Kdy si udělat těhotenský test?

kosticka12
20. dub 2016

Ahoj holky, po vysazeni HA(konec unora) mám nepravidelnou ms. Cyklus v březnu byl cca 38 dní. Momentalně mam po 28DC 6 dní spoždeni a nevim kdy si test udělat aby OPRAVDU ukazal \\ 😒 . Jsem dost precitlivělá, před 2 dny me palila šileně žaha. Nedavno mě pobolivalo v podbřišku že jsem si myslela že to dostanu a ted mi zase nic není. Teda až na to že jsem hrozně nadmuta. 😀

byra
20. dub 2016

Testovat můžeš denně, ale vzhledem k tomu, že nemáš pravidelnou MS to budou vyhozené peníze. Nejdřív si uprav cyklus 😉 pak se ti bude dobře počítat. Těhotenské příznaky je strašně snadné si vsugerovat. Ovulace u tebe probíhá? Teď jsi kolikátý DC?

kosticka12
autor
20. dub 2016

Prave asi 34DC, vim chystam se na to s třezalkovym čajem. Jen je zakazan v tehu tak se prave bojim :D To netusim od včerejška měřim BT 37.00°C

kosticka12
autor
20. dub 2016

@byra Minuly měsic mě před ms hrozně bolelo břicho, cca tyden před. Tak mi to ted přijde divny že mi nic neni.. Ani menši pobolivani..

byra
20. dub 2016

@kosticka12 určitě ti doporučím kontryhel - já měla po vysazení cyklus 25-38 a po třech měsících pití je 28-29.

kosticka12
autor
20. dub 2016

@byra dobře 🙂 a neviš kdy teda testnout?

byra
20. dub 2016

Máš ovulaci? to je hodně důležité vědět - od toho se dá odpočítat případné oplodnění

kosticka12
autor
20. dub 2016

@byra to jso nejsem jista, ale myslim ze tenhle mesic na 80% byla

byra
20. dub 2016

@kosticka12 testovala jsi nějak? Ovulační testy, bazální teplota, mikroskop... To je důležité vědět, zda ovu probíhá jinak se můžete snažit třeba rok a k ničemu to nepovede.

kosticka12
autor
20. dub 2016

Podle cipku,hlenu, a bolesti v podbrisku.

byra
20. dub 2016

@kosticka12 a jak dlouho sleduješ? Takhle od oka se mi to moc nezdá, spíš bych to nechala zkušeným. Na 99% je spolehlivá návštěva u dr. - objednat se, aby potvrdil, že ovu nastane. Já jedu třetí měsíc ovu testy. První ani ťuk, ale minulý měsíc pozitivní a čekám i teď jestli přijde. Po vysazení HA jsem skoro 6 měsíců ovu vůbec neměla, ani jsem nevěděla, že něco takového je 😖 myslela jsem, že to přijde samo a ono nic. Piju právě třetí měsíc kontryhel + drmek a ona přišla

kosticka12
autor
20. dub 2016

@byra HA jsem brala 3 mesice 🙂 takze pochybuju ze bych ztratila ovulaci..

kosticka12
autor
21. dub 2016

@byra tak ms prisla :( koupila jsem si kontryhel ten mam pit ted 4 dny ms a pak dalsich 14 dnu? Do ovulace?

byra
21. dub 2016

pij od dnešního dne do ovulace (tj. 1DC-14DC)

kosticka12
autor
21. dub 2016

Takze az mi skonci ms tak 14 dnu? :D

carmilla
21. dub 2016

Začít by se podle mých informací mělo první den menstruace a pít by se mělo zhruba těch 14 dní. 😉

kosticka12
autor
21. dub 2016

@carmilla a je jedno jestli studenej nebo teplej? :D

carmilla
21. dub 2016

Podle mě je to jedno... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru