Kdy po styku použít test, aby to s jistotou určil?

aurinko
16. zář 2008

Ahoj, kdy se dá s jistotou určit podle těhotenského testu, jestli jsem otěhotněla? Při pohlavním styku se nám stala menší nehoda a já nevím, kdy si koupit test, aby to s jistotu určil. Myslíme si, že hned druhý den je ještě brzo... Tak za týden? Měsíc? Prosím poraďte! Miminko ještě v plánu nemáme a tohle se nám trochu nevyvedlo... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

elitera
18. zář 2008

aurinko, zaostalí? Uvědom si prosím, co ta tableta způsobuje. Takový svinstvo má být na předpis, stejně jako HAK a žádnou zaostalost v tom nevidím. To, že jsi dva dny nešla na pohotovost, na kterou tě všichni posílali, není vina ani tabletek, ani nikoho jinýho - kromě tebe!

aurinko
autor
18. zář 2008

ale ja to na nikoho z vas nesvadim... k lekarce jdu, jen to bude az zitra... dobre, verim ze to svinstvo je, ale zase kdyz je to potreba... nechcu se tu hadat nebo tak, ale proste se to nekdy hodi, necekat kvuli tomu pul dne na pohotovosti. tak si radeji pockam az ke sve doktorce... vyjde to na stejno

zalda
18. zář 2008

Ahoj aurinko, ikdyž teoreticky neotěhotníš, ale co kdyby náhodou, tak se bojím toho, že zítra už to bude trošičku pozdě a aji doktorka ti řekne, že proč jsiu došla až v pátek.
A ty už nejseš v Brně? Tam na tom kolišti tě prohlížet nebudou a čekat tam taky nebudeš, ok max. 10 minut, ale určitě ne půl dne.

zalda
18. zář 2008

Nikdo se z tebou nechce hádat na to jsou jiní lidé, né my. Je to tvůj boj a sama se musiš rozhodnout, my jsme ti jenom poradili.

ria80
18. zář 2008

Nevyjde to nastejno,zítra už tam chodit nemusíš,už bude pozdě,už je možná pozdě i ted.Ted už jen čekej,jestli dostaneš příště MS nebo ne.

aurinko
autor
20. zář 2008

v patek jsem na te gynde byla, vzala si oba postinory a snad to bude dobry. dokonce mi ani nebylo zle, a to pry pri tom byva. snad se nic nestalo...

zalda
23. zář 2008

Ahojky, tak uvidíš. Snad těhotná nebudeš, ikdyž je to opravdu velmi malé procento, že by jsi otěhotněla. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru