
může to být zahnízdění vajíčka nebo jen slabší MS, protože se nestihla sliznice tak moc prokrvit. 13.dpo je brzo, má se vždycky čekat min. ještě týden, samozřejmě někdo nevydrží a testuje v den očekávané MS, ale mi i dr kdysi kvůli lékům řekl, že mám počkat po MS, po týdnu si udělat test a když bude negativní začít brát léky. Lékaře jsem změnila, léky by těhu neuškodily, ale nakonec nebylo třeba je brát a těhu jsem byla. Tak držím palečky
11. kvě 2014 v 18:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jsi si jistá, že jde o mlezivo? slyším poprvé, že by se vytvořilo ihned..
12. kvě 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek