• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení po embryotransferu a přesto těhotná?

19. října 2014 
Máte někdo zkušenosti,s tímto tématem????Slyšela sem ,že se člověl může jen čistit a přesto může být těhu!!!Díky za postřehy a zkušenosti!!!
3. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já špinila, ale pak to přešlo a test byl pozitivní... Nicméně jsem dostala instrukce, že v případě jasné menstruační krve (nikoli jednorázové zakrvácení) je těhotenství hooodně nepravděpodobné - přesto si po jeho skončení pro jistotu provést těhutest.
3. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem začla krvácet 13den po ET jako klasicky při MS a test byl i přesto pozitivní. Nakonec to sice nedopadlo, ale to už je jiná.
3. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děkuji,právě 13 den sem začala krvácet tak sem zvědavá!!!Vím že ta pravděpodobnost je asi malá,ale v pátek si udělám test!!!!Monali,jak dlouho si krvácela????
3. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krvácela jsem jako klasickou MS takže asi 5 dní. Držím palce, naděje tady určitě je. :wink:
3. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji Monali,taky mám jako klasickou menst,akorát mě vůbec nebolelo břicho,jako vždycky!!!tak sem zvědavá,mile by mě to přžekvapilo!!!!Nikde sem se nedočetla,že by to mohlo u toho být!!!No uvidíme!!!díky!!
3. pro 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zacala krvacet 9 den po ET,pakto preslo asi za tri dny a test byl pozitivni. Po testu jsem ale zacala spinit zase a to trvalo skoro tri tydny - zrejme jedno embryjko odchazelo. Ale druhe zustalo :wink:
Preju hodne stesti!
3. pro 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo děkuji všem,ne že bych byla nějaká bláhová,ale jen tak se ptám!!!sice krvácím,ale žádné klasické bolesti břicha jako vžda vůbec nemám a celý to je nějaký divný!!!Nám i v Caru říkali že to může být!!!
4. pro 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, každopádně ten test stoprocentně udělej, i zázraky se dějou :slight_smile:
4. pro 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo takm to určitě,naděje si moc nedělám!!!Díky!!Třeba se dějou!!!
4. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ja jsem 15den po ET uz 3 den spinim a dnes jsem zacka i krvacet. delal jsem si dnes rano tes a byly// sice slabe ale byly. Sla jsem se jeste ujistit do laborky a vzala si krev a ta byla negativni tak ted nevim. 12. v patek mam KO na CARU. Citim se hrozne - bojim se
10. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja sem zde nova je mi 35 let a snazim se najit radu je to moje prvni IVF po kterem sem dnes 13 den po ET kde my byli zavedeny 2 Embria vcera sem zacala tak z lehounka spinit ale dnes ze me vypadl nejakej kus krve ale nejak moc nekrvacim.Byla sem uz 2 krat u lekare delat si HcG test ale ten bohuzel porad vychazi negativni.Slysela jsem ze u nejakych zen se ty testy o par tejdnu dokazou opozdit tak nevim ale moc neverim ze se to povedlo muzete mi prosim poradit?Doufam ze se aspon jedno z tech dvou embrii udrzi.Hrozne moc se bojim ze to nevyslo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. říj 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra2706 Ahoj Petro. Zrovna jsem objevila tvou 2 roky starou zprávu. Můžu se zeptat, jak to dopadlo? Jsem dnes 13. den po ET a od včerejška krvácím jako při MS, tak hledám, jestli je ještě nějaká naděje. Test byl negativní. :frowning2:
19. říj 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek