Mám MS a cítím se být těhotná, kdy to zjistím testem?

haklicek
24. zář 2014

Ahojky,vím,že je tu takových otázek milion 🙂 Ale chci se zeptat,pokoušíme se o druhé děťátko (první holčičce je 5.let 🙂 ) první měsíc..Přestože jsem si byla na 90% jistá,že jsem otěhotněla,menstruace se dostavila ( se 4 denním zpožděním ) ale já se prostě cítím jinak 😀 (buď je to mateřská intuice,nebo už to tak chci,že si to namlouvám a nebo je to právě probíhající virozou 😀 ) Vím,že je spousta žen,které menstruovaly ačkoliv byly těhotné.Chci se zeptat,kdy je možné to zjistit těhotenským testem (nechci plašit na gynekologii když menstruaci mám ).Jde to zjistit během menstruace,po menstruaci nebo až když nedorazí další menses? Děkuji moc za odpovědi a zkušenosti 🙂 Snažilka Jana 🙂

selverin
24. zář 2014

já bych testovala hned jak ti menstruace skončí 🙂 držím palečky, já taky první měsíc měla normálně ms a byla jsem těhu 🙂

haklicek
autor
24. zář 2014

@selverin jé ... moc děkuji 🙂 to by bylo super !! A jakou jsi mněla menstruaci? Já mám trošku slabší než normálně ale prostě krvácím - nešpiním :-/ kéééééééž by to vyšlo !!! 🙂

selverin
24. zář 2014

@haklicek taky byla taková "jiná"... kratší a slabší o něco, ale taky jsme krvácela... pak jsem akorát další měsíc ještě špinila a to pak skoro měsíc v kuse, během toho jsem se dověděla, že jsem těhu... (neplánovaně) prostě mi to nedalo a testla jsem a byly tam dálnice.... ale myslím, že už po té první očekávané ms, i když přišla, tak pokud to vyšlo a jsi těhu, tak by tam už mělo být něco vidět na tom testu 🙂 držím moc moc palečky 🙂

hanna1170
24. zář 2014

Ahoj, já bych si, být tebou, ještě pro zajímavost zkusila ráno změřit teplotu ( bazální)... pokud bys byla těhotná, tak by měla být vyšší ( okolo 37°C) - to jen jako tip 😉

haklicek
autor
24. zář 2014

@selverin moc moc děkuji !!! 🙂 jak se říká...naděje umírá poslední,že? 🙂

haklicek
autor
24. zář 2014

@hanna1170 moc děkuji za tip 🙂 všechno beru ! Jen jsem si nikdy bazální teplotu nemněřila :-/ poradíte prosím? kdy a jak dlouho?

hanna1170
24. zář 2014

@haklicek bazální teplota se měří ráno, ještě než se vstane, bud v pochvě nebo pod jazykem....a pokud po oplodnění vyskočí teplota časem nahoru k 37 °C , tak je to jeden z příznaků těhotenství. Pokud ale nejdříve vyskočí nahoru a potom klesne ( např. 36,5) tak se pak obvykle dostaví menstruace a těhotenství není. Takže vybyste teoreticky 😉 měla mít teplotu nahoře, jestli byste byla těhotná. Mě se u druhého těhotenství též stalo, že jsem začala krváce a když jsem přišla k doktorce tak miminko bylo v pořádku a doktorka mi řekla, že to se právě uvolnilo vajíčko z druhé strany, takže vlastně menstruace, ale bylo to slabší a jen dva dny... 🙂

haklicek
autor
24. zář 2014

@hanna1170 moc děkuji 🙂

haklicek
autor
24. zář 2014

@selverin abych pravdu řekla,zkusila jsem testovat dnes ráno...a samozřejmně negativní ☹ ale právě jsem si říkala,jestli nepočkat až mi to úplně skončí 🙂 ale myslím,že je to pro tento měsíc tak na 70% pasé ☹ musíme se teď snažit víc 😀

selverin
25. zář 2014

@haklicek aha, tak to mě mrzí ☹ no zkus to ještě za pár dní a pokud nic, tak ten další měsíc to už na stopro výjde 🙂 držím všechny palce, co doma máme :-*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru