• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kedy začnú tehotenské príznaky?

4. února 2009 
Ahojte baby, mozno hlupa otazka, ale...hmm...kedy ste zacali mat nejake tehu priznaky? a musi mat kazda zena tehu priznaky? viem, ze nemusi, bo niektore zeny az po niekolkych mesiacoch zistia, ze su tehotne. skor ma zaujima, ci je bezne a normalne, ze mnohe zeny ani nemaju nejake tehu priznaky. vdaka za odpoved.
3. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já jsem těhu po IVF-ICSI a tak jsem věděla hned,že jsem těhu.Čekala jsem na příznaky,nevolnosti,chutě...........a nic.Jen navečer mi později bylo trošku šoufl,ale jinak jediné co bylo....rostoucí břicho a prsa.
3. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem v 6 týdnu a příznaky nemám žádné :slight_smile: jen mám pocit, že mi roste bříško (ale spíš než mimčo to bude špek :slight_smile: ) Kamarádka je v sedmém týdnu a už třetí týden zvrací (bohužel nejen ráno), má chutě a bolí ji prsa. Prostě každá to má jinak.
4. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerdusha, zkus zalistovat kousek dál, byla tu téma : Příznaky těhu krátce po ovulaci a bylo tam spousta příspěvků, jinak je to tak jak říkáš, jsou ženy, které druhý den po otěhu vědí, že je něco jinak a jiné by si to bez vynechané MSa pozitivního testu ani neuvědomily :wink:
4. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek