• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

28. listopadu 2016 
@sies Ahojky, tak test byl negativni... po nedeli zavolam na gyndu a objednam se... premyslim, ze začnu užívat nějaké bylinky
31. bře ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
holky můžete popsat jak se u vás projevovala počáteční nevolnost? čím byla vyvolaná atd? měla jste některá jen pocit že se vám chce zvracet, ale nic?
7. dub v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj chtěla jsem se zeptat 2.04.2016 jsem dostala měsíčky a skončilo 4.4.2016 pak sme meli pohlavnej styk a muj pritel si nedal pozor a Ted se cejtim divne po ránu zvracim a motá se mi hlava mužů byt tehotna ale delala jsem si 21.04.2016 tehotensky test a visel negativní tak nevím na cem jsem.Děkuji
21. dub v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mam dotaz uz jsou to 3tydny co jsem to nedostala a vzdycky jsem to mela pravidelne bojim se ze jsem tehotna ale zadny priznaky nemam nevite co stim?
29. dub v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lvice666 Zkus test :wink:
29. dub v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry den chci se zeptat před rokem a pul sem čekala dítě ale umřelomi to ated se spřitelem snazime o miminko a nák se náam nedaří akorad ted tak sem měla menstrulaci jen 3 dni a slabě a citim se furt unavena a mám štavi nezebich zvracela primo ale mam štavi muzetemi poradit
20. črc v 07:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den :slight_smile: prosim o radu s pritelem jsem se vyspala bez ochrany, ale beru antikoncepci bylo to vic krát bez ochrany pritel mi tvrdi že se do mě neudělal mohla bych otehotnit ? Přes antikoncepci
20. črc ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarinka1890 velice malá pravděpodobnost tam je, ale fakt malá, takže klid :slight_smile: a vyčkat, i když si myslím,že je normální sexovat až do konce, když je žena chráněna, nikdy jsme to neřešili :slight_smile:
20. črc ve 13:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarinka1890 tohle patri spis do Bravicka :slight_smile:
20. črc ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarinka1890 No jasně, a jestli jsi to spolykala tak jsi těhotná určitě :grinning: :grinning:
20. črc ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@andreaandrejka ale no tááák :D
20. črc ve 13:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas No co? Na blbou otázku blbá odpověd :grinning: Však to se nedá tohle :grinning:
20. črc ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andreaandrejka asi si neslyšela tenkrát o dvou věřících, co si přáli 15 let dítě, každý den spolu uléhali a nedařilo se, že ? :D
20. črc ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andreaandrejka souhlasim :slight_smile:. Myslim, ze uzivatelka si z nas dela dobry den. Kdysi jsem nekde listovala jednim Bravem a tam dotaz: "dobry den, libala jsem se s klukem, bojim se, ze jsem tehotna" :grinning: :grinning: :grinning: jako vtip dobry, ale jestli tohle nekdo mysli vazne....staci si precist pribalovy letak HAK kdyz uz fakt jsem duta jak demizon!
20. črc ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@salenas Neznám :grinning: Ale lituju je, jak to že jim to nešlo? :grinning:
20. črc ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarinka1890 no stopro! A tak jak to popisujes bych to videla nejmin na dvojcata! Honem si udelej test!
20. črc ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@andreaandrejka oni sice uléhali, ale nespali spolu :D a když vyhledali car, nestačili se divit :D
20. črc ve 13:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
20. črc ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky:slight_smile: milujte blizniho sveho:slight_smile::slight_smile::slight_smile: milujte se a mnozte se:slight_smile: no a holt starikum pustit dokunent i Králíkách, ty dupou a dupou porad:slight_smile: krasny den
21. črc v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer, často mám nepravidelnou menstruaci, s partnerem máme nechráněný styk. Poslední dva týdny mám časté nutkání na malou a hodně se mi zhoršila i pleť.. No dnes jsem si všimla břicha a chtěla bych znát váš názor jestli můžu být těhotná?? S přítelem se o miminko snažíme ale menstruace se mě minulý měsíc zpozdila jen o jeden den jinak krvácím každý měsíc můžu říct,že docela silně občas i sraženiny.Tak co myslíte? Test si udělám v pondělí. Děkuju za vaše názory :slight_smile:
27. srp ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc bych ti prala miminko:slight_smile:zkuste si udelat s pritekem krasny vikend,, vyrazte do přírody a zkus proste vypnout....miminko te prekvapi, vzdycky vi kdy ma ke komu prijit.urcite se brzy dockas a kdo vi, treba.....:slight_smile: hodne stesti paa
28. srp v 06:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj prosím o radu. ... je možné te jsem těhotná? Je mi uz týden v kuse zle ... bolí me celé tělo tlaky v podbřišku šílené chute ... tohle sem ještě neměla s před ms nikdy moc nejim dekuji
11. říj ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky chtela bych poradit ted jsem stoho drobet mimo :/ jedna se o MS ted posledne jsem mela 5.10 a koncilo me to 10.10 a pote 17.10 jsem to dostala ale je to divny jen spineni a take uz tak 14 dni me bolej prsa ani nesnesu podprsenku nevim jesly bych byla tehotna nepoznam to na sobe dekuji
18. říj v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivetalionek to chce na gyndu, ať se koukne ultrazvukem, odebrat krev, může to být cokoliv, cysta, nějaký hematom v děloze, nechci strašit, může to být i mimoděložní, prostě cokoliv, a klidně to taky může být těhotenství :slight_smile:
18. říj v 11:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas aha dekuji moc za radu, ale je divne ze my bolej i prsa a mam je docela take natekla tak nevim :confounded: kdyz bych byla tehotna tak ginekolog by to jeste nepoznal jesly jsem treba par dni, jedine pockam az my skonci to spineni a udelam si tehotensky tes :wink:
18. říj v 11:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivetalionek držím pěsti :slight_smile:
18. říj v 11:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@salenas děkují moc :slight_smile:
18. říj v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jak kocko???
18. říj ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek