• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy navštívit gynekologa po pozitivním testu?

26. února 2013 
Ahoj alebo Dobry Vecer chcela bi som sa opitat alebo spitat brala som 7 rokov antikoncepciu teras ju uz 3 mesace neberem a chceme s pratelom babo mala som 1tizden mi meskala periopda tak som si spravila test test visel ze som tehotna ale potom som dostala periodu a po periode asi tak 2 tizdne osm si robila znovu test a visel ze nesom bivami dost casto zle,unavena,nervozna,placliva,a bolia ma prsia a mam zilki nanich a citim ako kebi osm och mala plnsie bola bi som rada kebi ste mi poradili dakujem .
26. únor 2013 ve 21:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj alebo Dobry Vecer chcela bi som sa opitat alebo spitat brala som 7 rokov antikoncepciu teras ju uz 3 mesace neberem a chceme s pratelom babo mala som 1tizden mi meskala periopda tak som si spravila test test visel ze som tehotna ale potom som dostala periodu a po periode asi tak 2 tizdne osm si robila znovu test a visel ze nesom bivami dost casto zle,unavena,nervozna,placliva,a bolia ma prsia a mam zilki nanich co nikdi som nemala a citim ako kebi somoch mala plnsie bola bi som rada kebi ste mi poradili dakujem .
26. únor 2013 ve 21:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek