• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste měly pozitivní těhot. test? Už týden nemám MS

29. září 2015 
Ahoj holky, ja mela pozitivni test az dva tydny po terminu menzesu. A to jsem si po celou dobu kupovala ty drahe, ktere maji ukazat vysledek hned po oplodneni. V tu dobu, co se to ukazalo, jsem uz byla v patem tydnu!
21. únor 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem brala antikoncepci 8 let a po vysazení jsem měla menstruaci úplně normálně tak bych nečekala a navštívila lékařku, ted jsem těhotná a test byl pozitivní hned první den kdy nedošla menstruace myslím že ty testy jsou spolehlivé
21. únor 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s miksou, kdyby MS nepřišla do cca 14 dnů, nečekala bych další měsíc, jestli se MS uráčí dorazit...
21. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne MS meškala 3 dni a už som si robila testík a boli dve //.
Ale skoro rok sme mali každý mesiac len jednu / :rolling_eyes:
21. únor 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte čekatelky! :wink: Chtěla bych napsat svoji zkušenost: Po vysazení antikoncepce (kterou jsem brala skoro 7 let) jsme se hned začali s manželem "snažit"...no spíš jsme tomu chtěli nechat volný průběh, žádné vyloženě snažení, prostě když to přijde, tak to přijde... Když měla dorazit první MS, měla jsem snad 3 negativní testy (Mamatest) v době očekávané MS i několik dní po očekávaném datu, ale pracuju ve zdravotnictví, tak jsem si nechala vzít v práci krev na HCG (už jsem s tím vůbec nepočítala, bylo to čistě abych se ujistila, že vynechání je způsobeno dlouhodobým užíváním hormonů).........no a jaké bylo překvapení, když hladina HCG už byla dávno v krvi..??!! :grinning: A testy byly pozitivní asi až týden po tom, co jsem to věděla z krve... Takže moje zkušenost mě utvrdila v tom, že žádné testy nejsou 100%... :unamused: A kdyby mi nevynechala MS, ale dostavila se i v těhotenství, jak tomu občas taky bývá, asi bych to nevěděla ještě dlouho... :sweat_smile:
25. únor 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem byla hodně netrpělivá, a udělala jsem si test 24DC, což byl cca 9DPO, a slaboulinká čárka byla tam. Ale záleží na HCG v těle, takže bych nezoufala a tiše vyčkávala...
25. únor 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte kocky ja som tak netrpezliva ze som si robila test 5 den tak ako sa pise na teste samozrejme ze bola len jedn aciarocka :unamused: ale davam za slovo kakauko averim, ze takisto budem tehotna :slight_smile: mam doma este 2 testiky no tentoraz si ich spravim az ked mi bude eskat podla mna tam pisu narokom, ze sa to ukaze na 5 den aby sme zbytocne hadzali peniaze do kosa :grinning: tak ako to je zatial v mojom pripade :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky ja mela pozitivni test v den ocekavane MS jeste to ale byla slabounka carecka a denne to sililo............
23. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takto vypadal můj test 5 dní po vynechání MS :slight_smile: Dělala jsem si ho i den před očekávanou MS a čistá jedna čárka, ani náznak druhé :slight_smile:
29. zář 2015 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek