Jsem těhule? V týdnu před MS vyšly čárky na testech

katicicka
6. srp 2015

Milemaminky,co vy na to? Ted v sobo mam dostat ms.v po jsem delala test byl tam je duch, ve stredu vysla slaba carka a odpoledne znovu. Prsa me boli cca 14 dni, troch se zvetsila a zacaly byt videt zily. Dalsi test udelam zitra rano,ale jsem asi nedockava ale nevim zda si to porad nevsugerovavam 🙂 dekuji

ty_na
6. srp 2015

Ahoj, počkej jestli ms dostaneš nebo ne a když ne, udělej test tak za 10-14 dní po vynechané ms-to jsou testy nejpřesnější 🙂 já měla dostat ms 14.3. a 23.3. jsem udělala test a byly tam dvě tlusté čáry máry 😀 😀 byla jsem t.č. v 5+1tt

bajana
6. srp 2015

Nemáme vešteckú guľu...počkaj pár dní a testuj znovu podľa pokynov na teste. A nabudúce sa pridaj do jednej z už existujúcich tem, sú ich tu mraky....toto tu totiž admin pravdepodobne zamkne.

basice
6. srp 2015

Jsem na tom stejně.V pátek mám dostat MS , v neděli byl na testu duch a v úterý a ve středu slabá,ale viditelná druhá čárka 😀.Zítra chci testovat znovu,tak uvidíme,zda to vyjde.

denisahl1993
8. zář 2019

Ahoj mám dotaz já si dělala test 27.8. Vyšel pozitivní 30.8. Byla už slabší a dostala jsem to 4.9. Vyšel slabý ale 7.9. Vyšel pozitivní a čárka byla silnější takže nechápu jen to proč před MS slabá a po MS zase sílí má to na to nějaký vliv děkuji za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru