• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem v tom? Už je čas si udělat test? 4 dny zpožděná MS

17. července 2014 
Ahoj holky, mám menší problém, je možné že jsem si to nějakým způsobem vsugerovala i kdyz nevím moc proč protože miminko zatím neplánuji. Od minulé menstruace mě hrozné bolí prsa jsou velká a nateklá, neustále jsem protivná a mám výkyvy nálad, už mam 4 dny po termínu menzesu a včera mě zacalo píchat v levém podbříšku a pak kolem pupíku .. myslíte že mužu být těhotná a mám zkusit test ?a nebo to vypadá spíš na nějaké jiné problémy? :fearful:
16. črc 2014 v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, určitě test zkusit můžeš, mě vyšel pozitivní už v den očekávané MS.
Příznaky které popisuješ jsem měla taky.
16. črc 2014 ve 12:02  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud neberes antikoncepci a sex byl ve dnech kdy probihala ovulace tak je to dost pravdepodobne ale vic ti povi test :slight_smile: pokud mas 4 dny opozdeni uz by se na testu neco objevit mohlo :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tykwikk @dotinka Jde právě o to že antikoncepci beru .. musím se ale přiznat že během poslední dvou měsícu jsem zapoměla dvě pilulky a brala jsem si je opožděně .. takže proto se k tomu trochu přikláním ... jsem z toho dost vykulená a trochu se bojím si udělat test :grinning: já děti miluju a miminko bych moc chtěla a můj přítel také ale nejvíc se bojím reakce rodičů :/ řeknou mi že jsem na to moc mladá a proto miminko stále odkládám.. ještě jsem k těm přiznakům zapoměla napsat ze jsem pořád neskutečně unavená až je z toho přítel dost nešťastný .. ehm hlavně večer :grinning: :grinning:
16. črc 2014 ve 12:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cherry_cola5 udělej test, jsem zvědavá za tebe :slight_smile: já měla ty samé příznaky co píšeš, ale my byli bez antiko a miminko bylo naplánované :slight_smile: únava šílená a ano, hlavně večer :grinning: v práci to jakž takž šlo, ale doma jsem totálně vypnula :slight_smile:
16. črc 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to si můžem placnout:slight_smile: v práci taky přežívám ale jak otevřu vchodové dveře tak jak kdyby mi někdo dal facku a jsem líná se jít třeba i vyčurat :grinning:
16. črc 2014 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. črc 2014 ve 13:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 :grinning: přesněěě :grinning:
16. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když tady procitam vase radky ta me mrazi v zadech-resim teke problém-beru HA-přiznávám,nepravidelne,obcas o dost později (třeba az druhy den) a v sobotu a v nedeli po ranu když jsem sla na zachod tak na papire byl naruzovely hlen..Neco malo jsem zjišťovala,ms mam dostat pristi tyden ve čtvrtek,pry to mohla byt ovulka-uprimne nikdy jsem ji na sobe nepozorovala,takze nevim jestli to bylo ono..Taky jsem ćetla,ze to muze byt uhnizdovani vajíčka.A ted ,,babo,, rad-brat HA dal,nebo radeji prestat.Jsem uanvena,naladova-no i když to jsem pry porad.. :zipper_mouth: Včera me pichalo v prsu,dneska citim divny pnuti..Potrebuju se uklidnit,ale nevim jak..
16. črc 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě já taky nevím .. hlavně jsem kuřák a z toho mám strach největší ... antikoncepci jsem přestala brat az před třemi dny :( bojím se abych kdyžtak mimi neublížila :( pokud to do zitra nedostanu zkusím testík :/ @veraakubik ... jinak pokud ty na sobě cítíš nějaké změny tak být tebou s HA raději přestanu ... a počkám do termínu MS ... a případně pak zase nasadím ... je to s těma fazolkama pěkně zapeklitý :confounded:
16. črc 2014 v 15:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 pokud budes tehotna nezalezi na tom co reknou rodice ale to jak to vidis ty a pritel protoze rodina budete vy :slight_smile: a ver tomu ze rodice by to brzo vydychali :slight_smile: pises ze jsi kurak a muj nazor je ten ze ted s tim nic neudelas....pokud jsi takovy ten normalni kurak ani silny ani slaby a chces se zachovat co nejlepe v pripade tehotenstvi tak rozhodne neprestavej ze dne na den (pokud nebudes mit nevolnosti a cigareta ti nebude vadit) ale snaz se to co nejvice omezit a v nejkratsim limitu prestat.....take jsem kourila a doktor a ne jeden mi vyslovene rekl ze ne prestat ale omezit a postupne prestat.....tve telo a pripadne tehu i plod jsou na nikotin zvykly takze by to bylo jeste horsi :slight_smile: at uz to bude jakkoliv dezim pesti aby to dopadlo spravne a tak jak si ty predevsim prejes :slight_smile:
16. črc 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem to ted dostala...musim se priznat ze jsem malinko smutna ale tak snad priste:slight_smile:)@dotunka @veraakubik @madulinka
17. črc 2014 v 07:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 tak jedeme dalsi kolo :D
17. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dotinka no asi jo :grinning: počkám až se s přítelem přestehujeme a vypočítam si to tak abych měla odpracovanej rok a pak na to vlítnem :slight_smile: :sweat_smile: je nějak určený do kolikátého měsíce se chodí do práce ? moc se v těhle věcech ještě neorientuju:slight_smile:
17. črc 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 no zalezi jakou bys delala praci :slight_smile: muzes chodit i celou dobu nez nastoupis na materskou a to je cca 6-8 tydnu pred terminem porodu :slight_smile: a nebo taky otehotnis a jdes hned na marodne :slight_smile: vse se ridi tim jakou praci vykonavas a co ti tvuj zdravotni stav povoli :slight_smile:
17. črc 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dělám učetní :slight_smile: taková pohodová prácička :slight_smile: @dotinka
17. črc 2014 ve 13:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cherry_cola5 tak to budes asi delat do materske :slight_smile: pokud ti to sezeni v praci ale bude delat problem oznamis to doktorovi a on ti nejspis napise marodne :slight_smile:
17. črc 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dotinka aháá tak děkuji za informace :slight_smile: už se nemůžu dočkaaat :grinning:
17. črc 2014 ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek