• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy po styku použít test, aby to s jistotou určil?

23. září 2008 
aurinko, zaostalí? Uvědom si prosím, co ta tableta způsobuje. Takový svinstvo má být na předpis, stejně jako HAK a žádnou zaostalost v tom nevidím. To, že jsi dva dny nešla na pohotovost, na kterou tě všichni posílali, není vina ani tabletek, ani nikoho jinýho - kromě tebe!
18. zář 2008 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale ja to na nikoho z vas nesvadim... k lekarce jdu, jen to bude az zitra... dobre, verim ze to svinstvo je, ale zase kdyz je to potreba... nechcu se tu hadat nebo tak, ale proste se to nekdy hodi, necekat kvuli tomu pul dne na pohotovosti. tak si radeji pockam az ke sve doktorce... vyjde to na stejno
18. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj aurinko, ikdyž teoreticky neotěhotníš, ale co kdyby náhodou, tak se bojím toho, že zítra už to bude trošičku pozdě a aji doktorka ti řekne, že proč jsiu došla až v pátek.
A ty už nejseš v Brně? Tam na tom kolišti tě prohlížet nebudou a čekat tam taky nebudeš, ok max. 10 minut, ale určitě ne půl dne.
18. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikdo se z tebou nechce hádat na to jsou jiní lidé, né my. Je to tvůj boj a sama se musiš rozhodnout, my jsme ti jenom poradili.
18. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevyjde to nastejno,zítra už tam chodit nemusíš,už bude pozdě,už je možná pozdě i ted.Ted už jen čekej,jestli dostaneš příště MS nebo ne.
18. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
v patek jsem na te gynde byla, vzala si oba postinory a snad to bude dobry. dokonce mi ani nebylo zle, a to pry pri tom byva. snad se nic nestalo...
20. zář 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak uvidíš. Snad těhotná nebudeš, ikdyž je to opravdu velmi malé procento, že by jsi otěhotněla. :wink:
23. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek