Mám bolest v podbřišku, slabou menstruaci. Jsem těhu?

Nekolik dni pred MS jsem mela bolesti v podbrisku a malou chut k jidlu. Mela jsme zpozdeni 3- 4 dny, pak jsem ji dostala ale byla slabsi, vetsinou ted ji mam silnou...skoncila 3-4 dnem. a po skonceni MS me zacalo bolet na levem strane, presouva se do i do prave. Mela jsem nechraneny pohlavni styk, nyni se mi zacina hrozne motat hlava a zda se mi ze jsem precitlivela.
mkr
20. únor 2011
@paulinanoori udělej si test
lumisek
21. únor 2011
ahojky, snažíme se o mimí 10 měsíců a popravdě jsem měla asi prvních 6 měsíců milon příznaků těhu🙂)) a těhu nikde.. testů už mám za sebou spoustu, to čekání je šílený.. ovšem teď už se snažím být v klidu a nic si nepřipouštět. určitě je nejlepší počkat a nejrychlejší cesta je každopádně těh. test, nejvíce se doporučuje "mamatest"
makreluska
21. únor 2011
Mě to připadá jako otázka do Bravíčka 😃 Si udělej těhotenský test,ne? Každá z nás má trochu jiné příznaky,nevím,co čekáš za odpověď.Vše budou jen dohady.Od toho jsou těhotenské testy.
beatta
21. únor 2011
@paulinanoori udělej si těhotenský test a uvidíš
lumisek
21. únor 2011
a dej nám vědět, jak to dopadlo 😉
beatta
21. únor 2011
@makreluska taky mi to tady občas tak příjde 🙂
takových otázek už tu bylo spousty 😃
paulinanooriautor
21. únor 2011
Urcite dam vedet, ziju v zahranici, a testy jsou tu drahe, tak jsem se objednala ke gynekologovi na pristi tyden
dlabinecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tom77tt
3. črc 2011
Ahoj chci se zeptat jak s přítelkyní poznáme těhotenství? jde to nějak poznat po 10 dnech ? ... nenastříkal jsem to do ní .. jen jsem se omilem dotkun vlhkých trenek kde před tím,než jsem se dotknul jsme 30 minut před tím nechli spetma a i trošku otřeli ale trenky byli vlhký stejně ... a když jsem se toho po 30 minutách dotknul a pak prstil mohla otěhotnět ? necítil jsem ani,že bych ty prsty měl mokrý ...
berenika39
3. črc 2011
@tom77tt to nikdo neví. musíte počkat, až bude datum menstruace, a když přijde, dobrý 😉 . když ne, tak koupíte v lékárně těhotenský test a budete se modlit.
je to málo pravděpodobný, klid.
tom77tt
3. črc 2011
@berenika39 mno,ale strach máme ...
berenika39
3. črc 2011
to se dá i pochopit, ale nepřepereš to. prostě vydržte do termínu 😉
amallie
3. črc 2011
@tom77tt 😃 😃 To si z nas asi nekdo zase dela pr...., co? 😃 😃 Tes se na nejmin dvojcata, kamo 😃
pajula
3. črc 2011
@tom77tt - po 10 dnech to poznat moc nejde,musíte vydržet do datumu menstruace.... ale reaguji na tvůj příspěvek... a myslím si,že pokud se muž do ženy neudělá,tak žena nemůže otěhotnět....
camelinka
3. črc 2011
Bravicko hadra :-N :-N :-N
klarinetek
3. črc 2011
@tom77tt : To si snad děláš prdel ne? těhotenství je pouze jen když se přímo do ženy vystříkáš. Spermie na vzduchu umírají, takže i kdyby jsi je měl na ruce tak se nic nestane, jelikož jsou už mrtvé... Takže bych to neřešila. Pokud to nepustíš naplno do ženy tak je vše ok ne? 🙂 😕 =-) 😃 😃 😃 😃 😃
tom77tt
5. črc 2011
🙂
tom77tt
5. črc 2011
na vzduchu umírají ? to slyším poprví .... a jo menstruaci už má 🙂
pettulka
5. črc 2011
wau modrý koník přejmenovaný na modré bravo 😃 😃 😃 určitě nebude těhotná když ses do ní neudělal to dá logiku😃 😃 😃
kathlin
7. črc 2011
asi sem chodí i pubertáci 😃
marca22
7. črc 2011
@kathlin Spíš to vypadá na nějakého úchyla ]-(
kathlin
7. črc 2011
@marca22 i to je možný 😃 ale musim se tomu smát 😃
tom77tt
9. črc 2011
@kathlin

ale ne .. jen jsem neskušenej 😞 ...
kathlin
9. črc 2011
@tom77tt tohle ví i malý dítě že to nejde 😃
katule01
9. črc 2011
=-) |-| Teda někdy mi to hlava nebere, co se tu všechno nedočtu a nepřiučím........ :-o :-x
dv1987
23. zář 2016
Dobrý večer mohu se zeptat jestli manžel když země vyšel tak měl sperma na přirození je tam nějaké riziko otěhotnění já ha neberu a ani kondom byla jsem u dr a ten mě našel nějaký útvar v děloze mohla bych být těhu ? ms dorazila o 8 dní déle ale nebyla tak silná jako vždy bývá a trvala jen 2,5 dne děkuji za odpověd :-o
magdalenax
24. zář 2016
@dv1987 útvar...? Tak to by mohla být lochnesska
isabelf
24. zář 2016
No tvl..teď jsem se pobavila u čtení příspěvků od tom77 😃
leymea
24. zář 2016
@isabelf ja taky 😃
dv1987
26. zář 2016
@magdalenax ano útvar ale až asi nic tt je negativní 😞