Kdy nejdřív poznám, že jsem těhotná?

verdulka1
28. kvě 2010

Zdravím Vás. Už rok a půl neberu antikoncepci. Dáváme si pozor, ale nedávno se to jaksi zvrtlo. Miminko by nám v žádném případě nevadilo, dokonce bychom byli rádi, ale nikam nespěcháme. Chodím na pilates a fitbox, kde posilujeme hodně břicho, nohy (již 4 týdny)...vím, že po tak krátké době se mi břicho nezpevní, ale mám podbřišek pořád tak trochu "vyfouklý". Jinak občas malátnost, časté močení. Kdy si mám udělat první tt?

nevestinka2010
27. črc 2010

Nikus> na ovu testy u me nikdy nedoslo, takze nemam zkusenost... drzim ti palecky!

andilekpanenka
29. črc 2010

no mě poradili ať jím kyselinu listovou a ať beru kapky Femigard...Prý je to potom lepší.Máte s rím některá zkušenosti? když si koupím OVU testy, tak v té krabičce je jen jeden nebo jich je tam více? 😨

andilekpanenka
29. črc 2010

@nevestinka2010 já právě od té doby co neberu antikoncepci, tak to dostávám každý měsíc, a +- na jeden,dva dny přesně.Příznaky ovu asi nemám, ani nevím, jak by se měla projevovat? Zdravotní stav, strava a vit. jsou ok a milujeme se ne pokaždé obden - to může dělat neplechu?Operaci jsem měla loni v březnu, ale šlo o slepé střevo...tak uvidíme 🙂

nevestinka2010
29. črc 2010

@andilekpanenka > listovku ber, ale ta s otehotnenim nema nic spolecneho (je na prevenci vad ve vyvoji plodu v prvnich tydnech), no spis ten Femigard, ale s tim nemam zadne zkusenosti
ovu by idealne mela byt v plovine tveho cyklu, ale jsou i vyjimky
priznaky muzou byt > pichani v podbrisku, ridky pruhledny hlen (vytok), unava, ale nemusis je mit moc vyrazne
bohuzel operace slepaku je zasah do prisni dutiny, muzou hrozit srusty, ale samozrejme to neznamena, ze je mas...
milovani bych "upravila" na obden cca od 10. do 20. dne cyklu (pocita se od prvniho dne ms) a uvidis, treba to hned vyjde!
v ovu testech je testu vic, myslim 3-5
hodne stesti!

andilekpanenka
29. črc 2010

@nevestinka2010 děkuji moc za rady, snad to vyjde 🙂

nevestinka2010
29. črc 2010

@andilekpanenka > nedekuj 😉 a ver tomu, ze to vyjde!

saminomimino
2. srp 2010

Ahoj Luci tak jas se daří mimískovy a tobě,mě úspěšně mešká MS už druhý den no pokud to vydrží budu mít naději 😉 ☹ snad konečně ☹

nevestinka2010
2. srp 2010

ahoj Niko, jo docela ok, akorat ty pachy 😖 a chute 😠 a nechute 😝 a trochu unava, ale jinak parada 😵
myslela jsem zrovna vcera na tebe, ze bys asi mohla byt zase v nadeji 😵 tak tfuj tfuj, zni to dost nadejne 🙂
drzim palce!

saminomimino
2. srp 2010

mě taky trápila únava ale jinak nic ...
děkuji snad už to tentokrát do třetice vyšlo

kechkat
2. srp 2010

Ahojky, potřebuji radu. Poslední MS 3.7. a další MS se měla dostavit 30.7. ale nedorazila, dnes jsem si udělala TT ale vyšel neg. a není tam ani náznak //. Miminko chceme, teprve se začínáme snažit. Co si o tom myslíte?

nevestinka2010
2. srp 2010

@kechkat > a mivas to obvykle opravdu pravidelne? nebo je tenhle vykyv normalni? pockej dalsi dva dny, u nekoho testy funguji vselijak nebo spise nefunguji ... ja citlivy byl ten testik? drzime palce 😵

kechkat
2. srp 2010

TT byl obyčejný, ale přemýšlím že si zajdu koupit nějaký citlivější, u prvího těhu se mi // ukázaly už 1 den před MS, ale teď z toho začínám být trochu nervozní. MS jsem měla vždycky pravidelnou, nikdy žádný problém, ale je pravda, že ta poslední MS /3.7./ byla nějaká "divná" a dost slabá. Snad se mi to celé nějak nerozhodilo, bojím se aby bylo všechno OK

nevestinka2010
2. srp 2010

@kechkat > no tezko rict, uvidis, dej tomu jeste par dni a kdyztak sup k dr.

saminomimino
2. srp 2010

@kechkat já měla MS dostat 1.7 a taky nic,testovat chci zítra,víš kolikátý den si od oplodnění respektive víš kdy byla ovulace??já to třeba vím přesně a jsem dnes 13 DPO na pozitivní test je potřeba aspoň 14 DPO s u prvního těhu se mi test se // ukázal až 20 DPO tedy asi 10 dní po vynechání takže není nic strceno,doporučuju koupit mamatest 2 v1 s citlivostí 10 stojí asi 35 kč maminy ho hodnotí jako nejlepší
Taky mě čeká solidní nervák doufám že mrcha nedojde i druhé mimi se snažíme už třetí cyklus a vy??

saminomimino
2. srp 2010

oprava MS jsme měla dostat 1.8

kechkat
2. srp 2010

@saminomimino a kde najdu na TT napsanou tu citlivost? Já mám nějaký od Dr. Max a je tam v letáku napsáno, že zachytí těhu už od 1.dne vynechání MS, tak proto vyšiluji. Ovu nevím kdy byla, nikdy jsem to nesledovala. Snažíme se druhý cyklus, ale ten první byl jasně ztracený, začali jsme cca 4 dny před MS a pak právě dorazila MS toho 3.7. a byla jiná než ty ostatní, byla slabší. Asi zkusím ten mamatest, ten jsem si dělala i u prvního těhu.

nevestinka2010
2. srp 2010

nektere testy pisi, nektere ne...

saminomimino
2. srp 2010

mamatest to má na sobě napsaný prostě v lékárně řekni že chceš ten cytlivější mamatest mají ho už všude,to že tam napíší že zachytí těhu už od prvního dne vynechání MS nic neznamená,znamenáto pouze to že je tožné to zachytit tímto testem tak brzy ale záleží na tom kolik se vyplavuje HCG někomu to může ukázat i 14 dní po vynechání MS je to individuální vůbec se neplaš dokud nedošla MS je naděje!

kacka025
2. srp 2010

ahoj holky, dá se zjistit hcg v krvi už v den vynechání menstruace?

saminomimino
2. srp 2010

@kacka025 záleží na tom kolik dní jsi po oplodnění tedy,kdy si měla ovulaci,ale myslím že tak 12 DPO už by tam mohlo být něco vidět..

adelkav
2. srp 2010

kacka025: Ahoj, mě vyšel test pozitivní už dva dny před očekávanou MS, ale pravda je, že jsem po vynechání antikoncepce měla cyklus 28-30 dní. Jinak testů jsem si dělala více a u některých se píše, že umí detekovat těhotenství třeba již 5 dní po otěhotnění.....Přeju hodně štěstí🙂

saminomimino
3. srp 2010

@nevestinka2010 našla jsem dnes ducha malinkatýho a trošku to trvalo než vykoukl ale mám naději je taky ještě dost brzo takže snad bude sílit

pipinka
3. srp 2010

sami gratuluji a držím palečky

nevestinka2010
3. srp 2010

@saminomimino > jee, no vidis! to bude fajn. Pokud mas uz z minula zkusenost, ze ti test ukazal az po dlouhe dobe tak to bude ono! hlavne ze ms nikde 😉

saminomimino
3. srp 2010

@nevestinka2010 tak opět je to v prčicích dolša MS pozdě ale došla jen si neumím vysvětlit ten poitivní testík no možná se mimi neuchytlo...fakt už jsme docela nešťastná ale co mám doma jedno zlatíčko...jednou to výjde

saminomimino
3. srp 2010

@pipinka pipi díky ale je to v pytli a co ty???

pipinka
3. srp 2010

to je mi moc líto.já jsem v pořádku, příští týden jdu opět na kontrolu

nevestinka2010
3. srp 2010

@saminomimino > ty jo, fakt? to je blby, to je mi lito, ale urcite se dockas! nevim, cim to je, mozna nevydrzelo zlute telisko... to vypada, ze se to chytlo, ale neurzelo... tezko rict. drz se, bude dobre!

saminomimino
3. srp 2010

@nevestinka2010 myslím že tam bylo protože hcg narostlo ale neudrželo no lepší dřív než pak pozděj nějaký děsný potrat,věřím že až bude ten správný čas tak to přájde...

pipinka
4. srp 2010

nevěsti prosímtě zeptám se tě jako těhulky.

jak zavbarvená je tvá moč? Je normální nebo jinak zbarvená???Pociťuješ občas nějaké píchání v podbřišku či něco jiného?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru