• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám z těch čárek jen mžitky, nebo tam toho ducha vidím?

11. října 2013 
Holky vidíte tam něco ?? Fotky jsou špatně otocene nejde mi to otočit :( to zelené ma byt na prave straně jen ať do nemyslíte ze test je udělaný spatne
11. zář 2013 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
duchacek ti tam vykukuje. :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciebx je mozne ze tak slabe kdyz mám 22 dni po oplodnění ? :slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nějak nic nevidím :frowning2: :frowning2:
11. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq Na fotkách je to vždycky vidět méně, než ve skutečnosti. Řiď se spíš tím, jak to vidíš okem.. Nějaký stín tam vidím, ale nejsem si úplně jistá.
11. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
po ms hned nebývá ovulace. test můžeš zkusit o pár dní později....
11. zář 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terite jasny no asi to teď nechám byt , za 6 dni bych mely dostat MS uvidíme co se bude dít :slight_smile:
11. zář 2013 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam :slight_smile:
11. zář 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych, že tam je :slight_smile: Zítra bude silnější a za pár dnů už pěkná dálnice...Myslím, že můžeme gratulovat :slight_smile:
11. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@datela
@culianka nechci se z toho moc těšit abych pak třeba nebyla zklamana :slight_smile: test jsem dělala dnes rano udělala se mi silnější čárka ale hned za tím rozdelovacim papírem:/ tak nvm jestli je platný ale obden udělám novy :slight_smile: každopádně děkuji :slight_smile:
12. zář 2013 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam teda malého ducha vidím:slight_smile:
29. zář 2013 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq Testovala jsi znovu...?
29. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milada2 testovala ale pak jsem stejne dostala mrchu :/ sice nechapu proc se mi tam ukazovali dusici akorat ze ta mrcha prisla o 4 dny pozdeji a byla divna 2 dny krev a pak spineni :/ uz jsem pak netestovala beru to jako ze nic :/ pristi Tyden Jdu k doktorovi :/ uvidime :/ ale Tehotna asi nejsem 6 Tyden od tuleni a zadne priznaky :/
1. říj 2013 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq To je mi lito :frowning2: To musi byt o nervy, kdyz cloveka navnadi dusik a pak nic... Preju, at tam je brzo dalnice! :wink:
2. říj 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq ...třeba tě povzbudím, já to takhle měla u obou dětí, 2 dny ms a pak jen špinění :wink: .
zkusila bych test teď, já už tam měla dušíka pěkného :slight_smile: .
2. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den, chtela bych si s nekym popovidat zda neni brzo snazit se o dite ve 24 letech? Dekuji vsem za odpoved
2. říj 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@milada2 - to jo uplne jsem myslela ze to tam je a pak nic :slight_smile: no snad to vyjde priste :slight_smile:
@ined77 -jo to dekuji :slight_smile: urcite me to povzbudilo :slight_smile: Jen by bylo zajimave kdybych to mela stejne :slight_smile: uvidime co doktor rekne :slight_smile: dam urcite vedet :slight_smile: holky
3. říj 2013 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myskaq ..určitě napiš :wink: . držím palečky!! :dizzy_face:
3. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 tak jsem z tech carek mela asi vazne Jen mzitky :slight_smile: na Gynekologii nic nevideli.... :/ tak priste :slight_smile:
11. říj 2013 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq ..tak škoda, ale příště už to určitě vyjde :wink: . držím palce :slight_smile: !!
11. říj 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek