• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

25. února 2017 
Ahojte holky mam takovy problem, moc si prejeme s pritelem miminko, brala jsem i clostilbegyt, ale nic na kontrolnim usg mi rekl lekar ze tam nic neni ale ze tam neco maleho vidi a nevi zda je to praskly starsi folikul nebo ted novy.
Tak jsem byla zklamana. Musela jsem i dost pribrat nemela jsem MS a pak jsem dostala hormonalni anti. a pribrala jsem z ni 12kg ted jsem 4 shodila ale i tak veliky narust hmotmosti.Tak jsme ji vysadili…a zkusili klostik. ted po vysazeni klostiku jsem mela priznaky tehotenstvi aniz bych vedela ze to jsou priznaky:kazdy vecer nafoukle bricho, otoky koncetin, po cviceni zle, pres den mi bylo divne-blivno, pichalo me v pochve pri cupu, a zniceho nic jsem prestala kourit samo od sebe, nemela jsem chut. a dnes rano ke vsemu me zacala palet zaha. no a udelal jsem si test a samozrejme negativnni tak jsem zkusila ovu test a taky negativni tak nevim cemu pridat tyto priznaky. dnes mam zacit brat duphaston a bojim se ze jeste vic naberu a ty priznaky budou horsi a nebo se mi nepodari otehotnet a jeste jeden priznak stale brecim porad a bez duvodne…
muzete mi prosim nekdo poradit?,dekuji moc za ochotu
5. zář 2015 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2015 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky kocko, hlavne kliid.chapu tvoje obavy a trapeni.heele, uplne na rovinu.stane se, co se ma stat a vzdycky je lepsi fo toho mov nezasahovat chemii.jses rozhozena, nestastna a asi i zklamana a potrebujes pomoct.tady je!!! Najdi si na internetu kontakt na astrologa ing.kulovany a tan ti hodne pomuze.je neskutecny a orcite ti da i podpurny bylinky.hodne stesti a ozvi se mi prosim, jak ti to vsechno dopadlo.krasny den.pa jana
15. zář 2015 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hodynka ahojky, hlavne klid, nevim jestli mas pravidelnou MS, ale pokud ano, tak do vynechali vetsinou neni zadny náznak těhotenství, hladina hormonu je moc mala. Ja jsem vsadila na bylinky :slight_smile:
15. zář 2015 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinkadufinka ahojky dekuji za tvuj prispevek....piji kornyhelovy caj,jim kys.listovou a zkousela jsem i bachovy essence odblokovani uz jsem za toto dala penez dost a bez vysledku,ale moc dekuji
16. zář 2015 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlis no pravidelne nemam .... mam s tim problem no,al jedu ted druhy cyklus klostiku tak jsem zvedava zda to pomuze..... :frowning2:
16. zář 2015 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylinky jsou fajn,super je i medunˇka
18. zář 2015 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, jsem strasna histerka. uz mi to delani deti leze na mozek. dneska a vcera jsem si delala eh.test a byl negativni. menstruaci cekam 28.9, myslite ze by tady mohly byt nejaka sance, ze se mi jeste objevi dve carky. boli me v podbrisku, mam citlive prsa. jen netusim jestli jsem si nektere tehotenske priznaky nevsugerovala. uz mi z toho hrabe. diky ze jste me nechaly z toho vyventilovat :slight_smile:
26. zář 2015 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud testuješ před zpožděním zkus spíš krevní testy - v krvi to má být dřív než v moči. Jsou k dostání v lékárnách. :wink:
26. zář 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta93 aha tak to jsem netusila ze se to da koupit i v lekarnach, ja znam jen obycejne namaceci testy.
26. zář 2015 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka3054 Já jsem to taky netušila, ale holky si je dělali tak jsem to zjistila. :grinning: Je to na stejným principu jen místo moči se píchneš do prstu. :wink:
26. zář 2015 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta93 a je to bezne k dostani, nebo se to musi objednat. jestli nahodou nemas prehled?
26. zář 2015 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka3054 může se ti ukázat.... Někomu se neukáže ani v den vynechání MS.
26. zář 2015 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka3054 pokud bydlíš ve větším městě tak by měl být normálně k dostání
26. zář 2015 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 to doufam, jsem uz vazne asi posedla. dekuji ze jste me nekdo poslochali :slight_smile:
26. zář 2015 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta93 ok diky zkusim to, mame tady otevrene obchodaky s lekarnama, dekuji moc
26. zář 2015 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtěla jsem vědět za jak dlouho zjistím že jsem těhotná.
11. říj 2015 v 15:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka3054 tak jak jsi dopadla ? Jsi těhotná nebo ne? Držím pěstí
11. říj 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak?
11. říj 2015 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 ahojki tak nic, myslim si ze uz jsem silena ale tehotna ne.
11. říj 2015 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem dnes 11.den mam zase jeden folik a ted je cca18mm ale pred tim to stejne a nevyslo to tak mam strach....
11. říj 2015 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kulisek20 nejdriv az pri vynechani menzes, ale vetsinou test ukazuje este až po par dnech.
12. říj 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaké příznaky těhotenství jste měly ještě předtím než jste si udělali těhotenský test? Da se to nějak rozpoznat aspoň trochu třeba 5 dni od početí nebo se musí trpelive počkat az do příchodu očekáváne menstruace a pak když nepřijde udělat si test?
24. říj 2015 v 19:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpělivost a čekej :slight_smile: v den menzes mi zacali křeče jak kdybych měla menzes, ale ta se nedostavila :slight_smile: jinak nic. A test mi vyšel až 4 dny po vynechani. Hodne stesti.
24. říj 2015 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, kdyz jsme se snazili, tak jsem četla jeden prispevek, ze nedoporucujou testovat pred menzes, protoze i kdyz dojde k oplozeni, tak behem menzes se vajíčko může "odplavit" , kdyz se nezahnizdi dobre a zbytečně to stresuje....
24. říj 2015 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla bych se Vás na něco zeptat, mám před menstruací 28.10, dneska jsem si udělala ovulační test,protože mě bolelo břicho, vaječníky, a měla jsem tam slabou druhou čárku.Ovulaci jsem měla dle testů 14-15.10, tak nevím čím to je. Máte s tím nějakou zkušenost?
25. říj 2015 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravim holky-snazilky!!! :slight_smile: Uz dva mesice ctu vse co pisete vy a jine zeny na forumech. Pokousime se o miminko taky, teprve druhy mesic,ale az ted jsem se rozhodla ze se k vam pridam. Drzim vam vsem palecky aby conejdrive te // se ukazaly a vse bylo vporadku :wink:
26. říj 2015 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka3054 Ovulacni test mi ukazal slabou carku i kdyz jsem ovulace nemela (cca 5 dni pred ovu). Jinak v den ovulace byla carka o neco slabsi nez kontrolni.
26. říj 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxy88 tak at se brzo zadari :slight_smile:
26. říj 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek