• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám zpoždění, bolesti a negativní test. Můžu být těhu?

27. února 2012 
ahoj, mám 6. den zpoždění, jinak MS mám pravidelnou po 27 dnech. Dost mně píchá v podbřišku střídavě na obou stranách, mám migrénu hlavy a pořád se mi chce spát. Dělám si každý dva dny test a jsou negativní. Jinak mám cca 10 dní bílý výtok. Nevím zda jít na gyn již tento týden, je vůbec možné, že můžu být těhu i přes negativní výsledky? koukala jsem, že u některých žen může být hcg nad 10 tis až po 42DC. Je tu někdo s takovou zkušeností???
21. únor 2011 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
.. pokračování.. I když jsem v životě neměla zpoždění, tak ted ano, dnes ráno jsem to dostala v doprovodu šílených bolestí břicha a migrény hlavy, ted mám i horečku, takže asi spojeno s nějakým virem, co ted řádí:( holky, každopádně jste skvělý a moc děkuju za podporu! přeju vám hodně splněných přání!
22. únor 2011 v 09:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumisek Taky sem to dnes dostala.. Každopádně ti přeju, ať je to na dlouho poslední ms a příště už trpíš jen ranními nevolnostmi z těhotenství! :wink:
22. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumisek HCG na 10tisíc je určitě až později. Test je ale pozitivní mnohem dříve.
22. únor 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumisek negativní test neznamená, že nejsi těhu... já měla negativní testy celé 3 týdny po vynechání MS! Doktorka má starší UTZ, nic tam neviděla, dostala jsem vyvolávačku, že má MS do týdne přijít a za týden pořád nepřišla....a testík už byl pozitivní a dle UTZ 6+5tt ! Nic není nemožné :grinning:
22. únor 2011 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lumisek tak to me mrzi ze mrcha dosla :frowning2:( ja jsem mela pozitivni test az 6 dni po vynechani!!!a to jeste k tomu desitkovej!ale dr na UZV jeste nic nevidel tak uvidime zitra ,jdu zas na kontrolu.. :wink: přeji ti at uz to priste urcite vyjde :wink:
27. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám, že tek vstupuju do vasi kecaci mistnosti ale velice me zaujalo tema.
Mám taky zpozdení , ale uz pres 26 DNí delala sem si testy a nic, jsem unavena mam vytoky, bolest hlavy brisko trochu vetsi( Nafoukle snad) natekle prsty po ranu (Stalo se jednou) .
Testy negativni ,takze nevim dokror az za 14 dni:/ Myslite ze muze jit treba jen o cystu? :confused:
27. únor 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. bře 2012 v 19:50 • kirjava
Tvůj příspěvek