Mám ještě šanci na těhotenství?

leila7
10. bře 2021

Dobrý den prosím dnes mám 3 den zpoždění ms pře týdnem jsem zkousela test asi 3 byli negativní ale pak jsem zkusila v den MS a na něm slabounky duch byl to test nějaký plastový z drogerie 10 ale pak jsem zkusila ještě jeden jiný a na něm nic.oba testy nedělane z ranní moči.dnes jsem zkousela takovou bilou krabicku z drogerie také 10 mlu a na něm opět nic.jen podotknu vím kdy byla ovulka.a beru léky na stitnou žlázu.a asi už 5 dní mi boli prsa a bolest okolí panve a dělohy nevím jak to říct.myslite že mám ještě šanci být tehu?mela bych být cca 15az 18dni po ovu.

goovana
10. bře 2021

@leila7 víš jistě ze ovulace byla tak jak si myslis ?

leila7
autor
10. bře 2021

Vždy mi bolí podbrisek a mám dost silný vytok

keksik002
10. bře 2021

@leila7 nemuze to byt spis nemoc?

leila7
autor
10. bře 2021

@keksik002 jaká?

keksik002
10. bře 2021

@leila7 no, silny vytok mi neprijde jako normální priznak ovulace

leila7
autor
10. bře 2021

Mám ho skoro vždy okolo ovu.po gyn strance jsem ok. A vše jinak mám také ok jen dost zvýšené hladiny na stitnou jinak nic cukr ok játra Dobrý slezina a pod.mela jsem jít na operaci tak jsem chodila po lekarich a vše ok

hejluc
10. bře 2021

Kup si Mamatest, ten je velmi spolehlivý.

leila7
autor
10. bře 2021

@hejluc teď jsem zkousela odpokedne ale nic na něm ještě zkusím dr max ráno ale v tom nebudu to už by test ukázal no.

levandulka_fialova
11. bře 2021

@leila7 Podle bolestí se mohlo samozřejmě schylovat k ovulaci, ale dojít k ní nemuselo, to by potvrdila jen bazální teplota nebo utz. Mohla se klidně udělat cysta, proto i to zpoždění. Ale může to být prostě taky jen nějaká nerovnováha, stres, nemoc apod.

leila7
autor
11. bře 2021

@levandulka_fialova stres žádný nebyl nemoc nemám a nerovnovaha pořád stejná.tak uvidíme ale MS asi přijde na testu zase duch

leila7
autor
12. bře 2021

@levandulka_fialova zkusila jsem teď pepino ale nevím asi nic nebo tu čárku vidím všude ach jo dnes 5 den zpoždění a MS nic já pořád doufám že nepřijde a na testu se ještě ukáže čárka ale asi chci toho moc

leila7
autor
12. bře 2021
keksik002
12. bře 2021

@leila7 neni tam nic.. A pisete ze ve stresu nejste, ale nahaneni duchu mi neprijde jako klidny chovani

levandulka_fialova
12. bře 2021

@leila7 Taky tam nic nevidím. Spíš to vidím na posunutou ovulaci nebo něco v tom smyslu, proto je na čárku i MS brzy. Držím pěsti, ať to vyjde. Třeba se mohlo zadařit, jen byla ovulace prostě později. Pocit bolesti není relevantní důkaz 😉

leila7
autor
12. bře 2021

Děkuji možné to je ale vím kdy byla. Poznám ji.uvidime kdy přijde když tak půjdu na injekcí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru