Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

saminomimino
9. črc 2010

no vidíš Luci,moc gratuluju!!!!!A jak dlouho jste se o mimi snažli??
Ono testovat 4 před Ms je fakt brzy mě test ukázal krásný // až týden po vynechání,takže ta tvá už bude jen sílit.
Tak se tu zstav s novýma zprávama,budu se těšit...

nevestinka2010
9. črc 2010

Niko, dekuji, no napoprve 😵 a ani jsme se zas nejak extra nesnazili, jen to melo vse volny prubeh, nemuzu tomu uverit 😉
urcite, hlavne myslim na tebe, ze vam to beztak taky do te tretice vyjde 😉 mej se krasne! a diky za podporu 😉

saminomimino
9. črc 2010

no tak to zírám,asi to tak mělo být,a dej o sobě někdy vědět co mimís taky se zastavím.

nevestinka2010
9. črc 2010

urcite, Niko. A verim ze za nedlouho priletis s // 😉
A jeste se k tomu dnesnimu ranimu vysledku testu teda vaze takova docela zajimava story... myslim,ze se ti bude libit...
Zrovna dnes rano se u nas na zahrade z niceho nic objevil bily kun. Kone se nam pasou blizko za barakem, ale mezi zahradou a tou pastvou jsou zdi a zivy plot a nikdy se nam kun na docela uzavrenou zahradu takhle nezatoulal... no tak to byl takovy pekny zazitek ... tak sem to vypravela kolegynim v praci u obeda a jedna z nich - Irka, se toho hned chytila a ze pry v keltske mytologii bily kun ma urcite nejaky vyznam a ze se mi na to podiva. No tak jsme pred chvili zjistily, ze bily kun v keltske mytologii je symbolem plodnosti 😵 😵 😵 takze jsem z toho pekne na vetvi 😉

pipinka
9. črc 2010

ahojky, nevěstinko moc ti gratuluji, hlavně buď na sebe moc opatrná 😉

sami, nezoufej,jednou to vyjít mus 😉 í

saminomimino
9. črc 2010

lucie tak to je gol,to není náhoda,já koně miluju,měla jsme 2 ale to už je dávno....
No hlavně se opatruj a krásně si to užívej a zase tady na koníkovy 🙂
pipinko-nezoufám je čas beru to v klidu...a jak ty??Co mimís?je tam?

pipinka
9. črc 2010

já nevím, nemám odvahu si udělat test. . . 🙂

nevestinka2010
9. črc 2010

pipi> urcite jsi v poho... a k doktorovi jdes?

Ja hlavne tady musim nejdriv nejakeho dobreho dr. najit 😉

Niko> ja taky mam ke konim vztah...
no nahoda to fakt nebude, nebo teda hlavne ja na nahody neverim 😅

pipinka
9. črc 2010

k doktorce se chystám ve středu-teď má dovolenou....

holky prosím nemáte některá z vás nějaký dobrý tip na dovolenou tady u nás?

nevestinka2010
9. črc 2010

pipi> ja uz dlouho v CR neziju takze neporadim, ale na CR nedam dopustit co se krajiny tyce a na kazdem rohu je krasne... koukam ze jsi z JH, tam to zas ja moc neznam, ja sem puvodne ze severni Moravy a treba Beskydy a Valassko jsou krasne, nebo Jeseniky, Jizni Morava ... zalezi jestli mas rada treba hory, nebo spise nejaky veget u vody... 😉 a nebo Rakousko je supr!

viveca
10. črc 2010

nevestinka: já na tahleta "znamení" atd. sice moc nevěřím, ale ta příhoda s koněm mě docela vzala 🙂 mmch, kdy uděláš další testík pro potvrzení?
pipi: doporučuju Českosaské Švýcarsko, loni jsem tam byla a mám ty nejlepší zážitky jaký z dovolený v ČR můžou být 🙂
Jinak jsem moc zvědavá jak tentokrát dopadneme my, protože zrovna když čekám ovu, musel přítel jako na potvoru na tři dny pracovně odjet. tak doufám že to co mi tady "nechal na rozloučenou" bude mít dlouho životnost 😀

nevestinka2010
11. črc 2010

vivec> tak snad vydrzi potvurky 😀
testla jsem dnes rano, viz album 😉

pipinka
12. črc 2010

nevěstinko moc ti gratuluji.Držím palečky aby bylo vše ok 😉

nevestinka2010
12. črc 2010

dik, pipi, tobe taky 😉

No nic ted tady s odstupem casu a pozitivnim nalezem chci rict, ze jsem "to" na sobe "poznala" fakt uz tyden pred ocekavanou ms ...
Priznaky byly hlavne jako by me nekdo lehtal na deloze, takovy zvlastni pocit. Pak lehka nevolnost dopoledne a odpoledne. Absence bezneho vytoku a naopak pritomnost obcasneho lehkeho bileho vytoku hustejsi konzistence.
Samozrejme to bylo tim, ze jsem se jako prvosnazilka hodne pozorovala, jinak bych to asi nezaznamenala.

kveta
12. črc 2010

@nevestinka2010 😲 A nemôže ísť o tehotenstvo staršieho dáta? Napr. že by si mala ovuláciu už týždeň po začiatku menštruácie??

nevestinka2010
12. črc 2010

> kveta, nemyslim si, cykly mam pravidelne a sice jsem ten mesic nemerila BT, ale ovku jsem (podle predchozich mereni) mela vzdy uprostred cyklu, navic i milovani by tomu neodpovidalo... a taky jsem si delala velmi citlivy test 4 dny pred ms a ten byl negat.
Nemyslim si, ze by to melo byt neco neobvykleho, ja svemu telu verim a proste jsem asi citliva...
😉

saminomimino
12. črc 2010

aho luci,tak jak popisuješ pčíznaky těhu tak i já jsme měla úplně všechny oba dva cykly apřesto byli neúspěšné,mám pocit že si ze mě mé tělo dělá legrsci,fungovalo vždycky jak hodinky a co se snažíme mám pocit že mě zkouší.
Na ovu mě vždycky děsně bolí břicho a teď dvakrát jen tak aby se neřeklo ale vždy uprostřed cyklu,no a tak jsme dnes koupila ovulační testy abych se ujistila že je ovu tehdy kdy maslím a v pátek jdu k mudr aby mě před ovulkou zkontrolovala...
Jinak luci ještě jednou gratulace čárka krááásná 🙂

nevestinka2010
12. črc 2010

Ahoj> fakt? to bych z toho byla pekne zmatena teda 😉 no a nebo zapadnes, ale neudrzi se to, myslim ze to ma na starosti nejake to zlute telisko 😅 ... uvidis, od doktorky budes moudrejsi...
Ja jedu na par dni "se ohrat" k vam do CR, musim si pro nove doklady - novou identitu 😎
Mej se fajn 😉

saminomimino
13. črc 2010

luci já myslím že to ani tak nebyli příznaky na těhu jako to že jsem se pozorovala jak tupec a možná si to i vsugerovala,je blbý být doma na mateřské v tomto případě člověk má více času se pozorovat řešit každý píchnutí,když jsem chodila do práce starala se o koně nebyl na to čas.....

pipinka
14. črc 2010

ahoj holky,dnes ráno jsem testovala a test je negativní.

A jak se máte vy?

saminomimino
14. črc 2010

pipinko a jak si to vyvětluješ???

saminomimino
14. črc 2010

já bych řekla že si asi těhu byla ale při MS to embrijko neustálo no ale HCg je vylučuje ještě nějakou dobu po potratu takže test mohl být pozitivní,běž hlavně k mudr ať nemáš problémy

pipinka
14. črc 2010

já si to zatím nijak nevysvětluji.Dívala jsem so do menstruačního kalendáře a měla jsem menses 4.5 a poté 14.6, tak třeba se čárečka umoudří a bude tam.Menstruaci jsem zatím nedostala.Určitě k mudr zajdu

saminomimino
14. črc 2010

no já nevím ještě jsem neslyšela že by někdo měl // čárky a pak zase ne,nějak se mi to nezdá a nebylo ti třeba nějak divně nebo bolesti v podbřišku nepozorovala jsi na sobě změny,
Takže MS máš dostat dnes??
No mudr to jistí je to nějaký divný..
tak pak napiš,ju

pipinka
15. črc 2010

ahojky, cbyla jsem strašně podrážděná a náladová. Hned mne vše rozbrečelo a pořád se mi chtělo spát, tak nevím.
Má dr má opět dovolenou, tak v pondělí snad budu moudřejší 🙂

a CO TY? jak se máš?U náís se konečně zatáhlo a mrholí, tak si říkám, že by mohlo pořádně zapršet ať aspoň zaleje 🙂

saminomimino
15. črc 2010

no ddéééšť už bych potřebovala taky nebo mi ta zahrada totálně uschne...
pipi já se od doby co jsem dostala MS 5.7 cítím jak praštěná a těhotná,samozřejmě blbost,vždycky když mám MS jsem hrozně čilá a kativní,nevím přoč ale mám to tak,ale teď jsem furt unavená dokonce si jdu u odpol s malým lehnout to neznám,ale přikláním to k těm vedrům,citlivá jsem taky jak před MS nebo při těhu,jen mě nobolí prsa ale samozřejmě je jasný že těhu nejsem MS došla na den přesně a byla normální.člověk už vidí těhu ve všem i když já už se na to fakt nesoustředím jsem hrozně vyčerpaná,teplo,Sam je protivnej taky z vedra.....
Jinak jdu zítra k mudr,dovču už měla tak tam snad bude,měla bych mít před ovulací tak snad tam bude něco vidět a budu v pořádku.....
Tak dej vědět fakt by mě to zajímalo co to tvý tělo blbne,ale doufám že si těhu! 😉

pipinka
15. črc 2010

Já bydlím v bytovce a mám jen skalku u garáže a mohu ti říct, že ta už je úplně suchá.Už to nemá cenu ani zalívat, tam bych musela minimálně 10konví vylit. Snad se už počasí umoudří.Je to potřeba aby se ten vzduch vyčistil.
Mě by to taky zajímalo co mé tělo zase blbne. Já osobně si myslím, že těhu nejsem, že to mám vše z toho vedra,ale snad se taky jednou dočkáme. Jak vidím kočárek venku, tak mě to chytne.Chytají mne mateřský pudy čímdál více a to není dobré.....
Já MS zatím nemám,tak se teď snažím šetřit a nenamáhat se. Ostatně i můj přítel se stará abych byla jako v bavlnce a nic mne nenechá dělat 😠

saminomimino
15. črc 2010

a měla ti MS už dorazit,třeba je ještě naděje!

saminomimino
15. črc 2010

a měla ti MS už dorazit?,třeba je ještě naděje!

pipinka
16. črc 2010

ms už jsem měla mít a zatím nic,tak třeba 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru