Kdy se u vás objevil pozitivní těhotenský test?

alenkara
28. únor 2017

Ahoj holky,

kdy se u vás objevil pozitivní těhotenský test - aspoň duch?

Já jsem měla cca 8 dní po ovulaci špinění (takové silnější, hnědé, asi 4 dny, z toho dva dny dost bolesti)... myslela jsem, že je to MS, ale o týden dřív??? To se mi za poslední 2 roky nikdy nestalo... Tak malinko... tajně... pro sebe... doufám...

Ale bojím se testovat... Myslíte, že už by tam bylo něco vidět? Vím, že to má každý jinak - třeba moje mamka dostávala MS ještě v prvních dvou měsících a prý docela dost silně....

MS by měla přijít pozítří... (pokud tedy tamto nebyla předčasná MS).

nevesta_lucii
28. únor 2017

Ono je to asi opravdu u každé ženy různé, co jsem kde vyčetla, tak prý je týden před očekávanou MS brzy, že nebude nic vidět, ale mě to nedalo a 5 dní před termínem MS jsem již testovala a duch byl vidět 🙂

klaudyse
28. únor 2017

Raději vydrž, lepší je to až po termínu MS, při vynechání. Pokud to tam bude, tak to bude. Soustřed se na jiné věci a užívej si i toho snažení.

lenickakl
1. bře 2017

tři dny po vynechání hodně slabá čárka.. Je blbost testovat před termínem menstruace.. I když se na testu něco objeví dřív, může to s měsíčkama klidně odejít.. A pak je to zbytečný stres a zklamání

luska__
1. bře 2017

já měla klidně cykly 50 dní, a jelikož jsem si dělala 29DC ovulační test a zdál se mi, že bude pozitivní, brala jsem, že bude ovu. obrázek č.1 a V noci se mi zdal sen , ze jsem si delala tt a byl pozitivní, tak jsem ráda zkusila a vypadal takhle

luska__
1. bře 2017

tím jsem chtěla říct, že kdybych čekala do 50DC, tak bych asi byla dost překvapená, co by na mě vylezlo na testu. Pokud se někdo cití, tak at testuje. Rady, že má testovat až po ms jsou samozřejmě pěkné , ale ne u kazdeho to tak muze byt 🙂 aspon jsem hned nasadila listovku, nedala si alkohol a pod.

pajushak
1. bře 2017

Já si dělala první test v den očekávané MS a čárka byla už dobře vidět.

monib66
1. bře 2017

Já se testovala až den po očekávané MS 🙂 a měla slabší druhou čárku,některé holky,ale mají ducha už lřed MS. Držím pěsti,ať najdeš // 😉

vladienka
1. bře 2017

Ja som testovala 26DC a bola ciarka a digi test s +1-2 🙂 nevydrzala som do ocakavanej ms pretoze som mala neskutocne velke a bolestive prsia, biely vytok a na wc som lietala stale

bbubble
1. bře 2017

ja som mala slabuckeho ducha uz 3 dni pred MS. Cykly mam normalne 28-30dnove, ovu v strede cyklu. Kludne si test sprav, vsak nemas co stratit.. ja odporucam kazetovy test z BENU lekarne, ten mi ukazal najsilnejsie 🙂

snehurka22
1. bře 2017

Já měla až den po vynechané MS slabounkeho ducha.At se brzy zadarí😉

tanyny
3. bře 2017

Me se stalo něco podobnyho. MS jsem dostala cca o 4 dny dřív, i když poslední roky to mám pravidelně o 2,3 dny později - víc jak 30. DC. MS byla spíš dopoledne a odpoledne skoro nic po dobu 2 dnů + první noc. Žádný přípravky, ani bylinky jsem nebrala, tak nevím, co by to mohlo upravit samovolně (psychika, že chceme miminko na to takhle asi nepůsobí :D) momentálně mě občas poboli břicho, spíš takový tlaky v podbřišku a dnes při stoji, jakoby se čípek tlačil ven. Sorry, jsem zdravotník, ale neumím to ani popsat 😀 nechci to úplně hrotit, jen bych chtěla vědět, jakej máte názor, nejak mě to tu uklidňuje při procitani 😉

anaviblack
10. bře 2017

holky, máte některá zkušenost s Innova Pharma ZAP hCG krevní těhotenský test prosím..? Já jsem teď 9tý den po ovu a říkala jsem si, že bych si ho v neděli (11tý den po ovu) udělala, protože mám pocit, že bych mohla být těhotná (i podle BT, pachuť v puse..). Jen nevím jak je na něj spoleh.. Ale taky jsem už trochu nervozní z toho čekání a MS bych měla dostat až příští čtvrtek.. Což se mi zdá hrozně dlouho :D

1352015
12. bře 2017

@anaviblack jak jste dopadla? Já ho zkoušela dnes a nevím. Ms pred týdnem.

mr_falko
12. bře 2017

ovulaci jsem mela 20-22.2 a 7.3 uz jsem nasla //

1352015
12. bře 2017

A 14 dnů od nechráněného styku? To už by něco vidět šlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru