Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kdy si udělat těhotenský test?

evaburesova20
28. dub 2016
Prosim o radu,v plodnem obdobi jsme zkouseli miminko,dnes jsem zacala ovulovat a 10.5.cekam MS kdy je nejvhodnejsi zkusit test,uz sem precetla hodne clanku o tom,ale stále nevim.dekuji za radu 🙂
andreaandrejka
28. dub 2016
Až když ti bude meškat MS.
evaburesova20
autor
28. dub 2016
dekuji za odpoved 🙂
claire90
28. dub 2016
Před očekávanou MS to většinou nemá smysl, abys pak nebyla zklamaná, kdybys našla dušíka a pak MS přece jen dorazila, což se stává, takže opravdu zkus vydržet do toho 10.5. aspoň 🙂
evaburesova20
autor
28. dub 2016
Moc dekuji za podporu a radu 🙂
verunkach
28. dub 2016
Ahoj, doporučuji nejdříve až v den očekávané menstruace, dříve to opravdu nemá cenu, já jsem např. měla slabé // až týden po zpoždění
ancickahyksova
28. dub 2016
U prvního tehu se mi ukázali // dva dny po zpoždění a teď slabá čárka den před očekávanou ms 🙂
evaburesova20
autor
28. dub 2016
dekuji Anicko budu tedy cekat netrpelive do 10.5. 🙂
ancickahyksova
28. dub 2016
@evaburesova20 držíme palce 🙂
evaburesova20
autor
29. dub 2016
potrebuji radu holky,mam 4 den ovulaci a dnes me v noci začaly desne bolel prsa myslite ze to patri k tomu nebo to je něco jineho 🙂
hajdy001
12. kvě 2016
Ahoj Máme to úplne stejne taky jsem očekávala MS 10.5 ale zatím nic plánují testovat o víkendu tak snad 🙂
evaburesova20
autor
13. kvě 2016
@hajdy001 ahojky me testik vysel pozitivne a za dva tydny jdu na první kontrolu,drzím palecky at to vyjde a urcite mi dej vedet jak si dopala 🙂
anickaaa28
24. črc 2017
Zdravím,chtěla bych se poradit se zkušenějšíma maminkama.Sice dvě ratolesti už mám,ale ted po 5 letech jsme se s přítelem začali snažit o miminko.Celý týden jsme měli nechráněný sex,týden po menzes.Jen se chci zeptat jestli mám počkat dokud nedorazí očekávaná menzes a nebo se dá test udělat dřív?U obou dětí jsem to měla totiž jinak tak ted nevím.Přítel je moc nedočkavý.Vím že je to moc brzo ale ptám se dopředu.U nás v rodině je to velmi rychlé s otěhotněním.U malého syna jsme zjistili přes krev že jsem těhotná 13 den po oplodnění.A pokud můžete poradit nějaký osvědčený test,budu ráda děkuji vám předem.
anickaaa28
24. črc 2017
@anickaaa28 Plus se objevili bílé výtoky A bolesti v podbříšku je mi i divně tak nevím ms se má dostavit až za tři týdny.
ancickahyksova
25. črc 2017
@anickaaa28 tak vždycky je lepší udělat test týden po vynechane menses. Ale jak jsem už psala, u syna jsem si dělala test 2 dny po vynechání a u dcery den před očekávanou ms 🙂 A rozhodne bych zkusila clear blue digital 🙂
anickaaa28
25. črc 2017
@ancickahyksova Ten test je v něčem odlišný od jiných testú?
ancickahyksova
27. črc 2017
@anickaaa28 je přesnější a prý by měl ukázat výsledek v prvnim týdnu těhotenství

Sem začni psát odpověď...

Odešli