Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

terezzz1
13. čer 2017

@mari90 musis pak dat vedet jak jsi dopadla! Verim, ze to bude vse ok! Myslim, ze MS nedorazi!! 😛 Ja taky byla vcera nervozni jak sanky v lete! To je tve prvni mimi? Me ano.

mari90
13. čer 2017

@terezzz1 nene uz mam triletou dcerku a hlavne 3 zamlkla tehotenstvi za sebou, takze proste strach velkej :'(

terezzz1
13. čer 2017

@mari90 tak sup sup objednavej k mudr! Budu moc drzet palecky!;)
Aspon, ze uz mas doma princeznicku! Ta ti urcite to cekani a ten stres pomuze zvladnout, hlavne na to tolik nemyslet!
Ja se snazim, manzel se tesi, ale zaroven je jiz ze me na nervy...kdyz den na nej vytahnu dalsi nactene priznaky mimodelozniho! Ach jo, uz at vime na cem jsme!

mari90
13. čer 2017

@terezzz1 mimodelozniho se take bojim...ale snad to bude dobre,verim tomu

terezzz1
14. čer 2017

Tak jsem si vcera zkousela i 25 (zelen) a je tam! Rano klasika mama ;) tak snad to bude ok! Ty testy me teda neskutecne uklidňují 😃 Pripadam si jako blazen! Jsem dnes 31DC a cca 16/17 dni DPO! Snad to poroste jeste! Chci videt dalnici😃

mari90
14. čer 2017

@terezzz1 my jsme na tom uplne stejne 😀 taky jsem 31 DC a 16 DPO, testovat chci jeste zitra a pak se hned objednam

terezzz1
14. čer 2017

@mari90
No tak to je sradna! Snad to vyjde! Posli pak foto! Drzim palecky💛

lucccinek
14. čer 2017

@terezzz1 to už je krásná dálnice 😀

mari90
15. čer 2017

Tak dnesni testik a testik pred dvema dny, jsem si uz myslela, ze bude carka silnejsi, tak snad je vse ok

terezzz1
15. čer 2017

@mari90
Mas to krasne!!! 🙂 ta kontrolni je uz skoro stejna! To mas dr maxe?👍
Mé carky mi pripadaly poslednich tri dni temer stejne...uz jsem z toho byla nervozni. Udelala jsem dneska a byl silnejsi. Jupi🙂😇🙏 mozna je to i tim ze ty testiky uz zase nemaji az tak kam silit?

terezzz1
15. čer 2017

@lucccinek dekuji😘 porad si ji udrzuji 😃 Jesteze ty testy stoji par kc, jinak by me to zruinovalo😃😉

lucccinek
15. čer 2017

Holky máte krásné testy obě pekne dalnice držím palecky 🙂

mari90
15. čer 2017

@terezzz1 jo jo jsou z Maxe

terezzz1
15. čer 2017

@mari90 zkusim koupit maxe a uvidim co tam na me zitra bafne😃

terezzz1
16. čer 2017

@mari90 ahoj, tak jsem taky udelala maxe nyni z vecerni moci... a jako nevim no. Rano mi vysel mamatest hezky...
Zkusim maxe jeste zitra rano. Je fakt, ze jsem byla na zachode asi po hodine, tak je mozny ze nebyla velka koncentrace...☹ anebo mi uz proste jen hrabe 😢

mari90
16. čer 2017

Ja zkousela dnes uplne nejaky jiny a je carka silnejsi a mam to tedy potvrzene i z krve...
@terezzz1 kazdopadne vcera jsem doma mela jeste nejaky Pepino test a ten mi vysel taky o dost slabsi, ale rekla bych ze to neni smerodatny, nejlepsi je asi testovat stejnou znackou

terezzz1
17. čer 2017

@mari90 tak ten je krasny! To je co za znacku?🙂 je teda udelala rano dr maxe, jsem 19/20 DPO a snad dobry, panika ustoupila 😃

mari90
17. čer 2017

@terezzz1 nejaky Prenatal, kdyze jdes k dr.?

terezzz1
17. čer 2017

@mari90 jsem objednana na 26.6. Az to bude presne 6tt.... tak jsem nervozni:( co ty? Jake jsi mela hcg na krvi?🙂 p

mari90
17. čer 2017

@terezzz1 to nevim 😀 a asi jsem i radsi, jinak bych zkoumala jestli je to dostacujici atd. Jen mi rekla, ze to tam je a ze mam prijit v utery, vcera mi teda jeste dala gynprodyl na udrzeni, protoze nevin zda jsem to psala, ale mam za sebou tri ZT ☹

liliana2016
17. čer 2017

Holky, nestresujte se, testy máte krásné, teď už netestujte každý den, ať vás to třeba zbytečně neplaší. ☺ Počkejte si na potvrzení UZ, to je nejjistější. Gratuluji k těhu, držte se a hlavně si žádný neúspěch nepřipouštějte.

luckamarcu
17. čer 2017

Vsechny nate jasne pozitivní testy..tak drzim palce a krasny mimisky!!!

terezzz1
19. čer 2017

Tak po par dnech jsem udelala Maxe- vecer a jsem sokovana! Je silnejsi nez ta testovaci😲🙂 necekala jsem to uz vubec ne vecer 😎 pristi pondeli kontrola! Zacinam verit, ze to bude ok! Pripadala jsem si jako testovaci blazen, ale fakt me to uklidnilo❤ hezky vecer holcinky ❤

zuuuziiii
27. zář 2017

Ahoj holky, co myslíte, vidíte tam něco? Děláno dnes ráno, tj. 12DPO, foceno po čtyřech hodinách od testování. Děkuji za odpovědi 🙂

alkuska
27. zář 2017

@zuuuziiii jj, je tam duch, držím palce 🙂

denisa3101
27. zář 2017

Kukni ke mě na album myslím že 8 DPO jsem už našla dušiky a 9 DPO už byli krásné vidět

zuuuziiii
27. zář 2017

@alkuska děkuji, nevíš, kdy má prosím význam zajít si na odběr krve? Já jsem dneska v rozpacích a zítra je svátek ☹️

alkuska
27. zář 2017

@zuuuziiii Jak je hcg na testu, bude určitě i v krvi. Ale popravdě nevím k čemu je stanovení z krve tak důležité, pže má smysl sledovat akorát jestli hcg stoupá, jeden odběr ti zas tak moc neřekne krom toho, že tam to hcg je 🙂 to číslo samotné ti moc taky neřekne.

alkuska
27. zář 2017

@zuuuziiii Já bych to po předchozích zkušenostech nechala víc na přírodě. O první těhu jsem přišla v 7 tt a měla jsem v té chvíli z krve hcg 11 000. Chci tím říct, že ani vysoké hcg neznačí dobrou prognózu, já se tentokrát k doktorovi určitě nějak brzo nepohrnu, stejně nic nenadělá (zapomněla jsem se zmínit že jsem teď 4+3 🙂, takže podobné duchy jsem lovila před týdnem)

martinka1996
1. říj 2017

@zuuuziiii taky vidim ducha🙂 gratuluji😊 taky bych se tento tyden ráda přidala, tak jsem zvědavá 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru