Jsem v tom?

ohiri
29. srp 2014
Ahoj holky. O miminko se zatim nesnazim, ale pred dvema tydny jsem mela asi ovulaci a ikdyz s partnerem vzdy pouzivame ochranu, mela jsem divny pocit. Týden na to jsem si udelala test a nic. Ale ikdyz nemam žádné priznaky, snad jen to, ze na me asi leze chripka, mela jsem takovy nutkani udelat si test znovu. Delala jsem ho odpoledne a byl tam duch. Testu jsem udelala jeste par, ale dalsi duchove jsou slabounci. A hlavne!!: teprve včera mi skončila menstruace, takze vlastne tehotna byt ani nemuzu...ale..co ten duch? nechápu to..kdyby to bylo z cysty, tak to tam je už ten minulý týden ne? A navíc, to by musela být jo velká náhoda, abych otehotnela z ,,kapicek lásky" ne?..a co ta menstruace...no😃..musela jsem se vypsat..
romca13
29. srp 2014
Ten test sis dělala před MS? Někdy se stane, že jsi jakože těhu ( proto by mohl být ten test pozitivní),ale vajíčko se neudrží a odejde s MS. Ale také se stává, že i při těhu může být MS, i do několíkátého měsíce. Určitě bych udělala test teď po MS a objednala se k doktorovi.Teď ti to řekne 100%. Tady můžeme jen spekulovat🙂 Ale ti tvoji duchové jsou celkem dost viditelní 🙂
bjoucik.15
29. srp 2014
možné to je, těhotná být můžeš i z "kapiček lásky".menstruaci mít taky můžeš,znám případ kdy byla menstruace 5m i s otěhotněním, takže dotyčná zjistila že je těhotná v 18tt. udělala bych si za pár dní test znovu.
radka35
6. zář 2014
přesně tak.I při MS je těhotenství možné.Termín porodu mi díky jedné takové těhotenské MS počítali o měsíc blbě.A nepřesvědčila jsem je ani tím,že vím přesně,kdy jsem otěhotněla.....tenkrát jsme spolu ještě nebydleli a vídali se nepravidelně,tak jsem to přesně opravdu věděla.

Sem začni psát odpověď...

Odešli