• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám se radovat? Těh. test s 1 čárkou, druhý den se dvěma

26. ledna 2014 
Test mi ukázal jeden s jednou čárkou a když jsem si dělala druhý byla tam silná a slabá čárka...skusila bych tedy ještě třeba za 14dní si udělat test znovu, ale měl jste někdo něco podobného a byli jste těhotní??
24. led 2014 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já měla to samé a byla jsem těhotná byla jsem v 6 týdnu když jsem šla na potvrzení k doktroce a na testu mi to ukázalo jednu čárku a druhá byla velmi slabá skoro nešla ani vidět. ta druhá čárka jde silně vidět až tak ve 15. týdnu.
24. led 2014 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Při prvním těhu jsem měla 2 stejně silné čárky už v den očekávané menstruace, to znamená 4.týden těhotenství. Při druhém byla slabá druhá čárka 8 dní po zavedení embria, 15.den byli obě stejně silné. Že by měly být stejně silné až 15.týden je nesmysl. HCG se zdvojnásobuje každý druhý den, takže stačí testovat obden a pozorovat jestli čárky sílí, jenom pozor aby testy měli stejnou citlivost.
24. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
nemas foto toho testu?
25. led 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dělala při 2týdenní spožděné MS test a vyšel negativní, za 2 dny jsem udělala ten stejný a vyšel pozitivní :slight_smile:
Ale být tebou zajdu stejně spíš na krev, tak je přesná 100%
25. led 2014 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, skočila bych na gnekologii, napíšou žádanku na odběr krve. Budeš vědět během několika hodin, jestli ano, nebo ne.
mám 3 holčičky a tehotenské testy mi ukázali 2 čárky až při 2 měsíci..
26. led 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
záleží na testu-já měla dálnici už v šestém týdnu-ale jaká to byl test fakt už nevím-koupila jsem v Intersparu v lékárně za 35 kaček a byly tam dva
26. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
me se ukazaly dve carky ta prvni byla vice viditelna ta druha mene ale docela taky dost,ja bych zkusila tak za tyden znovu udelat test :slight_smile:
26. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek