• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamatest. Kdy se vám objevily //?

2. března 2016 
Myslíte, že pět dní před termínem měsíčků my může Mamatest (citlivost 25Uml/ml a výš) ukázat?????

Prosím, těhulky, které testovaly mamatestem, kdy se vám objevila druhá čárka??
15. únor 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 dni pred je podle me brzo, jeste bych vydrzela
15. únor 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xlucka: Když se koukneš na diskuse o testech, tak jednoznačně převládá názor, že nemá smysl testovat před očekávanou MS - je to jen rekl. tah - hodnoty HCG v moči jsou ještě příliš nízké, takže ty výsleky nemají žádnou hodnotu!
15. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
xlucka: já se testovala týden po očekávané MS..ukázal krásné dvě čárky..před MS je to asi zbytečný :wink:
15. únor 2008 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
xlucka: myslím, že to nemá smysl - ty nejcitlivější testy (myslím třeba ClearBlue) by to mohly ukázat první den vynechané MS, ale dříve určitě ne.
15. únor 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k názoru, že opravdu před MS je testování opravdu zbytečné. Zkus vydržať a udělej si testík až týden po očekávané, ať máš taky pořádnou hladinu HCG :wink:
15. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já testovala GSMamatestem 13DPO takže to vycházelo asi den před příchodem MS a už tam v limitu byly // sice slabé, ale hezky viditelné :wink:
17. únor 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, mam stejnou zkusenost jako pavlinka3, ted jsem si delala asi dva dny pred MS to byl 13DPO a mamtest ukazal slabounke //. myslim si, ze je to ruzne, nekomu se to ukaze drive, nekomu pozdeji. ale aby byla 100% jistota, tak je to asi urcite lepsi az po meskani MS :slight_smile:
17. únor 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xlucka,já jsem testovala mamatestem proužkem,první den vynechané MS a byla tam slaboučká druhá čárka,tak si myslim,že pět dní před,by mi to neukázalo nic.Já být tebou bych udělala test v den očekávané MS.pa :slight_smile:
17. únor 2008 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,mě se objevila už týden před,ale na 7 days a 5 dní před na gravitestu a tak 4 dny před na mamatestu,ale slabá,ale pomalu sílila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak přeju hodně štěstí :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já měla to štěstí, že se mi ukázala slabá druhá už 9DPO, takže asi 5-6dní před očekávanou MS. Ale zas byla dlouho slaboučká, což mě zvytečně znervózňovalo :wink:
17. únor 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, mam 4 dny do predpokladane MS... myslite, ze je brzy na udelani testiku? :sweat_smile: vcera jsem si ho koupila, ale nejak hledam odvahu....
28. únor 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem testovala před MS byly na testu dvě čárky ta jedna opravdu slabá a pak jsem to normálně dostala nemá cenu testovat před MS jsou to vyhozené peníze za testy bud to dostaneš nebo ne a teprve pak bych testovala :slight_smile:
28. únor 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja si prave taky rikam, ze jsou to vyhozene penize a proto asi pockam... jsem za jeden test dala v prepoctu pres 300 Kc :rolling_eyes: tak si rikam, ze pokud budu testovat vickrat, tak bych se asi i dostala do minusu na konte :grinning:
28. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale spis me to tak zajimalo, protoze to tu tak procitam a vidim, ze plno holek uz melo pozitivni testik... tak mi to hloda v hlave...
28. únor 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mondulinka - před vynecháním MS může být taky klidně falešně pozitivní...
Nebo takhle - říká se, že skoro 80% oplodněných vajíček se neudrží ať už z jakéhokoli důvodu. Takže před očekávanou MS klidně "těhu" být můžeš, ale nakonec to nedopadne a vajíčko normálně odejde s MS nebo trochu později.
Takže být tebou, počkám tak 2 - 3 dny po meškání MS a pak teprve testnu. Abys pak nebyla zbytečně zklamaná...
Já jsem teď testovala 3 dny po vynechání MS, dvě čárky tam byly (byť slabé) a týden po termínu MS to stejně nedopadlo a vajíčko mě opustilo.
Takže raději vydrž. Za to zklamání to nestojí.
28. únor 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jj taky jsem to tak měla před ms dvě čárky a pak mrcha dorazila a vajíčko se neudrželo :angry:
28. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, stalo se některé, že by měli antibiotika vliv na těhot. test?? Antibiotika jsem zacala brat asi 5 dni pred menstruaci, v den menstruace jsem si delala test a byli tam dve carky, sice druha slaba ale vzhledem k tomu, ze jsem byla 12 DPO, tak mi to neprislo divny. Dalsi den rano jsem si delala zase test a zase tam byla druha carka ale dalsi den jsem dostala menstruaci :frowning2:
Tak ted nevim jetsli jsem byla tehotna nebo test byl falesne poziítivni kvuli tem antibiotikum. Sice u testu pisi, ze antibiotika nemaji vliv na test ale nikdy nevim....¨
Prosím poradte mi nekdo, zitra jdu na gynekologii a nevim jestli ma doktorce o tomto rict :confounded:
11. pro 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucule podle mě atb vliv nemají. Jak píšou holky, stává se, že jsou testy falešně pozitivní a to tak yz důvodu, že se vajíčko neuchytilo a odejde jako MS.
Já jsem měla pozitivní test 3dny před očekávanou MS ale před tím se mi stalo víckrát, že jsem měla // a pak nic. Takže doporučuji netestovat dřív, ale sama za sebe vím, že to někdy nejde :wink:
11. pro 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky zuzu za odpoved. jeste jsem se chtela zeptat, jestli jsi to nejak resila u MUDr, ze jsi mela pozitivni test a pak nic :frowning2: Moc dekuji za odpoved
11. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
xlucko, já jsem si dělala mamatest 10. den od OVU (vím přesně, měřím BT). Vyšel pozitivně. A těhotná jsem opravdu byla. :slight_smile:
11. pro 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: já jsem dneska 32 den cyklu,ms nikde,poslední jsem měla 14.listopadu,dnes jsem si udělala mamatest a byl negativní :frowning2: myslíte,že je ještě brzo?
15. pro 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dasule, jsem na tom úplně stejně, poslední MS taky 14.11., MS nikde, dnes jsem dělala Mamatest, negativní. Byla jsem na dnešek shodou náhod objednaná na konzultaci do CARU ( chodím do FN OL) k dr. Dostálovi, ten mi udělal UTZ, řekl, že tam nic nevidí, takže jsou dvě možnosti, buď je to ještě pozůstatek IVF ( byla jsem na konci října, začátek listopadu, ET jsem měla 6.11.) - to je víc pravděpodobné, nebo mále pravděpodobné těhu, takže mi píchl Agolutin, což je vyvolání MS s tím, že kdybych náhodou byl těhu, tak by to mimi neublížilo. Zatim pá
15. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeéé ahoj :slight_smile: jak se ti líbí u Dostála?Já mám nástup 23.února,tak jsem zvědavá :wink: No nevím co se dělo,dříve jsem se netestovala,takže nevím,jestli jsem třeba byla těhotná anebo ne,protože jsem byla strašně unavená,ale dneska,před 5 min. jsem dostala MS,bolí mě břicho jako sviňa :frowning2:
16. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja myslim, ze je to jeste brzy, me se udelala slaba carka na mamatestu tak po tydnu pozdeji nez jak by vychazela MS a pak to uz kazdym dnem bylo videt vic a vic
16. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já měla slabou čárku v den MS, 26 den cyklu :wink:
16. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dasule, já jsem se včera domluvila se dr .Dostálem na imunologii do Plzně, podle výsledků možná laparka a lázně, další pokud podle toho, jak to půjde tak někdy na jaře či začátku léta. Pomalu ti závidím, že jsi dostala tu mrchu, protože těhotná skoro na 100% nejsem, ale dokud ji nemám, stále potajmu doufám :dizzy_face: a to doufání je na houby, protože vím, že z toho nic nebude :angry: Tak bych ji radši dostala, neboť to bude dobré znamení, že se mi obnovuje přirozený cyklus. Zatím pápá
ještě P.S. - chodíš i na diskuzi IVF OL?
16. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani už ne,teď tomu nechaváme vlný průběh.V únoru jdu za tím Dostálem,tak uvidíme.Taky by mě zajímala imunologie!Po laparce letos jsem a lázně by mi taky bodly!Neboj,to bude v pohodě :slight_smile: Věřím tomu,že rok 2009 bude určitě lepší a úspěšnější a hlavně nám to určitě vyjde! :wink:
18. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jedem spolu do lázní? Mně by se líbily Františky, co ty na to? :grinning: Jo a MS jsem dnes dostala, tak aspoň už :dizzy_face: Je to divné, že se člověk raduje z MS. Tak se Dostála na tu imulogii vyptej, mně ji doporučil, protože jsem měla velmi vysoké protilátky proti šítné žláze, takže je velká pravděpodobnost, že nějaký problém s tou imuno je. A vyjít to jednou vyjde, musí :sunglasses:
18. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me se prave Mamatest ukazal jako nejmene spolehlivy a uplne me rozhodil,kdyz mi nekolik testu po embryotransferu ukazovaly pozitivne a mama test dalsi den slaboulinkou carku,skoro nic. UplNe zbytecne me to vynervovalo.
Doporucuji Rapiclear nebo Clearblue - drazsi,ale fakt spolehlivy.
18. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky teri za info...
petisto,klidně bych i jela :slight_smile:
nooo já mám sníženou funkci šítné žlázy,protilátky tam určitě nějaké mám,ale né moc vysoké,sice překračují normu,ale není to nějak tragické :wink: tak hodně štěstí :wink:
19. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek