Mamatest 10. Věřit těmto testům?

20. črc 2022

Ahoj přikládám foto snažíme se už od ledna a furt nic teď jsem si dělala spontánně test po dlouhé době MS nepřišla už 4 dny prsa mě bolí, hlava mě bolí ale pak jsou tu testy a to je druhá ve? 😀 Nevím jestli Mamatestům věřit už se mi stalo před rokem že jsem si dělala test a věděla jsem že nejsem těhotná a vyšly dvě // a teď takhle přijdou mi dost nespolehlivé co myslíte na gyndu jsem objednaná 8.8. 🙂

autor
20. črc 2022

Ps: poslední MS 13.6.

wladimira
20. črc 2022

Tady to spis vypadá na biochemické tehotenstivi 😔 jinak ano tyhle testy stojí za prd příště radši jinou značku

nitii
20. črc 2022

Taky mi to přijde jako biochemické ☹️ Měla jsem to stejně, slaboucka čárka, duch a pak nic a dorazila MS s týdenním zpožděním.. Ale hned další měsíc se zadařilo znovu a zatím to vypadá dobře, tak snad... Takže nezoufej, příště to vyjde 😉

lencaa11
20. črc 2022

Udělala bych ještě jiný test pokud vyjde negativně tak to bylo biochemické bohužel

autor
20. črc 2022

@lencaa11 jojo mám to v plánu

nitii
20. črc 2022

Ještě bych zkusila jednak jiný test a případně i jinou dobu testování, já měla silnější čárku dopoledne, než z první ranní moči, jelikož v noci chodím na wc a napít se, tak první ranní moč asi nic moc 😁 Takže když jsem vstala, došla jsem si na wc, pak jsem se snažila nepít a testovala až tak mezi 10-11 a byla výraznější 🙂

vikysek0987
20. črc 2022

Tohle mi dělaly Mamatesty běžně a nic z toho a nejednalo o biochemické prostě tyhle testy jsou na nic.....

zlaticko22
20. črc 2022

je to zvláštní.. mamatesty si většina pochvaluje, oproti třeba pepinu.. Bud šlo o špatný test nebo biochemické.. :( zkus ještě další a uvidíš..držím palečky at se povede🍀

jjasmina
20. črc 2022

Já naopak Mamatest chválím, zkusila bych třeba ještě digi Clearblue. Bohužel to nevypadá moc dobře

zlaticko22
21. črc 2022

tak co? zkoušela jsi jiný test?

autor
21. črc 2022

@zlaticko22 jj zkoušela a nic tam nebylo takže chybně testy tohle nechápu, proč to tedy prodávají

autor
21. črc 2022

@vikysek0987 přesně

zlaticko22
21. črc 2022

tak to je mi líto :( snad bude příště více štěstí

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru