Kdy si udělat těhotenský test?

evaburesova20
28. dub 2016

Prosim o radu,v plodnem obdobi jsme zkouseli miminko,dnes jsem zacala ovulovat a 10.5.cekam MS kdy je nejvhodnejsi zkusit test,uz sem precetla hodne clanku o tom,ale stále nevim.dekuji za radu 🙂

andreaandrejka
28. dub 2016

Až když ti bude meškat MS.

evaburesova20
autor
28. dub 2016

dekuji za odpoved 🙂

claire90
28. dub 2016

Před očekávanou MS to většinou nemá smysl, abys pak nebyla zklamaná, kdybys našla dušíka a pak MS přece jen dorazila, což se stává, takže opravdu zkus vydržet do toho 10.5. aspoň 🙂

evaburesova20
autor
28. dub 2016

Moc dekuji za podporu a radu 🙂

verunkach
28. dub 2016

Ahoj, doporučuji nejdříve až v den očekávané menstruace, dříve to opravdu nemá cenu, já jsem např. měla slabé // až týden po zpoždění

ancickahyksova
28. dub 2016

U prvního tehu se mi ukázali // dva dny po zpoždění a teď slabá čárka den před očekávanou ms 🙂

evaburesova20
autor
28. dub 2016

dekuji Anicko budu tedy cekat netrpelive do 10.5. 🙂

ancickahyksova
28. dub 2016

@evaburesova20 držíme palce 🙂

evaburesova20
autor
29. dub 2016

potrebuji radu holky,mam 4 den ovulaci a dnes me v noci začaly desne bolel prsa myslite ze to patri k tomu nebo to je něco jineho 🙂

hajdy001
12. kvě 2016

Ahoj Máme to úplne stejne taky jsem očekávala MS 10.5 ale zatím nic plánují testovat o víkendu tak snad 🙂

evaburesova20
autor
13. kvě 2016

@hajdy001 ahojky me testik vysel pozitivne a za dva tydny jdu na první kontrolu,drzím palecky at to vyjde a urcite mi dej vedet jak si dopala 🙂

anickaaa28
24. črc 2017

Zdravím,chtěla bych se poradit se zkušenějšíma maminkama.Sice dvě ratolesti už mám,ale ted po 5 letech jsme se s přítelem začali snažit o miminko.Celý týden jsme měli nechráněný sex,týden po menzes.Jen se chci zeptat jestli mám počkat dokud nedorazí očekávaná menzes a nebo se dá test udělat dřív?U obou dětí jsem to měla totiž jinak tak ted nevím.Přítel je moc nedočkavý.Vím že je to moc brzo ale ptám se dopředu.U nás v rodině je to velmi rychlé s otěhotněním.U malého syna jsme zjistili přes krev že jsem těhotná 13 den po oplodnění.A pokud můžete poradit nějaký osvědčený test,budu ráda děkuji vám předem.

anickaaa28
24. črc 2017

@anickaaa28 Plus se objevili bílé výtoky A bolesti v podbříšku je mi i divně tak nevím ms se má dostavit až za tři týdny.

ancickahyksova
25. črc 2017

@anickaaa28 tak vždycky je lepší udělat test týden po vynechane menses. Ale jak jsem už psala, u syna jsem si dělala test 2 dny po vynechání a u dcery den před očekávanou ms 🙂 A rozhodne bych zkusila clear blue digital 🙂

anickaaa28
25. črc 2017

@ancickahyksova Ten test je v něčem odlišný od jiných testú?

ancickahyksova
27. črc 2017

@anickaaa28 je přesnější a prý by měl ukázat výsledek v prvnim týdnu těhotenství

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru