• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám bolest v podbřišku, slabou menstruaci. Jsem těhu?

26. září 2016 
Nekolik dni pred MS jsem mela bolesti v podbrisku a malou chut k jidlu. Mela jsme zpozdeni 3- 4 dny, pak jsem ji dostala ale byla slabsi, vetsinou ted ji mam silnou...skoncila 3-4 dnem. a po skonceni MS me zacalo bolet na levem strane, presouva se do i do prave. Mela jsem nechraneny pohlavni styk, nyni se mi zacina hrozne motat hlava a zda se mi ze jsem precitlivela.
20. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulinanoori udělej si test
20. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, snažíme se o mimí 10 měsíců a popravdě jsem měla asi prvních 6 měsíců milon příznaků těhu:slight_smile:)) a těhu nikde.. testů už mám za sebou spoustu, to čekání je šílený.. ovšem teď už se snažím být v klidu a nic si nepřipouštět. určitě je nejlepší počkat a nejrychlejší cesta je každopádně těh. test, nejvíce se doporučuje "mamatest"
21. únor 2011 v 08:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to připadá jako otázka do Bravíčka :grinning: Si udělej těhotenský test,ne? Každá z nás má trochu jiné příznaky,nevím,co čekáš za odpověď.Vše budou jen dohady.Od toho jsou těhotenské testy.
21. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulinanoori udělej si těhotenský test a uvidíš
21. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dej nám vědět, jak to dopadlo :wink:
21. únor 2011 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makreluska taky mi to tady občas tak příjde :slight_smile:
takových otázek už tu bylo spousty :grinning:
21. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Urcite dam vedet, ziju v zahranici, a testy jsou tu drahe, tak jsem se objednala ke gynekologovi na pristi tyden
21. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. únor 2011 v 16:35 • dlabinecka
Ahoj chci se zeptat jak s přítelkyní poznáme těhotenství? jde to nějak poznat po 10 dnech ? ... nenastříkal jsem to do ní .. jen jsem se omilem dotkun vlhkých trenek kde před tím,než jsem se dotknul jsme 30 minut před tím nechli spetma a i trošku otřeli ale trenky byli vlhký stejně ... a když jsem se toho po 30 minutách dotknul a pak prstil mohla otěhotnět ? necítil jsem ani,že bych ty prsty měl mokrý ...
3. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tom77tt to nikdo neví. musíte počkat, až bude datum menstruace, a když přijde, dobrý :wink: . když ne, tak koupíte v lékárně těhotenský test a budete se modlit.
je to málo pravděpodobný, klid.
3. črc 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 mno,ale strach máme ...
3. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se dá i pochopit, ale nepřepereš to. prostě vydržte do termínu :wink:
3. črc 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tom77tt :grinning: :grinning: To si z nas asi nekdo zase dela pr...., co? :grinning: :grinning: Tes se na nejmin dvojcata, kamo :grinning:
3. črc 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tom77tt - po 10 dnech to poznat moc nejde,musíte vydržet do datumu menstruace.... ale reaguji na tvůj příspěvek... a myslím si,že pokud se muž do ženy neudělá,tak žena nemůže otěhotnět....
3. črc 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bravicko hadra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@tom77tt : To si snad děláš prdel ne? těhotenství je pouze jen když se přímo do ženy vystříkáš. Spermie na vzduchu umírají, takže i kdyby jsi je měl na ruce tak se nic nestane, jelikož jsou už mrtvé... Takže bych to neřešila. Pokud to nepustíš naplno do ženy tak je vše ok ne? :slight_smile: :fearful: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vzduchu umírají ? to slyším poprví .... a jo menstruaci už má :slight_smile:
5. črc 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau modrý koník přejmenovaný na modré bravo :D :D :D určitě nebude těhotná když ses do ní neudělal to dá logiku:D :D :D
5. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi sem chodí i pubertáci :grinning:
7. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin Spíš to vypadá na nějakého úchyla :angry:
7. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marca22 i to je možný :grinning: ale musim se tomu smát :grinning:
7. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathlin

ale ne .. jen jsem neskušenej :frowning2: ...
9. črc 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tom77tt tohle ví i malý dítě že to nejde :grinning:
9. črc 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :pensive: Teda někdy mi to hlava nebere, co se tu všechno nedočtu a nepřiučím........ :astonished: :zipper_mouth:
9. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer mohu se zeptat jestli manžel když země vyšel tak měl sperma na přirození je tam nějaké riziko otěhotnění já ha neberu a ani kondom byla jsem u dr a ten mě našel nějaký útvar v děloze mohla bych být těhu ? ms dorazila o 8 dní déle ale nebyla tak silná jako vždy bývá a trvala jen 2,5 dne děkuji za odpověd :astonished:
23. zář 2016 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dv1987 útvar...? Tak to by mohla být lochnesska
24. zář 2016 ve 03:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No tvl..teď jsem se pobavila u čtení příspěvků od tom77 :grinning:
24. zář 2016 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@isabelf ja taky :grinning:
25. zář 2016 v 01:48  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenax ano útvar ale až asi nic tt je negativní :frowning2:
26. zář 2016 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek