• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

15. května 2016 
Ahoj kočele,jsem blázen s tím nedělním testováním,testovala jsem dceru a nějak mi to zkrátka nedalo,testnout sebe!No byla to blbost,ted už dříve ani rana,počkám na mrchu a pak tak za 10dní se testnu,když nepřijde!Snad to vydržím!
kupska2,jasně že si přejeme chlapečka,vždy jsem chtěla chlapečka a vidíš a Ty máš zas pravý opak,co?Snad nám to na počtvrtý vyjde,nebo si vyměníme drahoušky na chvíli :grinning: ?Také koukám,že jsi mamina tří asi roštáků a chceš čtvrtý,jsme na tom stejně!
12. bře 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,za překlep kočele,mělo být kočule,píši to s malou na klíně!
12. bře 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,ja mam 3kluky,radi by jsme holčičku,i kluci by chteli sestricku.to jo,manzel ma totiž 4kluky,jeste s predesle znamosti ma uz 7leteho syna.proste muzske sperma,ach jo.
12. bře 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,je to tak,můj má z prvého manželství také dvě dcery!A měříš si BT,podle ní také poznáš trochu těhu,pokud je ted pořád vyšší?
12. bře 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja,mam od ovu porad 36,8.uz sem se ptala na to len a ta mi napsala,ze nekdo ma vysoke a nekdo nizke.cipek mam jiny a mam hodne jineho hlenu,ktery jsem zpozorovala u syna v tehu.a ms nikde.
12. bře 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nadějné kupska2,když máš vyšší teploty od ovu!Já také,nejmín mně BT,klesla na 36,7,to bylo defakto asi 7den po ovu,vajíčko se uhnizduje,a te d mi BT stoupá a dnes dokonce byla 37,1!A už jsi měla mít MS,nechce se mi to ted pročítat,nechodím k Vám!
12. bře 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mela jsem dostat ms uz pred 14 dni.
12. bře 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupska2,tak si udělej test a budeš to vědět hned!Na co čekáš?A předem už gratuluji ke dvěma //.M
12. bře 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela ovu tyden pred ms,a na testu to v patek nebylo nic,delala jsem si test vcera a ukazala jse mi na mamatestu jen 2 slabi proužek po 5min.tak to ale nak neberu,kdyz neni nejak silny.ale ty vytoky mam silnejsi,a jine,ten hlen vonia zda semi jako by mi rostli prsa.
12. bře 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak nebereš,je to jasnočka těhu a ještě k tomu ty prsa rostoucí!|Já bych už to brala za uzavřenou věc,že jsem těhu!Tak se objednej na gyndu a budeš to vědět hned!
12. bře 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam mam jit,za 14 dni,tak to už vydrzim,ja bych tu carku radsi tmavsi,proto jsem to nepsala,chtela jsem pockat,aby to bylo 100%.
12. bře 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup si jiny test, bud HCG nebo Best 2, mama test je nic moc, mi taky ukazoval carky slabsi a jednou dokonce vůbec
12. bře 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no best test,jsem mela a ukazoval mi tehu,kdyz jsem nebyla,hcg,tady nemaji,objednala jsem si pres internet.
12. bře 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo je dobrej DAY 7,kapátkem kapeš do jamky moč!
12. bře 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten sem si objednala a jeste od DAY 7,jeden.pac je citlivy na 20hcg v moci
12. bře 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš zkusíš a pak dej vědět,sem tam sem mrknu!A ještě kdyby to byla ta holčička,to by bylo radosti,co?
12. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by pri manzel,asi dlouho zapijel,ale pac nepije,tak to by pak vypadal,diky ja ti preji hodne stesti take,zatim a zajdi jo?
12. bře 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny a kupska2,za týden má přijít mrcha,tak uvidím!BT jsou stále vyšší,ale to nic ještě neznamená!Jsem fakt zvědavá,poněvadž jsme se tento měsíc mmmooc snažily a přitom mám velké obavy,jak by vše dopadlo!19.1 jsem přišla o dvě mimi,měla jsem mimoděložní těhu!Je to brzy takhle otěhotnět,ale čekat nechci,když je vše OK.
13. bře 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
macku,tak do toho,drzim palecky.
13. bře 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny! Přišla jsem vás jen pozdravit. Mám tady dost práce, ale občas nakouknu. Kupsko tak to vypadá na tu holčičku :wink: Mně má přijít mrcha zítra, tak pořád doufám že nepřijde. Macku přeji ať ten týden co nejrychleji uteče a pak //
13. bře 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahouj hanne,nic,ms nedorazila,tak ted cekam na test,se //.
13. bře 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kupska: koukám, že ty seš na tom o dost lépe než já - říkalas že už jsi test se slabou druhou čárkou měla, viď?
13. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupska, to vypadá nadějně, držím palečky!! :slight_smile:
13. bře 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
olielka: kupska je podle mě jasná těhu :grinning:
kupska: kdy budeš testovat???
13. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mam ho vystaveny a cekam na silnejsi,ty vytoky mam dnesjeste silnejsi,stale vonavy hlen,a ty prsa rostou,citim takovou tihu.zitra testnu z 20hcg,objednala jsem si je pres internet.
13. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
olielko dekuji,pavli ja ti drzim palecky,ten best 2,skusila bych si udelat 1 zitra rano.
13. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, my jsme testovali pozitivne 5 dni pred MS. Ale upozornuji, ze to byla fakt slabounka carecka, ktera kazdym dalsim dnem nabirala na intenzite.
13. bře 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupska: já to možná zkusím taky zítra, uvidím - mám Best 2 a ten je taky 20
andira: to se tak někdo má - to já testovala včera (20DPO) a zase neúspěšně :frowning2:
13. bře 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pavli skus to jo?ja to take skusim jo?a uvidime.
13. bře 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem testla 29DC večer a čárka byla slaboučká, pak ráno a nic, ale pak už byly a stále silnější :grinning:
13. bře 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek