Mamatest. Jaké máte zkušenosti?

tynuska77
14. bře 2020

Zdravim, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s Mamatestem. Vcera jsem si dělala test z Dr. Maxe a byl tam strašně slaboulinkej dušík (ani vyfotit nejde). Dnes ráno jsem zkusila Mamatest a objevil se už pěkně viditelný dušík. Co myslíte? 🤔
Jinak o miminko se snažíme skoro rok 🥰

evikk1
14. bře 2020

@tynuska77 Čárku vidím ❤️ V pondělí udělej další. 🙂

lucieevita
14. bře 2020

Myslím, že můžeme gratulovat k těhotenství 😉 takový jsem měla také.. dva dny po termínu ms.. za další dva dny ještě silnější a teď máme za měsíc termín porodu 🥰

misicka1988
14. bře 2020

@tynuska77 Myslím že to vypadá nadějně 😊

klllarinka01
14. bře 2020

Ja carku vidim. 🙂 udelej urcite jeste nejaky test. Ale myslim, ze se povedlo. Hodne stesti 😊

tynuska77
autor
14. bře 2020

Dekuju moc, nechci se moc těšit, protože mám strach, že to nedopadne..
Navíc se vůbec necítím těhotně. Prsa mě nebolí ani unavená nejsem. Jediný co, tak že mě bolí záda a břicho, jak kdyby měla přijít mrcha..

alilali
14. bře 2020

@tynuska77 To není nic neobvyklého. Mě mamka nedonutit udělat si test, tak jsem taky nevěděla, že jsem těhotná. Bolelo mě v kříži a břicho jak klasický při MS. Držím Ti mooc palce ♥️

amazonkajanik
14. bře 2020

@tynuska77 měla jsem trochu silnější 3dny před ,ale měla jsem ovulaci 7dní po ms,tak možná proto. Jinak taky jsem si nepřišla těhotná. Prsa mě bolela stejně jako při pms,bolesti většinou začaly ten den,takže byl v podstatě ještě čas. V práci jsem ještě stihla uklidit sklad a tahat těžké věci . Akorát my se snažili 6let a malému bylo teď 9měsíců

slunickova
14. bře 2020

@tynuska77 me mamatest ukazal krasne carku a dr.max nic

lucieevita
14. bře 2020

@tynuska77 já si tedy myslím, že trochu se těšit můžeš♥️ Vždyť test máš pozitivní.. čárka je vidět pěkně, žádný malý dušík.. teď jde spíš jen o to, aby vše bylo v pořádku, ale těhotná dle testu jsi, HCG v moči je, jinak by se ti nic neobjevilo🙂a mně nebylo nic až do 7tt.. pak mi potvrdili srdíčko a začaly měsíce zvracení 😂🙊 mimochodem testovala jsem jen mama test 😉

poopcaaseznamcz
14. bře 2020

Já testovala na Mamatestu a byl spolehlivý😌. Já myslím, že se můžeš radovat. 🙏🍀 Udelej si za 1/2 dny znovu a typuju ze bude videt o hodně silněji 🤞 .. jinak ani ja se necítila těhotne😅 nemela jsem jediný příznak .. delala jsem si test kvuli zpoždění MS (1 den) a zkoušeli jsme otěhotnět tak jsem to zkusila 😀 .. a 27.3 mam termín porodu❤️ Přeji hodně štěstí 🤞🍀

tynuska77
autor
14. bře 2020

@amazonkajanik no u mě to vypadá, že jsem ovulaci musela mít asi 2 dny před MS..
Moc gratuluju 🙂 Nedokážu si představit 6let čekat na mrnouse. No já právě mám ke všemu noční, tak musím nad tím pořád přemýšlet

tynuska77
autor
14. bře 2020

@poopcaaseznamcz gratuluju ❤️
Jinak čárka se ti objevila hned? Mě právě jo

tynuska77
autor
14. bře 2020

@lucieevita v pondělí si zkusím dojít na krev jako samoplatce, kvůli práci.. Pracuju v prostředí s dezinfekci, a se starýma imobilnima lidma, takže jestli se opravdu zadarilo, tak budu muset na neschopenku

amazonkajanik
15. bře 2020

@tynuska77 bylo to psychicky náročné,měla jsem i ZP a dvě biochemická o kterých vím,ale nakonec se na nás usmálo štěstí. Navíc bych si test takhle brzy nedělala,abych zase nezjistila to biochemko,ale pes se začal chovat mimo standard,tak jsem si pro test došla 4km 😁

tynuska77
autor
15. bře 2020

@amazonkajanik pes? Taky máme psa, ale to je hroznej flegmouš 😃

i_vet2
15. bře 2020

Moje první vypadala úplně stejně 4 dny před očekávanou MS a zatím jsem přežila první trimestr ve zdraví 😂 takže držím palce 🍀 zkus testovat další den nebo ob dva a auvidíš jak krásně sílí!

amazonkajanik
15. bře 2020

@tynuska77 Jj,máme z útulku teď už 9letého huskyho krizeneho s československým vlčákem. Vždycky,když si ke mě lehal,tak na mě těch svých 25kg svalil,div mi nevyrazil dech. Ale tenkrát si lehal opatrně a vydržel u mě až do rána,tak jsem šla pro test 😂 a když jsem rodila,tak mě doma naštval,ještě si dovolil na mě štěknout,mě brala záda,jsem myslela,že mám zarazene větry,tak jsem šla do sprchy a kdyz jsem vylezla,praskla mi voda . Kamarádka měla totéž,snažila se to rozchodit a když na ní začal jejich pittbull štěkat jak prdlej, došlo jí,že rodí 😂 vyjížděli do porodnice a měla kontralce po 2min 😂

misath17
15. bře 2020

@tynuska77 Co vím já a mám zkušenost tak je lepší znovu otestovat za dva dny,takže spíš až v úterý🙂 ať vidíš jak pěkně čárka sílí.

katule1990
15. bře 2020

@tynuska77 Ahoj, taky jsem si včera dělala mamatest a výsledek je stejný jako ten tvůj. Taky se vůbec necítím těhotně, absolutně jsem s tím nepočítala, protože mě bolí břicho i záda přesně jako před menses, žádné příznaky nemám. Takže to máme úplně stejné 😉. Ale věřím, že s takovou čárkou by to mohlo dopadnout dobře 🍀. My se snažíme 3 roky a jsem po IVF (2. pokus), proto jsem zkusila test. V pondělí chci taky zkusit další, jestli sílí 🙏. Držím palce a můžeme si dát zítra vědět, jak jsme dopadly 🙂.

tynuska77
autor
15. bře 2020

@katule1990 tak to je paráda 😍
Já si budu dělat test až v úterý, radši.. Musíme doufat, že to opravdu vyšlo 🙏

tynuska77
autor
15. bře 2020

@amazonkajanik je fakt, že ségra mi vyprávěla taky, jak to poznala podle psa 😃 bylo to podobné jako u tebe 😃

amazonkajanik
15. bře 2020

@tynuska77 no vidíš,jak jsou ti mrzaci nenazrany vnímavý 😂

poopcaaseznamcz
15. bře 2020

@tynuska77 dekuji🌼 .. Ano objevila se mi hned👌 .. podle me to vyjde .. dej vedet, krev je nejlepší když půjdeš .. pak uz jen aby vse bylo ok u dr a je to coz bude🙏🍀🤞😊

tynuska77
autor
16. bře 2020

Tak dneska krev negativni.. Nerozumím tomu 😣

slunickova
16. bře 2020

@tynuska77 tak asi biochemicky tehu mela sem to tak minuli mesic takovou carku a druhy den bilo

slunickova
18. bře 2020

@tynuska77 a test sis jeste delala?

tynuska77
autor
20. bře 2020

@slunickova nedělala 😕

lucca23
23. bře 2020

Dnes jsem zkusila testnout, jelikož mam 4dny zpoždění a asi vadný test, zkusim rano druhý

sramkovakatka
1. dub 2020

@tynuska77 takhle jsem také měla test a MS přišla. Nejspíš biochemické těhotenství. 🙄 Ale držím pěsti aby u tebe to tak nebylo. ✊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru