Mám zpoždění menstruace, bolí mě prsa. Jsem těhotná?

anonym007
29. kvě 2012

AHOJKY HOLKY.mam problem…v unoru sem měla revizy(miminko nerostlo)pak sem musela jit na vyvolavačku a za 7 dní sem dostala MS a po tydnu sem je dostala znova takže za 1měsic jsem je měla 2×.s přitelem se pokoušíme o miminko znova,mam zpoždění a bolí mě prsa…tak sem zkoušela 2× test a byl negativní tak nevímco se děje.sem ted v praci takže nemam nějak čas zaít na gynu …prosím o váš nazor…děkuji

majka1976
29. kvě 2012

Ahoj, pokud máš negativní test, tak to bude zřejmě nějaký hormonální výkyv, to je po revizi běžné. Ještě pár dní vydrž a pak si zajdi k doktorovi.

safea7
29. kvě 2012

Souhlasím s majka1976,to bude v tento moment nejlepší řešení.Držím pěsti ať se brzy zadaří 🙂

anonym007
autor
29. kvě 2012

@majka1976 mno já vím taky jsem nad tím přemýšlela ale proč mě bolí ty prsa??mám docela velké chutě,silný výtok...no prostě příznaky těhu..a po revizi jsem už měsíc a pul..

anonym007
autor
29. kvě 2012

@safea7 jj děkuji mno nevím nevím sem z toho nějaka nervozní.....

safea7
29. kvě 2012

@anonym007 Chápu tě já měla ZP dvakrát,ale srovnalo se mi to vždy samo.Myslím na tebe,třeba to přijde dřív než si myslíš 🙂

anonym007
autor
29. kvě 2012

@safea7 co mysliš že přijde dřív:?

safea7
29. kvě 2012

@anonym007 To mimi přeci 🙂

safea7
29. kvě 2012

@anonym007 Jen se k tomu nesmíš tolik upínat,vím že si myslíš jí se to mluví,ale já vážně vím že to jediné zabírá 🙂 Jinak jsi ještě mladá, to půjde dobře neboj,tvoje tlo se s tím srovná brzy 🙂

anonym007
autor
29. kvě 2012

@safea7 mno tak snad jo...uvidim to přištiho tydne a jinak pujdu asik k mudr mno.....

anonym007
autor
29. kvě 2012

@safea7 ja vím taky sem si to ze začatku nalhavala ....ale to mi nebylo to co je mi ted ty bradavky atd viš a už vubec že mam zpožděni je taky celkem dost divny mno...

safea7
29. kvě 2012

@anonym007 testni ještě v pátek a uvidíš,jde o to jak byla ovulka víš 😉

anonym007
autor
29. kvě 2012

@safea7 byla asi 11 května ted přesně nevím

safea7
29. kvě 2012

@anonym007 dej tomu čas 😉

anonym007
autor
29. kvě 2012

@safea7 mno nic jineho mi ani zbyvat nebude.....ted musim do prace ...na odpolední takže nemam čas ani zajit na gyndu...tak uvidim přišti tyden...ale děkuji za radu...ahojky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru