Kdy navštívit gynekologa po pozitivním testu?

Ahojky, za jak dlouho po pozitovním testu jste šly k lékaři? Jak probíhá prvotní vyšetření, kde se zjišťuje, zda jste těhotná?
peta1223
26. únor 2013
Ahoj alebo Dobry Vecer chcela bi som sa opitat alebo spitat brala som 7 rokov antikoncepciu teras ju uz 3 mesace neberem a chceme s pratelom babo mala som 1tizden mi meskala periopda tak som si spravila test test visel ze som tehotna ale potom som dostala periodu a po periode asi tak 2 tizdne osm si robila znovu test a visel ze nesom bivami dost casto zle,unavena,nervozna,placliva,a bolia ma prsia a mam zilki nanich a citim ako kebi osm och mala plnsie bola bi som rada kebi ste mi poradili dakujem .
peta1223
26. únor 2013
Ahoj alebo Dobry Vecer chcela bi som sa opitat alebo spitat brala som 7 rokov antikoncepciu teras ju uz 3 mesace neberem a chceme s pratelom babo mala som 1tizden mi meskala periopda tak som si spravila test test visel ze som tehotna ale potom som dostala periodu a po periode asi tak 2 tizdne osm si robila znovu test a visel ze nesom bivami dost casto zle,unavena,nervozna,placliva,a bolia ma prsia a mam zilki nanich co nikdi som nemala a citim ako kebi somoch mala plnsie bola bi som rada kebi ste mi poradili dakujem .

Začni psát odpověď...

Odešli