Kdy navštívit gynekologa po pozitivním testu?

erunka
16. srp 2006

Ahojky, za jak dlouho po pozitovním testu jste šly k lékaři? Jak probíhá prvotní vyšetření, kde se zjišťuje, zda jste těhotná?

peta1223
26. únor 2013

Ahoj alebo Dobry Vecer chcela bi som sa opitat alebo spitat brala som 7 rokov antikoncepciu teras ju uz 3 mesace neberem a chceme s pratelom babo mala som 1tizden mi meskala periopda tak som si spravila test test visel ze som tehotna ale potom som dostala periodu a po periode asi tak 2 tizdne osm si robila znovu test a visel ze nesom bivami dost casto zle,unavena,nervozna,placliva,a bolia ma prsia a mam zilki nanich a citim ako kebi osm och mala plnsie bola bi som rada kebi ste mi poradili dakujem .

peta1223
26. únor 2013

Ahoj alebo Dobry Vecer chcela bi som sa opitat alebo spitat brala som 7 rokov antikoncepciu teras ju uz 3 mesace neberem a chceme s pratelom babo mala som 1tizden mi meskala periopda tak som si spravila test test visel ze som tehotna ale potom som dostala periodu a po periode asi tak 2 tizdne osm si robila znovu test a visel ze nesom bivami dost casto zle,unavena,nervozna,placliva,a bolia ma prsia a mam zilki nanich co nikdi som nemala a citim ako kebi somoch mala plnsie bola bi som rada kebi ste mi poradili dakujem .

lenulinka235
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenulinka235
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru