Lze otěhotnět bez ochrany, když ho přítel vytáhl včas?

evzenie42
24. srp 2014

ahojte, chtěla bych se zeptat, jestli je možné otěhotnět, když jsme nepoužili žádnou ochranu, ale přítel ho vytáhl včas ?? každým dnem očekávám MS, ale stále nepřihází, tak mám celkem strach. Jak velká je šance?

palkovaadela
24. srp 2014

Ano možné to je. Stačí se mrknout na internet na články, že přerušovaný sex není ideální ochrana pokud nechceš otěhotnět. Není totiž zcela jisté zda i prejakulát neobsahuje sperma. =)

xvitko13
24. srp 2014

Ahojky, šance tu je, kamoška to tak praktikovala taky a má dvojčátka 🙂

svlocka
24. srp 2014

Ahoj holky poradi mi nekdo?mela jsem den spozdeni,pak jsem to dostala 18ale jen male krvaceni a nic druhy den spineni hnedy,treti a ctvrty den krvaceni a paty zase spineni hnedy a trva,poboliva me bricho,s pritelem sdmmnechranimemyslite ze muzu i tak otehotnet?toto se mi nestalo jeste.diky za radu moc

scales
24. srp 2014

Ahojte, ja mám tiež s priateľom prerušovaný styk a už mi mešká 8 deň. Mala som po vysadení antikoncepcie 32 dňový cyklus a tento štvrtý mesiac vôbec neprišla... Vo štvrtok som bola na vyvolávačke, takže som 4 dni po nej a stále nič... a v ľavom vaječníku ma neskutočne pichalo počas ovulácie, to som určite vedela, že ju mám, takže nechápem prečo mešká

evzenie42
autor
24. srp 2014

tak jste mě vystrašili ještě víc :D je to takhle po prvé, co jsme to udělali a miminko zatím neplánujeme ...

nahradnimamka
24. srp 2014

Stačí kapka a je z tebe mamka/taťka.

sarkad2856
24. srp 2014

@evzenie42 Tak proč nepoužijete ochranu když nechcete mimi?Protože vždy mužeš takhle nechtěně otěhotnět a stačí opravdu kapka

scales
24. srp 2014

Ja keby som si nebola istá, že by mi nevadilo keby sa stane malá nehoda, tak sa určite poistím minimálne kondómom alebo pri najhoršom tabletkou po. Nie je sranda riskovať. Chvíľka rozkoše ťa môže stáť zmenu života... Takže je dobre, že si vystrašená, na budúce (ak už nie je neskoro) budete obaja opatrnejší ak ste zodpovední a viete, že ešte nie ste pripravení stať sa rodičmi...

amabilis
24. srp 2014

@evzenie42 Asi tak, každý bude říkat, jak je to nespolehlivé, ale popravdě se tímto způsobem chrání poměrná část našeho národa 🙂 Že otěhotníš, se stát může, ale nemusí. Mezi námi, on ani ten kondom není moc spolehlivý a pokud žena nechce nebo nemůže HA, tak těch možností moc není (ano, třeba neprovozovat sex, ale to asi není to pravé ořechové). Takže tě trošku povzbudím. My přerušujeme přes deset let a máme pouze plánované děti. Antikoncepci nesmím a ani nechci a to samé třeba nehormonální tělísko. Samozřejmě jsme připraveni nést případné následky (na potrat bych nešla).

linduskap
25. srp 2014

Ahoj berušky... Holky,jsem už opravdu na budku...Poslední menstruace mi skončila 30.7., poté jsme se s přítelem do 11.8. snažili o mimco, co to šlo,...Od té doby plácam jídlo jedno přes druhé,prsa mě bolí tak 12 dni,přestala jsem pít kafco a ze jsem před tím byla na něm total závislá,bolí mě podbrisek,spis tam píchá a můj obličej,ani nemluvím...Ale proč to sem píšu :(... Dva dny zpátky jsem se s přítelem milovala,celý sex proběhl stejně jako vždy, ale když jsem šla do koupelny,tak jsem měla na papíře růžový výtok... Vše bylo bez bolesti,trvalo to tak hodinku. Pak už vše bylo v pořádku... Nevíte holky, co to mohlo byt? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho vyplasena :/

maky_s
25. srp 2014

@evzenie42 souhlas s amanilis.. s manželem také přerušujeme přes 2 roky a dost jsem začala odsuzovat ženský, co tvrdí, že otěhotněli omylem, že nevěděli atd.. Pokud ten pár nechce mimčo ( chlap je spolehlivý a důvěřuješ mu), tak ví co a jak..Výjimky samozřejmě potvrzují pravidlo, ale myslím, že můžeš být v klidu.. Taky jsem se někdy bála, ale nikdy nic 😉 😉

kralik123
30. kvě 2015

Ahoj měla bych prosím dotaz včera jsme se s přítelem milovali a on do mě vnik bez kondomu těsně před udělám penis vyndal.... Mám strach že otěhotním mentruaci jsem měla cca před 2 týdny co mám ted dělat? 😔 😔

eimmy
30. kvě 2015

óóóóóóóóó bože to je otázka.... jak v 9 třídě v rodinné výchově. Existují věci, kterým se říká kondom, antikoncepce, tělísko.....

sorry ale tohle nešlo neokomentovat

love12345
30. kvě 2015

nezlobte se ale asi tak, tak když se stašně bojím tak jsem trochu sexualně zodpovědná a používám antikoncepci krucinál.....jinak se prostě smiřte s tím, že těhotná být můžete...

lucinka58
30. kvě 2015

@kralik123 Jak to říct a neopakovat předchozí příspěvky. Samozřejmě, že můžeš otěhotnět pokud se nijak nechráníš!!!! Nevím kolik Ti je, ale za sebe říkám - pokud si myslíš, že jsi dost stará na sex, tak byste měli být Ty i Tvůj přítel dost vyzrálí na to, abyste věděli případná rizika nechráněného sexuálního styku 🙂 Teď Ti můžu přát, aby jsi doopravdy ani z té pomyslné kapky neotěhotněla, protože dle příspěvku soudím, že jsi ještě velmi mladá a nezkušená. Pro příště zkuste s přítelem alespoň kondom!!!!

vrabcak0007
30. kvě 2015

Staci kapka a jsi tatka :-P krom toho je nejspis posledni tazatel(ka) sis asi nejakej provokater(ka) 🙂))) :-P

zelva
30. kvě 2015

To jsou dotazy jak z rubriky Láska, sex a něžnosti 😀 😀 😀

barunkastastna
30. kvě 2015

Kapka a je z tebe taťka 😀

pipinka
30. kvě 2015

to jsou otázky jak z bravíčka 😀 omlouvám se,ale pokud sexujete bez kondomu a přerušovaně, stát se to může že otěhotníš

kikizi
31. srp 2018

Můžu být těhotná když jsem si nalila sperma do pochvi?

dama001
15. únor 2019

Otěhotnět, když ho přítel vytáhl včas, lze, pokud ho milenec včas nevytáhl.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru