Křeče v bříšku 14 dní po ovulaci. Jsem těhotná?

zanynasl
6. kvě 2015
Zdravim holky 🙂 mam posledni dobou znacne problemy a rada bych zjistila, jestli tohle potkalo nekterou z vas. S pritelem jsme se rozhodli ze si udelame mimuško a tak jsem si cela stastna zacali hlidat svoje plodne dny. Cely ten tyden z toho nadseni jsme se milovali. Rekla bych ze je to spis vsugerovanim si, ale asi ctyri dny po mem vajickovem dni me zacalo pichat lehce v podbrisku na prave strane, tahlo se to cely tyden a bolesti se stupnovaly. Pridala se bolest hlavy a hrozne nafoukly brisko. Rozhodla jsem se ze se tu zeptam protoze zrovna dnes asi 14 dni po ovulaci a asi 5 dny pred menstruaci mam neskutecny krece v brisku, ze snad ani nejdu na nocni. Moc bych chtela mimusko ale za tech ctrnact dni jsem si udelala tolik negativnich testu ze se to neda spocitat 🙂)
marecek4
6. kvě 2015
myslím,že testy děláš ještě zbytečně,takže doporučuju zklidnit,uvolnit se a testit až budeš meškat aspon tři dny,ono i psychika dělá hodně a víc se taky pozoruješ,každopádně držím pěsti na konečné dvě čárečky,ale nebud zklamaná,kdyby nebyly
nonnni
6. kvě 2015
14 dni po ovulaci a porad 5 dni pred mentruaci dava dohromadu lutealni fazi 19 dni a to je nadprumerne hodne...prumerna lutealni faze je 10-16 dni s tim, ze ty dve krajni hodnoty jsou fakt krajni, 12-14 je zdravy prumer. Pokud se ti lutealni opravdu pohybuje kolem 19 DPO, tak by to chtelo konzultaci s gynekologem. Otazkou je, zda opravdu presne vis, kdy mad ovulaci, nebo si to jen myslis.

Realne pro tebe by bylo lepsi, aby to pichani v podbricku cca 4 dny po "ovulaci" byla ve skutecnosti ovulace s tim, ze bys tim padem byla teprve cca 10 DPO a jeste by 1) nebylo nic ztraceno s testy a 2) by tva lutealni faze nevypadala zase tak dlouha...
ebza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli